Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 24

Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?

Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?

Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Bet kokia priklausomybė (nuo alkoholio, narkotikų) yra baisi ir sugriauna daugybę gyvenimų. Jei esate tokioje situacijoje, kai jūsų partneris yra priklausomas, tikriausiai galvoje sukasi daugybė klausimų. Ar tai jūsų kaltė? Ar bus dar blogiau, kai išeisite? Ką galite padaryti dėl savo mylimo žmogaus? Ar pakanka pozityvaus mąstymo, kad išgelbėtumėte savo santykius? Deja, kartais tenka susidurti su kraupia tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu asmeniu yra skausmingas. Jei negalite su tuo susidoroti, jums būtinai reikia išeiti. Kartu yra tam tikrų dalykų, kuriuos turite apsvarstyti prieš priimdami sprendimą.

1. Ar jūsų partneris yra saugus?

Jei jaučiatės supykę, įskaudinti ar nusiminę, paskutinis dalykas, apie kurį galvojate, yra jūsų saugumas ir gerovė. Tačiau kai stresas praeis, tikrai pradėsite žvelgti atgal ir svarstyti, kodėl nepadarėte daugiau, kad tam žmogui padėtumėte. Štai kodėl, kai nuspręsite išeiti, pagalvokite, ar jūsų priklausomas partneris turi palaikymo sistemą šeimos ar draugų pavidalu. Ar jis turi pajamų? Iš ko jis ar ji gyvens? Tačiau visų pirma pagalvokite apie save ir savo ramybę.

2. Būkite tikri dėl savo sprendimų.

Negalite sau leisti svyruoti. Jei pritrūks ryžto, galiausiai vėl ir vėl grįšite atgal. Ar nusprendėte nutraukti visus ryšius su priklausomu asmeniu? Tuomet taip ir padarykite. Neatsakinėkite į jo skambučius, žinutes ir negrįžkite pas jį "tik vienai nakčiai". Ar nusprendėte likti ir padėti šiam žmogui? Tada turite būti tvirtas dėl šio sprendimo, kaip ir dėl bet kurio kito. Negalite blaškytis tarp dviejų kraštutinumų, todėl galutinai apsispręskite.

3. Pagalvokite apie savo saugumą

Kai santykiai nutrūksta, paprastai negalvojame apie realybę ir praktinius dalykus. Tačiau jei sukūrėte šeimą ir turite vaikų, jums nepavyks pabėgti be pasekmių. Jūsų sprendimas nebuvo lengvas, todėl jums taip pat reikia paramos. Pagalvokite, kaip apie santykių pabaigą pasakysite savo partneriui ir kas jums abiem bus lengviau. Neretai priklausomi asmenys būna agresyvūs, todėl visada pagalvokite apie savo saugumą, kuris turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas.

4. Priminkite sau, kad neprivalote niekam nieko aiškinti.

Priklausomybė yra šlykštus ir bjaurus dalykas, kurį žmonės paprastai stengiasi nuslėpti ir nutylėti. Net artimiausi ir aplinkiniai žmonės gali nežinoti apie jūsų partnerio priklausomybę. Taigi, kai santykiai nutrūksta, neišvengiamai iš visų pusių kils klausimų. Ir dar kartą kartoju: jūsų saugumas ir gerovė visada svarbiausia! Neprivalote niekam inicijuoti savo reikalų ar dalytis asmenine informacija, ypač jei tai tik idiliški smalsuoliai.

5. Nepamirškite, kad gyvenimas tęsiasi, tačiau būkite atsargūs su savo elgesio modeliais

Kai viskas baigiasi, nėra didesnio palengvėjimo nei žinojimas, kad galite gyventi toliau. Vis dėlto pasimokykite iš ankstesnių santykių. Labai tikėtina, kad žmonės, praeityje gyvenę su priklausomais partneriais, vėl susiras lygiai tokius pačius partnerius. Kodėl? Nes.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau