Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 8

Daiktai, kurių negalima skolinti ar skolintis

Pasak liaudies prietarų, kai kuriuos daiktus kategoriškai draudžiama skolinti ar skolintis. Tai žinodami jūs galėsite apsisaugoti nuo problemų ir nesėkmių. Jeigu jūs jau padarėte tą klaidą, pasistenkite jos nekartoti, todėl kad energetinės problemos atima iš žmonių sėkmę visose sferose gyvenime.

Druska

Druskos jokiu būdu negalima skolinti. Jeigu jūsų kaimynas paprašė druskos, duokite tik su ta sąlyga, kad tai bus jūsų dovana. Pavojus slypi energetinėse druskos savybėse, kurios daro poveikį likimui.

Druska yra vienas svarbiausių maginių komponentų, todėl priimti ją iš kitų žmonių paprasčiausiai negalima. Daugelis žmonių skolino druską, o vėliau, ją atgavę prarasdavo sėkmę, susirgdavo, išsiskirdavo su mylimaisiais. Tai labai pavojinga.

Indai

Indai pasikrauna namų, kuriuose nuolat yra, energija. Jeigu kažkas nori padaryti kažką bloga kitam žmogui, tai gali jam duoti pasinaudoti savo puodeliu, lėkštute, šaukštu ir taip toliau. Neduokite niekam indų ir jų neprašykite, kad nepaveiktumėt negatyviai kito žmogaus ar savo likimo.

Skolinti indai gali sukelti sveikatos sutrikimus, naujas baimes ir gali turėti daugelį kitų negatyvių pasekmių. Galima naudotis indais kartu su kitais žmonėmis, jeigu jūs gyvenate, pavyzdžiui, bendrabutyje. Bet ir čia reikia atsargumo. Dar pavojingesni suskilę, pažeisti indai. Juos iškart reikia išmesti ir nelaikyti namie.

Rūbai

Daugelis vyrų ir moterų laiko visai normaliu dalyku, jeigu laikinai pasikeičia rūbais. To geriau nedaryti. Jeigu jūs perkate naudotą daiktą, tame nieko baisaus nėra, todėl, kad jūs už jį mokate. Bet ir tuo atveju nepakenks jį energetiškai išvalyti.

Rūbai – asmeninis daiktas. Todėl, net paėmę juos iš giminaičių, kurie tikrai nelinkės jums nieko blogo, geriau duoti kažką mainais. Nesiskolinkite jų – jie gali atnešti jums nesėkmes. Didžiausią pavojų kelia batai. Jie sugeria didžiausią kiekį neigiamos energijos.

Papuošalai, brangenybės

Kategoriškai draudžiama skolinti brangenybes. Papuošalai pasikrauna žmogaus, kuriam priklauso, energija. Todėl tą, kuris jais naudosis, jie paveiks labai negatyviai. Dovanojimo triukas taip pat nepraeis – akmenys ir metalai dažniausiai yra labai kategoriški.

Užsimovę žiedą ar įsivėrę auskarus, kurie priklauso kitam, jūs galite sugerti jo problemas.

Bioenergetikos specialistai pažymi, kad apsauginio charakterio brangenybės svetimą žmogų gali „užkrėsti“ ligomis, atimti sėkmę. Iš metalų ypač reikėtų saugotis sidabro ir platinos. Iš akmenų-talismanų patys pavojingiausi nelaimių magnetai svetimam žmogui yra mėnulio akmuo, deimantai ir kalnų krištolas.

Šluota

Jeigu žmogus kuriam laikui skolina ar skolinasi šluotą, tai, pagal prietarus, jį gali pradėti persekioti nesėkmės finansuose. Gali prasidėti „juodas periodas“, būti atsitiktinių pinigų praradimų, prasidėti problemos darbe. Šluota jokiu būdu neturi palikti jūsų namų. Tai leidžiama tik tuo atveju, jeigu ji jums daugiau nebereikalinga. Jeigu jūs ją skolinatės, tai jus taip pat gali pradėti persekioti nesėkmės.

Skolinti daiktai paima jūsų energiją ir jėgas. Tai taip vadinami daiktai-vampyrai. Jų tarpe gali būti ir tokių, kurie net teisėtiems savininkams atneša nesėkmes. Sėkmės!

Šaltinis: Fb: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau