Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 1

Kodėl pritraukiame pačius netinkamiausius?

Kodėl pritraukiame pačius netinkamiausius?

Tai gana populiari istorija - kartas nuo karto merginos renkasi "netinkamus" partnerius santykiams, kartojasi tas pats scenarijus.

Žmonės dažnai pritraukia būtent tai, nuo ko kentėjo vaikystėje.

  • Mergina, kuriai teko būti savo motina, sutinka infantilų vyrą.
  • Moteris iš nepilnos šeimos, susilaukusi vaiko, lieka viena
  • Moteris, kurios tėvas buvo alkoholikas, vyru pasirenka alkoholiką

Nesąmoningai esame linkę atkurti pažįstamą vaikystės atmosferą. Taikyti pažįstamas elgesio strategijas, kurios kadaise padėjo mums prisitaikyti prie situacijos.

Mes jaučiamės patogiai ir "teisingai" to žmogaus, su kuriuo galime atlikti pažįstamus veiksmus ir patirti pažįstamus jausmus, draugijoje. Net jei tai kelia diskomfortą ir skausmą, tai yra tai, ką geriausiai pažįstame.

Seniausiai mūsų smegenų daliai pažįstamas = saugus.

Kaip sužinoti, ar santykiai nesveiki?

- Kai meilė reiškia kančią, tai nesveiki santykiai.

- Kai dauguma mūsų pokalbių su artimais draugais ir draugėmis yra apie kitą - jo problemas, mintis, jausmus - tai nesveiki santykiai.

- Kai jo užsisklendimą, blogą nuotaiką, abejingumą ar agresyvumą priskiriame su nelaiminga vaikyste susijusioms problemoms ir bandome tapti jo terapeutu, tai yra nesveiki santykiai.

- Kai mums nepatinka daugelis pagrindinių jo charakterio bruožų, jo vertybės, jo elgesio būdai, bet taikstomės su tuo, manydami, kad jei mums pagerės, jis norės dėl mūsų pasikeisti, tai nėra sveiki santykiai.

- Kai mūsų santykiai kelia grėsmę mūsų emocinei gerovei ir galbūt net mūsų saugumui bei sveikatai, tai yra nesveiki santykiai.

Išeiti iš destruktyvių santykių yra jūsų ateities klausimas.

Priimkite jį rimtai ir negailėkite išteklių (laiko, dėmesio, energijos ir finansų), kad pagerintumėte šią savo gyvenimo pusę. Jei kenčiate santykiuose, bet negalite iš jų išeiti, tai priežastis kreiptis į terapeutą. Galbūt trūksta jūsų išteklių, nėra pakankamai pasitikėjimo savimi, kad galėtumėte atsiskirti.

Žmogus santykiuose jaučia ypatingą priklausomybės jausmą kam nors, su kuo gali suvaidinti pažįstamą scenarijų. Būtent tai daugeliui sudaro "meilės" sąvoką. Šis mechanizmas veikia nesąmoningai. Tačiau kai jį įsisąmoniname, galime jį pakeisti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau