Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu! paranormal.lt
03.06.2019, 18:06
Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu!
Mieli draugai, šiandiena norėčiau pasidalinti su vienu nuostabiu receptu – spurgos iš kondensuoto pieno. Mano vaikai tiesiog šias spurgas dieviena.
Skaityk toliau
Šiuo receptu gaminu tik puodais – labai skanūs blynai! paranormal.lt
02.06.2019, 21:59
Šiuo receptu gaminu tik puodais – labai skanūs blynai!
Jie labai švelnūs ir išsipūtę – tirpsta burnoje! Suplakame raugintą pieno produktą su kiaušiniais, druska, cukrumi. Įpilkite miltų su soda ir gerai sumaišykite. Išeis tiršta tešla, kuri lėtai slysta iš šaukšto. Dedame dubenėlį su tešla į puodą su karštu vandeniu 20 minučių. Tešla daugiau nebemaišome. Kepame blynus įkaitintoje keptuvėje su aliejumi iš abiejų pusių, ant vidutinės ugnies.
Skaityk toliau
Patys skaniausi pyragaičiai, kuriuos bandžiau. paranormal.lt
02.06.2019, 21:22
Tai įspūdinga! Patys skaniausi pyragaičiai, kuriuos bandžiau

Pabandykite pasigaminti – jūs nepasigailėsite! Jūsų šeima juos dievins! Skanaus!

Skaityk toliau
Vaiduoklis sename name
21.05.2019, 09:46
Vaiduoklis sename name
Aš jums papasakosiu, kaip teko susidurti su vaiduokliu. Tai nutiko prieš 9 m. Kai mano vyresnė sesė sukūrus šeima įsikūrė sename name. Kiek žinojom jame buvo mirusi tokia močiute. Na pragyveno metus laiko tikrai ramiai, nieko nevyko ir panašiai. Jie su vyru nusprendė  pirkti savo namą kitur ir išeiti. Tada ir prasidėjo keisti dalykai. Atsimenu, kaip šiandien.
Skaityk toliau
dvasios, nutikimas, istorija, pasakojimas
21.05.2019, 08:27
Nekvieskit dvasių…
Mergaitė paklausė: ,,Ar tu čia?“ tada adata pradėjo vedžioti ,,Taip“. Tada mergaitė paklausė: ,,Kaip tu mirei?“ dvasia pasakė: ,,Vienas iš jūsų mirs“. Ta mergaitė išsigando ir užpūtė žvakę (nors taip nereikėjo daryti), mes sudeginom lapą, žvakę ir adatą išmetėm. Tada visi išsiskirstėm. Naktį miegojau gerai.
Skaityk toliau
Liaudiški patarimai kaip gydytis lauro lapais
20.05.2019, 14:31
Liaudiški patarimai kaip gydytis lauro lapais
Gerklės vėžio gydymas lauro lapais - vieną stiklinę gerai susmulkintų lauro lapų užpilama puse litro degtinės. Laikoma 14 dienų šiltoje ir tamsioje vietoje, pastoviai sukratant. Nukošti. Šią tinktūrą patariama gerti po 1 valgomąjį šaukštą tris kartus per dieną likus 30 min iki valgio.
Skaityk toliau
Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
20.05.2019, 14:19
Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams

Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

Skaityk toliau
Liaudiški patarimai kaip gydytis Valgomuoju česnaku
19.05.2019, 19:49
Liaudiški patarimai kaip gydytis Valgomuoju česnaku
Valgomasis česnakas liaudies medicinoje. Netradicinė medicina. Česnakas laikomas geriausia priemone nuo aterosklerozės ir mažakraujystės. Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite marlės gabalėlį, sumirkytą česnakų sultyse. Tokį kompresą dėkite kasnakt, kol nuospaudos išnyks
Skaityk toliau
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 56 57 »