Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 25

„Illuminati“ per Naujus metus žada karą?

„Illuminati“ per Naujuosius metus žada asteroidą, marą ir branduolinį karą?

Daugelis paranormal.lt skaitytojų, o ir ne tik mūsų skaitytojai, gerai žino amerikiečių grupę Blondie, kuri jų manymu groja pankroką. Daugelis šios grupės faktiškai niekas nesiklauso, išskyrus, kai kurios vokiečių komandos, tačiau, apie Blondie darbus stebi įvairūs sąmokslo teorijų šalininkai.

Blondie, kaip grupė yra įdomi sąmokslo ieškotojams (konspirologams), nes šios grupės vokalistė Debora Hari (Deborah Ann Harry), laikas nuo laiko duoda užuominas, kad ji priklauso žinomai ir galingai slaptai bendruomenei „Illuminati“.

Blondie, Illuminati, doom destiny, sąmokslo teorijos, conspiracies

2017 m. gruodžio 6d. grupė "Blondie" išleido savo naują vaizdo klipą "Doom or Destiny", kurio pavadinimas, pats kalba už save.

Vaizdo įrašas taip ir būtų likęs nepastebėtas muzikos kritikams, kurie, tikriausiai yra užsiėmę naujųjų metų renginiais ar panašiai. Tačiau, vertinant šį vaizdo klipą, atrodo, kad jokių naujųjų metų ne bus.

Blondie - Doom or Destiny (Official Video)

Blondie Doom or Destiny (AW edit) Slower version

Taigi, gruodžio 29 d. neaišku kokiais metais į žemę atsitrenks asteroidas, gruodžio 30 pasaulyje prasidės maro epidemiją, o 31-osios dienos naktį JAV, Rusija ir Kinija "pasikeis" branduoliniais smūgiais, o sausio 1 d. numatoma branduolinė žiema.

Konspirologo išvados, faktai, pamąstymai, paaiškinimai.

Nuo 2018 m. gruodžio 29 d. bus šeštadienis, o 2019 m. 29 d. bus sekmadienis, todėl ši visa įvykių virtinė, kurią numato Iliuminati, nepatenka į šiuos ar net kitus metus. Tačiau, kas žino, kaip tai iš tikrųjų gali nutikti, mums belieka tik sekti įvykius.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau