Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 10

Gaisrų plotas Čeliabinsko srityje sparčiai didėja

Naujausiais duomenimis, gamtinių gaisrų plotas Čeliabinsko srityje padidėjo iki 14 tūkst. hektarų. Praėjusią dieną miško gaisrų plotas regione padidėjo nuo 1,5 tūkst. hektarų iki 4,8 tūkst. hektarų. Džabyko kaime gaisras apgadino daugiau kaip 60 pastatų. Gesinti gaisrus trukdo karšti orai ir stiprus vėjas, praneša vesti.ru.

Dėl gaisro stichijos buvo evakuota daugiau kaip 350 žmonių, iš jų 150 vaikų. Laikino apgyvendinimo centruose žmonės aprūpinami viskuo, ko reikia.

Gaisrų gesinimą regione apsunkina aukšta temperatūra ir iki 20 metrų per sekundę vėjas. Šiuo metu su gaisru kovoja daugiau kaip 630 žmonių, kurie naudojasi Rusijos EMERCOM lėktuvais Il-76, Be-200 ir Mi-8.

Miško gaisrai Čeliabinsko srityje sunaikino 71 pastatą

Miško gaisrai Čeliabinsko srityje sunaikino 71 statinį - tai gyvenamieji namai ir sodo nameliai, šeštadienį pranešė regiono Valstybinio nepaprastųjų situacijų valdymo departamento spaudos tarnyba, praneša "RIA Novosti".

Anksčiau buvo teigiama, kad bendras miškų gaisrų plotas trijuose Čeliabinsko srities rajonuose sudaro apie 14 tūkst. hektarų. Penktadienį miško gaisrai išplito į Džabyko ir Zapasnojės kaimus, užsidegė dešimtys namų ir sodybų. Gaisrų gesinimą apsunkina stiprus gūsingas vėjas. Pažymėta, kad gaisrų gesinimo grupės darbą Čeliabinsko srityje koordinuos nepaprastųjų situacijų ministro pavaduotojo Iljos Denisovo vadovaujama darbo grupė.

"Deja, gaisras sunaikino 71 statinį. Aukų nebuvo", - sakė spaudos tarnyba.

Jie patikslino, kad 71 statinys yra bendras gyvenamųjų namų ir sodo namelių skaičius.

MESHA duomenimis, šiuo metu laikino apgyvendinimo įstaigose gyvena 179 žmonės, iš kurių 128 yra vaikai.

Siekiant apsaugoti žmonių gyvenvietes, pajėgų ir priemonių grupė buvo papildyta dviem Rusijos EMERCOM Uralo gelbėtojų mokymo centro oro mobiliosiomis grupėmis, kurias sudarė 170 žmonių ir 28 įrangos vienetai. Likvidavimo darbuose dalyvavo lėktuvai Il-76 ir Be-200ChS, taip pat Rusijos EMERCOM sraigtasparnis Mi-8 su VSU-5.

Kaip nurodo Valstybinė nepaprastųjų situacijų ministerija, likviduojant gamtos gaisrus ir apsaugant gyvenvietes iš viso dalyvauja daugiau kaip 600 žmonių, 142 transporto priemonės, trys orlaiviai ir keturi gaisriniai traukiniai.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau