Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 17

Juokinga girdėti, kai moterys sako, kad sulaukusios 50-ies atrodo 30-ies

moterys sako, kad sulaukusios 50-ies atrodo 30-ies

Daugelis nenori pripažinti, kad atrodo vyresnės...

Su nedidelėmis išimtimis, bet visos moterys atrodo tokios senos, kokios yra iš tikrųjų. Tai yra, pagal savo amžių! Penkiasdešimtmetė moteris negali atrodyti trisdešimties, o keturiasdešimtmetė - dvidešimties. Ir man visada juokinga tai girdėti iš moterų.

Man 51-eri ir aš atrodau pagal savo amžių, neapsimetinėju, kad atrodau jaunesnė. Ir tai darau tik įvairių kosmetikos priemonių dėka. Taip pat visiškai išvengiau žalingų įpročių.

Įdomu: Vyras nemyli sutuoktinės, bet nepalieka jos, ką daryti?

Jei nepasidarau makiažo, jau nekalbant apie tai, kad pakankamai išsimiegu, prie savo penkiasdešimties iškart galiu pridėti +5 metus. Išbandyta ir patikrinta ne kartą.

O daugelis moterų nenori pripažinti, kad atrodo savo amžiaus ir vyresnės.

Turiu tokių darbe. Jos užsispyrusiai tvirtina, kad atrodo jaunos.

Kartą pajuokavau apie keturiasdešimtmetę kolegę ir paklausiau: "Ar jie prašo jūsų paso, kai parduotuvėje perkate įvairių gėrimų?"

"Neprašo, bet žiūri man į akis ir bando išsiaiškinti, kiek man metų", - įžeidžiamai atsakė moteris.

Sutikite, kvaila sakyti, kad jei jums keturiasdešimt, vargu ar atrodote septyniolikos. Kad net parduotuvėje negali pasakyti, kiek tau metų.

Kai kurie žmonės stengiasi atrodyti trisdešimties net būdami penkiasdešimties, bet jiems tai retai pavyksta. Jaunesnės moterys, kurios dažnai atrodo juokingai.

Įdomu: Kodėl pritraukiame pačius netinkamiausius?

Net jei veidas turi minimumą raukšlių ir veido ovalas nėra perėjęs į kaklą, verta pažvelgti į moters rankas, viskas iškart tampa aišku. Moters amžių atskleidžia jos rankos. Akys taip pat išduoda moters amžių.

Turiu draugą. Iki keturiasdešimties ji atrodė labai jauna, kaip mergaitė. Jos vyras buvo penkiolika metų jaunesnis. O po keturiasdešimt penkerių ji pasidarė vyresnė, jos amžius ją aplenkė...

Iš tikrųjų, tiesiog turėtumėte tinkamai elgtis su savo amžiumi ir priimti jį tokį, koks jis yra.

Daugelis problemų iš karto išnyks...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau