Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 22

Ką Covid-19 veikia ant naujos Australijos valiutos?

Vienas labiausiai nerimą keliančių dalykų konspirologams yra priešiniai ant įvairių valstybinių banknotų, kur net patys bankų banknotų kūrėjai negali aiškiai atsakyti į klausymą: ką reiškia tas ar anas paveikslas?

Labiausiai žinomas pavyzdys yra piramidė ant JAV dolerio. Net patys amerikiečiai nežino, ką reiškia ši piramidė. Kaip ir neaišku, kaip piramidės atsirado ant šių banknotu ir ką jos reiškia:

Covid-19, konspirologija, naujoji pasaulio tvarka, UNNWO, Australija

Jei manėte, kad tai PSO išleisto banknotus finansuoti kova su pandemija, tada pagalvokite dar kartą. Iš tikrųjų tai yra Australijos valiuta, kurios nominali vertė yra 20 vietinių dolerių, be to, tiesiog taip sutapo - ji buvo išleista į apyvartą 2019 m. spalio viduryje. Tai yra tą dieną, kai Kinijos mieste Uhane viskas ir prasidėjo.

Covid-19, konspirologija, naujoji pasaulio tvarka, UNNWO, Australija

Štai, kaip atrodo nauji 10 Australijos doleriai:

Covid-19, konspirologija, naujoji pasaulio tvarka, UNNWO, Australija

Ant šio banknoto žydi ir kvepia koronavirusas, o vyras juoda kepure kvėpuoja abiem šnervėm. Tačiau kokia staigmena australų laukė apvertus banknotą:

Covid-19, konspirologija, naujoji pasaulio tvarka, UN NWO, Australija

Viršutiniame dešiniajame kampe yra tas pats senas geras koronavirusas. Jo buvimas ten yra suprantamas: viruso dydis nanometrai, bet štai iš kitos pusės banknoto ir persimato. Bet ką daro apatiniame dešiniajame kampe Billas Gatesas? Tobulina Windows 33 ar vis dar dirba su vakcina?

Kai susirūpinusi Australijos visuomenė kreipėsi į valdžios institucijas norėdama išsiaiškinti, žmonėms buvo pasakyta, kad koronavirusas iš tikrųjų yra tokia akacija, tiesiog menininkui tai nelabai pavyko.

Prie popierių dirba ne Billas Gatesas, o vietinė Mary Gilmore, kuri pagal australus buvo garsioji poetė. Anot Wikipedijos, ji net sukūrė komuną “Naujoji Australija”, bet stipriai komunizmas jo neišblaškė ir dabar jos prosenelis kontroliuoja Australiją – jis ten yra ministras pirmininkas ar kažkas panašaus.

Deja, vietinių sąmokslo teoretikų Australijos valdžios atstovų paaiškinimai netenkina, nes Covid-19 kenkia, kaip rašo, plaučius, bet ne akis, juolab ne smegenis. Atrodo, kad Australija ir Covid-19 kažkas sieja, gal kinai ketina ją bombarduoti, atkeršyti... už nežinia ką.

Nežinome tikslaus atsakymo į visus šiuos paslaptingus klausymus, tačiau manome, kad visa pandemijos saga atsispindi Australijos pinigų paveiksluose, galbūt ir kitų pasaulių valiutų paveiksluose. Taip pat gali būti, kad ant šių banknotų atsispindi šalies likimas, kas šiuos banknotus spausdina. Tai yra būti ar nebūti prie naujos pasaulio tvarkos, kurios oficiali svetainė jau pradėjo savo darbą, todėl dabar jau galime rašyti JT NWO paraiškas ir norus, o mes stebėkime ir toliau kas dedasi.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau