Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Ar myli mane?

Ar myli mane?

Ginčuose visi šaukiame tą patį. Už bet kurios, net pačios sarkastiškiausios frazės slypi tik trys žodžiai: "Ar tu mane myli?

Motina šaukia ant savo suaugusios dukters: "Kaip tu kalbi su savo mama? Jokios gėdos, jokios sąžinės!". O aš girdžiu: "Ar myli mane, pasakyk, ar myli mane?".

Dukra atsako motinai: "Žinoma, kad man gėda. Tu mane visada turėjai blogą, priešingai nei tavo brolis!". Girdi, girdi skambų jos širdies aidą: "Ar myli mane taip pat kaip jį? Pasakyk, ar aš tau tokia pat svarbi kaip jis?".

Žmona sušnypščia vyrui: "Tu man niekuo nepadedi! Tu esi geras tik kitiems. "Tu į visus žiūri veidu, o į mane žiūri atvirkščiai...

Ir jos rankos nervingai trina rankšluostį. Jos maldauja jo dideliuose pavargusiuose delnuose. Jos laukia, kad jis jas paglostytų ir pasakytų: "Aš tave myliu. Aš stoviu veidu į tave. Ir taip bus visada".

Bet jis nemoka delnų kalbos ir negali įžvelgti jų žinutės. Jis nuryja pykčio gumulą gerklėje ir nusprendžia pats sau: "Jei taip, tai dabar iš manęs nieko negausi."

Pastebite, kad šią akimirką berniukas mintyse susigūžia kampe ir verkia: "Ji manęs nemyli. Aš tai žinojau, ji manęs nemyli..."?

Mes visi kivirčydamiesi šaukiame dėl to paties: "Prašau, mylėk mane. Man taip baisu likti be tavo meilės šiame pasaulyje. Prašau, mylėk mane."

O kas gali būti lengviau, jei vietoj tūkstančio karčių ir skaudžių žodžių ištarti šiuos tris: "Prašau, mylėk mane".

Kas lengviau, įsiklausyti ir už kito įniršio krušos pagauti išsigandusį jo švelniai virpančio ego šnabždesį: "Prašau, mylėk mane".

Bet tai neveikia. Apmaudo tirščiai, mūsų pačių psichinių žaizdų skeveldros, tėvų kivirčų vaiduokliai, neišgyventos asmeninės nesėkmės - visa tai daro mus aklus savo ir kitų jausmams.

Pajuntame tik staigų susierzinimo blyksnį, o kitą akimirką jau rėkiame, verkiame, plojame žodžiais.

Puolame, pargriauname, apsukame antrą ratą ir dauginame, dauginame, dauginame savo ir partnerio skausmą...

Iš šio rato yra tik viena išeitis - sąmoningumas. Gilus susimąstymas apie tai, kas vyksta tarp jūsų abiejų.

Atidus kiekvienos minties, blykstelėjusios prieš įniršio protrūkį, analizavimas, kiekvienos psichinio kodo raidės, kuri kivirčo įkarštyje siunčia jus į jausmų sferą, suvokimas.

Būtent šis suvokimas leis jums nustoti veikti automatiškai. Ir vieną dieną galėsite pateikti subalansuotą, šiltą pokalbį, o ne įsiutusių jausmų spiralę...

Tai didelis ir sunkus psichoterapinis darbas.

Kai savo kabinete matau naują porą ir stebiu, kaip jie barasi, man kyla pagunda pasakyti: "Pasakyk jai, kad ją myli! Argi nematote, kaip ji to laukia?

Paprašykite, kad jis truputį jus mylėtų! Ar nesupranti, kad tai ne įsakymas, o prašymas?". Bet aš susilaikau, nes žinau: kol mes milimetras po milimetro neišskleisime psichologinių šiukšlių krūvos, jie negalės išgirsti vienas kito taip, kaip aš juos girdžiu...

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau