Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 11

Galimi 7 ženklai, kad jūsų organizme knibžda kirmėlės

Žarnyno kirmėlės arba parazitai – nesudėtingi organizmai, mintantys žmogaus kūnu. Daugelis mūsų moka atskirti dažniausius jų tipus, pavyzdžiui, kaspinuočius ir nematodus, bet kai kurios kitos jų rūšys nėra tokios žinomos.

Žarnyno kirmėlės organizme gali sukelti įvairių simptomų, o kai kurie jų primena kitų virškinimo sistemos sutrikimų požymius. Greita ir tiksli diagnozė yra labai svarbi norint išvengti komplikacijų.

Kirmėlių naikinimui gydytojai naudoja antiparazitinius vaistus ar kitus gydymo būdus. Nors žarnyno kirmėlės skamba baisiai, daugeliui žmonių gydymas greitai padeda, rašoma medicalnewstoday.com.

Simptomai

Kiekviena žarnyno kirmėlių rūšis gali sukelti skirtingus simptomus, o taip pat įvairūs simptomai gali pasireikšti skirtingiems žmonėms. Tačiau patys dažniausi žarnyno kirmėlių požymiai ir simptomai yra šie:

  1. dingęs apetitas;
  2. silpnumas;
  3. pilvo skausmai;
  4. pilvo pūtimas;
  5. pykinimas;
  6. svorio netekimas;
  7. nemalonus jausmas pilve.

Kai kuriais atvejais žarnyno kirmėlės gali pradėti šalintis tuštinantis. Retesniais atvejais žarnyno kirmėlės gali užkimšti žarnas ir užblokuoti tuštinimosi procesą.

Rizikos faktoriai

2016 metais atliktas tyrimas parodė, kad 3,5 milijardo žmonių visame pasaulyje turi žarnyno kirmėlių infekciją. Didžioji dalis šių infekcijų pasitaiko besivystančiose šalyse, kuriose sanitarinės sąlygos yra prastos. Vis dėlto, žarnyno kirmėlių pasitaiko ir išsivysčiusiose šalyse. Kai kurie žmonės žarnyno kirmėlėmis užsikrečia dažniau.

Tai – silpnesnio imuniteto žmonės, pavyzdžiui, vyresnio amžiaus asmenys bei sergantieji ŽIV. Nėštumas nepadidina žarnyno kirmėlių rizikos, tačiau nėščiosioms žarnyno kirmėlės yra pavojingesnės, Nes kai kurie antiparazitiniai vaistai netinkami vartoti nėštumo metu.

  • Publikuoja TV3.lt
  • Kirmėlė moters kepenyse (tv3.lt fotomontažas)
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau