Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 5

Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Iš pirmo žvilgsnio fotografas užfiksavo keletą berniukų ir mergaičių, keliančių tostus, darančių asmenukes ir pan. Tačiau jei atidžiai įsižiūrėsite, nuotraukose rasite daug staigmenų. 

  • Pirma, personažai turi šiek tiek daugiau dantų nei įprasti žmonės. 
  • Antra, kai kurie personažai turi šiek tiek daugiau pirštų nei įprastas žmogus. 
  • Trečia, visi asmenys atrodo keistai panašūs, tarsi būtų klonai. 
  • Ketvirta, žmones baisiai nustebino merginų papuošalai, labiau panašūs į elektronines tatuiruotes, kurios tik ateina į madą. 

Atrodo, kad ši tema taip išgąsdino šalis ir tautas, kad buvo pasamdyti patys šlovingiausi bulvariniai leidiniai, kad pasakytų mums, jog šiuos vaizdus sukūrė dirbtinis intelektas, kuris yra kvailas ir nežino, kiek žmogus turi dantų. 

Paaiškinimas pasirodė gana įtikinamas ir daugelis iš karto prarado susidomėjimą šia tema, tačiau visuomenė, labiau pažengusi dirbtinio intelekto srityje nei vidutinės masės, atkreipia dėmesį, kad neįprastas dantų skaičius neuroniniam tinklui buvo aktualus prieš 20 metų, o šiandien net ir nelabai sudėtingas dirbtinis intelektas daro tokius vaizdus, kurių net profesionalus fotografas, jau nekalbant apie odontologą, neatskirtų nuo tikrų:

Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Todėl gana sunku patikėti, kad kokia nors nauja išgalvota programinė įranga, bandanti užkariauti rinką, pritrauktu žmones, turinčius šešis ar daugiau pirštų. Kaip manote? Tai klonai, ar jau veikiančio dirbtinio intelekto nuotraukos? Kuris nori suformuoti jauniems žmonėms... tam tikra nušvitimo politika? Beje pastebima, kad šios nuotraukos polaroidinės... todėl, jos neturi metaduomenų.... Kitaip tariant jos negalėtų būti ID sukurtos nuotraukos... Galima manyti, kad tai klonų vakarėlis... O, ką jūs manote... tai pokštas?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau