- 24.03.2023
- 0.0 Reitingas
- 324 Peržiūrų
- Komentarai
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.
Bet kokia priklausomybė (nuo alkoholio, narkotikų) yra baisi ir sugriauna daugybę gyvenimų. Jei esate tokioje situacijoje, kai jūsų partneris yra priklausomas, tikriausiai galvoje sukasi daugybė klausimų. Ar tai jūsų kaltė? Ar bus dar blogiau, kai išeisite? Ką galite padaryti dėl savo mylimo žmogaus? Ar pakanka pozityvaus mąstymo, kad išgelbėtumėte savo santykius? Deja, kartais tenka susidurti su kraupia tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu asmeniu yra skausmingas. Jei negalite su tuo susidoroti, jums būtinai reikia išeiti. Kartu yra tam tikrų dalykų, kuriuos turite apsvarstyti prieš priimdami sprendimą.
1. Ar jūsų partneris yra saugus?
Jei jaučiatės supykę, įskaudinti ar nusiminę, paskutinis dalykas, apie kurį galvojate, yra jūsų saugumas ir gerovė. Tačiau kai stresas praeis, tikrai pradėsite žvelgti atgal ir svarstyti, kodėl nepadarėte daugiau, kad tam žmogui padėtumėte. Štai kodėl, kai nuspręsite išeiti, pagalvokite, ar jūsų priklausomas partneris turi palaikymo sistemą šeimos ar draugų pavidalu. Ar jis turi pajamų? Iš ko jis ar ji gyvens? Tačiau visų pirma pagalvokite apie save ir savo ramybę.
2. Būkite tikri dėl savo sprendimų.
Negalite sau leisti svyruoti. Jei pritrūks ryžto, galiausiai vėl ir vėl grįšite atgal. Ar nusprendėte nutraukti visus ryšius su priklausomu asmeniu? Tuomet taip ir padarykite. Neatsakinėkite į jo skambučius, žinutes ir negrįžkite pas jį "tik vienai nakčiai". Ar nusprendėte likti ir padėti šiam žmogui? Tada turite būti tvirtas dėl šio sprendimo, kaip ir dėl bet kurio kito. Negalite blaškytis tarp dviejų kraštutinumų, todėl galutinai apsispręskite.
3. Pagalvokite apie savo saugumą
Kai santykiai nutrūksta, paprastai negalvojame apie realybę ir praktinius dalykus. Tačiau jei sukūrėte šeimą ir turite vaikų, jums nepavyks pabėgti be pasekmių. Jūsų sprendimas nebuvo lengvas, todėl jums taip pat reikia paramos. Pagalvokite, kaip apie santykių pabaigą pasakysite savo partneriui ir kas jums abiem bus lengviau. Neretai priklausomi asmenys būna agresyvūs, todėl visada pagalvokite apie savo saugumą, kuris turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas.
4. Priminkite sau, kad neprivalote niekam nieko aiškinti.
Priklausomybė yra šlykštus ir bjaurus dalykas, kurį žmonės paprastai stengiasi nuslėpti ir nutylėti. Net artimiausi ir aplinkiniai žmonės gali nežinoti apie jūsų partnerio priklausomybę. Taigi, kai santykiai nutrūksta, neišvengiamai iš visų pusių kils klausimų. Ir dar kartą kartoju: jūsų saugumas ir gerovė visada svarbiausia! Neprivalote niekam inicijuoti savo reikalų ar dalytis asmenine informacija, ypač jei tai tik idiliški smalsuoliai.
5. Nepamirškite, kad gyvenimas tęsiasi, tačiau būkite atsargūs su savo elgesio modeliais
Kai viskas baigiasi, nėra didesnio palengvėjimo nei žinojimas, kad galite gyventi toliau. Vis dėlto pasimokykite iš ankstesnių santykių. Labai tikėtina, kad žmonės, praeityje gyvenę su priklausomais partneriais, vėl susiras lygiai tokius pačius partnerius. Kodėl? Nes.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau