Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 2

Vyras nemyli sutuoktinės, bet nepalieka jos, ką daryti?

Vyras nemyli sutuoktinės, bet nepalieka jos, ką daryti?

Sveikiname visus skaitytojus! Ši tema rūpi daugeliui žmonių. Ji nėra svetima ir man. Kaip suprasti, kad vyras nemyli? Kokių žingsnių imtis? Ar verta tęsti tokį gyvenimą šalia vyro, kuris nemyli?

Spręskime viską iš eilės. Situacija sudėtinga, bet iš jos galima išeiti išmintingai. Tikiuosi, kad mano patarimai jums bus naudingi.

Deja, meilė yra jausmas, kurį reikia nuolat puoselėti. Neužtenka su kuo nors gerai elgtis, gaminti maistą ir tvarkytis. Dažniausiai jausmai išblėsta dėl buities, šeimyninį gyvenimą paverčiant paprastu sugyvenimu.

Kokie yra jausmų išblėsimo požymiai?

Nėra vienybės. Nuolat persekioja jausmas, kad su visomis problemomis susidorojate vienas. Vyras iš tikrųjų yra, tačiau jo indėlis į šeimą beveik nejaučiamas.
Pamažu tolstate vienas nuo kito. Atsiranda skirtingų pomėgių, vis mažiau laiko praleidžiate vieni, tik dviese. Svarbiausia! Tai netaikoma vaikui, o tai reiškia, kad priežastis yra moteris.

Vyro dažnai nebūna namuose. Jis išvykęs į darbą, su draugais. Turiu omenyje, bet kur, kur tik įmanoma ilgiau pabūti ne namie. Jis pateikia daugybę pasiteisinimų, kodėl nepraleidžiate laiko vieni.

Jis nenori tavęs kaip moters. Intymumas atskleidžia visas kortas. Jei pora turi problemų šiuo klausimu, skambinkite pavojaus signalu, vyras jums tapo šaltas.

Daug kritikos. Ne tokia šukuosena, ne tokie drabužiai, ne toks barškutis - jam nepatiko absoliučiai viskas. Sutuoktinis net nebando to slėpti, jis nesusimąsto apie tai, kad šie žodžiai giliai įžeidžia žmoną. Apie komplimentus ir mandagumą negali būti nė kalbos.

Ką daryti šioje sudėtingoje situacijoje?

Jei jis nepalieka šeimos, dar ne viskas prarasta. Kažkas jį stabdo. Jei visiškai neliktų jausmų, jis iš karto išsiskirtų.

Pirmiausia reikia atsikratyti panikos ir apsėdimo. Blaiviai įvertinkite situaciją iš savo pusės, paruoškite tinkamą kalbą būsimam pokalbiui. Nebūk konfrontacinė! Turite ramiai aptarti problemą su sutuoktiniu ir rasti kompromisą.

Be to, pokalbis taip pat padės moteriai pasiekti santarvę, išsklaidyti šiek tiek miglos dėl sudėtingos situacijos.

Niekada nežeminkite savęs. Tai vyro ir tik jo vieno pasirinkimas. Pasaulyje yra daug vertų kandidatų, vis tiek atsiras jūsų gyvenimo meilė. Jei ką, leiskite jam lengvai išeiti. Nėra prasmės laikytis, jei nuspręsite išeiti, jis bet kuriuo atveju išeis.

Pasistenkite prisiimti atsakomybę už save. Jei vyras bijo palikti savo komforto zoną, pasverkite visus "už" ir "prieš" ir, jei esate pasiruošusi, inicijuokite išsiskyrimą.

Asmeniškai mano nuomone, geriau išsaugoti šeimą. Pasistenkite atkurti buvusią aistrą ir įsimylėjimą. Kol yra noro, viskas įmanoma!

Komentaruose pasidalykite savo patirtimi ir patarimais, ką daryti tokioje situacijoje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau