Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 21

Apie Visuotinį Čipavimą Buvo Bandoma Įspėti Ir Iš Anksto Pasiruošti

Ar įsivaizduojate pasaulį, kuriame visiems žmonėms implantuotos mikroschemos-čipai (arba lustai) kurie seka kiekvieną jūsų judesį, įkvėpimą, kaupia duomenis apie tai ką valgote, ką veikiate, žiūrite ir pan.? Daug kam tai atrodo fantastika, tačiau tai vis labiau artėja link realybės. Jau dabar gyvūnai, drabužiai, įvairūs prietaisai, netgi maistas yra pilni nanočipų. Amerikoje pakankamai nesenai atsirado kelios čipų rūšys, kurios yra pradėtos implantuoti ir žmonėms.

Vienas iš naujausių čipų yra sukurtas korporacijos, kuri vadinasi labai teigiamai „PositiveID“ (į liet. kalbą verčiant – „Teigiamas ID“). Ši korporacija sukurtą čipą pirmiausia išbandė su gyvūnais. Dabar ta pati korporacija, apgavusi gyvūnų augintojus ir įsiūliusi čipą tik dėl „legalių“ bandymų, jį kuria ir žmonėms.

Žmonėms skirtas čipas labai paprastai patenka į kūną, t.y., gali būti suleistas vakcinavimo metu į kraują arba paprasčiausiai įsodinamas po oda. Tai kaip GPS sistema, tačiau galingesnė. Ji gali nusakyti viską apie jus – ką valgote, kur einate, koks jūsų širdies plakimo ritmas, kokius vaistus geriate, su kuo bendraujate, o blogiausia – jis gali pakenkti jūsų sveikatai.

Tiems kuriems kyla klausimas, kaip toks čipas gali pasiekti žmones ir priversti juos jį implantuotis? –  egzistuoja paprastas atsakymas. Šiame etape bus pasitelkiamos įvairios marketingo strategijos ir smegenų plovimo metodai, bus orientuojamasi į tai, į ką žmogus jautriausiai reaguoja – į jo ir jo mylimųjų sveikatą bei saugumą. Nejaugi nenorėtumėte žinoti kur jūsų vaikas eina? Ar jis saugus? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nevartoja alkoholio, nerūko? Nejaugi negražiai skamba, kad šis čipas gali parodyti kuo žmogus  sirgęs ir kiek vaistų išgėrė? Bet po visu tuo, kaip prieš tai minėjau, slypi absoliutus asmens sekimas ir kontroliavimas. Be to, šį čipą kurianti kompanija neskelbia apie tai, kad gyvūnams taikyti čipai, kurie yra analogiški žmonėms skirtiems čipams, gyvūnams sukėlė sunkius vėžinius susirgimus.

Tačiau tai dar ne pabaiga, visiems gerai žinoma kompanija „Intel“ pradėjo ir žada iki 2020 metų sukurti mikroschemą arba čipą, kuris bus implantuojamas tiesiai į žmogaus smegenis, o jo pagalba žmogus galės valdyti kompiuterį, televizorių, telefoną ir kitą elektroniką vien minties pagalba. Greitai „Intel Inside“ (lietuviškai –  „Intel Viduje“) bus tikrų tikriausia realybė.

Nanočipas, kuris yra mažesnis už 100 nanometrų, gali pasiekti visas organizmo sritis bei dėl savo dydžio netgi įsiskverbti į ląstelę, ir pasiekti ląstelės branduolyje esančią DNR.  Dėl to reiktų labai sunerimti, nes žinoma, jog genetiškai modifikuotas organizmas ne tik įsiskverbia į normalų DNR, tačiau net gali pakeisti informaciją jame, taip sukeldamas dideles sveikatos problemas. Todėl kyla logiškas klausimas, kaip iš tiesų reaguos žmogaus organizmas, įleidus į jį mažą ir svetimą dalelę? Niekas nežino, tačiau vis tiek leidžiama juos implantuoti.

Vienintelis būdas likti neapgautu ir išsaugoti savo biologinę laisvę (nes kas mums daugiau beliko?) yra iš anksto pasiruošti, ir įspėti visus, kad toks dalykas egzistuoja, ir tik laiko klausimas kada jis bus pradėtas masiškai propaguoti. O vėliau, didelė tikimybė, jog gali tekti kovoti prieš priverstinį čipų implantavimą, taip pat kaip prieš ACTA, kad netaptumėme kažkieno užprogramuotais vergais.

RFID čipo reklama susijusi su medicina:

RFID čipo reklama susijusi su vartojimu ir prekyba:

Norisi pasakyti, kad šios mintys buvo išsakytos 2012 metais, autoriaus Martynas Kalnietis (alkas.lt), ir buvo bandoma žmonija įspėti, bet eilinį kartą visus konspirologus ar sąmokslų šalininkus tik išjuokdavo ir pasiųsdavo kažkur toli... Bet, dabar 2020 metai ir ką mes pastebime, kaip rašoma straipsnyje aukščiau, kad 2020 metais bus pradėtas čipavimas. Jums neatrodo keista, kad jau 2012 metais buvo suplanuota visai tai? O vaizdo medžiaga įkelta į YouTube kanalą buvo 2009-2010 metais. Tai, kas dabar juoksis? Planas vyksta visu pajėgumu ir pribrendo prie galutinės fazės. Kokių dar bereikia sutapimų, kad paprastas žmogelis patikėtų?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau