Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 22

Poros santykiai baigiasi po romantikos. 7 meilės žingsniai. 7 vedybinio gyvenimo etapai

Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų. Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

O vos tik baigiasi romantika, nukrenta rožiniai akiniai, partneriai susiduria su pirmais sunkumais, pirmais išbandymais santykiuose. Ir kai kam atrodo – meilė praėjo.

Ištikimybė ir kantrybė – svarbiausios meilės vertybės. Jei nusprendėte, kad jūsų santykiuose meilė baigėsi, patikėkite – ji nė neprasidėjo.

Šie septyni santykių etapai jums parodys, kodėl tikra meilės ir tikri santykiai ateina laikui bėgant.

1. Gėlių ir saldainių etapas

Šis pirmas santykių etapas trunka maždaug pusantrų metų. Kai vyras ir moteris įsimyli, jų organizme gaminasi hormonai, kurie skatina matyti pasaulį ryškesnėmis spalvomis. Šiuo laikotarpiu partneris matomas vien tik teigiamai, žmonės būna tarsi apsvaigę nuo narkotikų.

Šiuo etapu nereikia priimti lemiamų sprendimų, juk svaiginantis poveikis anksčiau ar vėliau praeis, viskas sugrįš į savo vietas.

2. Persisotinimo etapas

Šiuo laikotarpiu pradedate blaiviai vertinti ir santykius, ir partnerį, jausmų audra rimsta, jūs palaipsniui priprantate vienas prie kito. Pasikeičia ir elgesys – imate labiau atsipalaiduoti, elgtis natūraliau.

3. Pasibjaurėjimo etapas

Šis etapas neišvengiamas bet kokiuose ilguose santykiuose. Barniai, vienas kitų trūkumų pastebėjimas būdingi šiam etapui, kuris nutinka apie 3-iuosius bendravimo metus. Jums atrodo, kad lengviausias būdas viso šito išvengti – išsiskirti. Išsiskyrę greitai vėl pradėsite gėlių ir saldainių etapą su kažkuo kitu, vėl ir vėl pereisite šiuos etapus, kol neprieisite trečio etapo ir nepereisite į ketvirtą.

4. Kantrybės etapas

Šiuo etapu partneriai įgyja išminties. Barniai jau nebūna tokie dramatiški, juk abu žino, kad barnis pasibaigs, o santykius reikia tęsti. Jei abu stengiasi vystyti kantrybę, metams bėgant įgyjama išmintis. Tai – įstatymas.

santykiai, šeima, vedybos, Psichologija

5. Pareigos ir pagarbos etapas

Tai pirmas tikros meilės etapas, juk iki šiol meilės nė nebuvo. Partneriai pradeda suprasti savo įsipareigojimus, galvoja ne apie tai, ką jam skolingas partneris, o apie tai, ką jis gali padaryti dėl mylimo žmogaus.

6. Draugystės etapas

Šiuo laikotarpiu partneriai tampa labai artimi. Jie pasitiki vienas kitu kaip artimiausiu draugu. Draugystės etapas atveria kelią į tikrą meilę.

7. Tikros meilės etapas

Į tikrą meilę einama labai ilgai, kartu išgyvenamos sunkios situacijos, sunkūs gyvenimo etapai. Tikrai, brandžiai meilei žmogus subręsta, atsikratęs egoizmo ir išankstinių nuostatų.

Šaltinis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 20:49 10 paprastų aukštą kraujospūdį mažinančių produktų
Besiskundžiantiems padidėjusiu kraujospūdžiu ir sergantiems hipertenzija patariama vartoti produktų, kuriuose gausu kalio, nes kalis neutralizuoja žalingąjį druskos poveikį. Be to, naudinga vartoti produktų, kuriuose gausu magnio, vitamino C ir maistinių skaidulų....

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 20:27 6 rudeniniai produktai, kurie organizme didina hemoglobino lygį

Žemas hemoglobino lygis būna todėl, kad organizme pernelyg mažai geležies. Norėdami padidinti hemoglobino lygį, rudenį gausiau vartokite sezoninių produktų.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 19:45 Kada jodas netinka gydyti skydliaukės ligas?
Jodas būtinas skydliaukės ligų profilaktikai, normaliam jos darbui, jei ji sveika.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:18 Legitimacy of Biden win buried by objective data

During the weeks following November 3, innumerable election experts and statistical analysts have pored over the voting data upon which former Vice President Joe Biden’s purported campaign victory ostensibly stands.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Obama, Biden helped corrupt CCP-linked coronavirus testing firm come to the U.S.

During their occupation of the White House, Barack Obama and Joe Biden gave the green light to a Chinese Communist Party (CCP)-linked corporation to establish a presence in the United States where it is now trying to peddle Wuhan coronavirus (COVID-19) testing kits on Americans.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 23:05 Skeptical of voter fraud in 2020? Here’s your evidence.
Has anyone ever told you that “You can’t do it” and “You’re crazy” over and over? Perhaps they’ve told you this so many times, you’ve started to believe it yourself. This is what’s happening in our election today....

Skaityti daugiau