Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (29.10.2017 - 20:05) Spausdinti

Kaip susigrąžinti gyvenimą, turint nesveiką skydliaukę

Pranešdami pacientui apie autoimuninį tiroiditą, ypač jei jis nelabai išreikštas, gydytojai neretai priduria, kad juo serga daug moterų ir nelabai ką galima pakeisti. Netiesa. Tinkamomis priemonėmis skydliaukės veiklą galima sureguliuoti.

Kaip susigrąžinti gyvenimą, turint nesveiką skydliaukę

Niekada anksčiau nebuvau susimąsčiusi, koks svarbus yra mažas, švelnus, į drugelį panašus organas ant mano kaklo - skydliaukė. Iš pradžių mano drugelis energingai dirbdavo, plevėsuodavo virš mano endokrininės sistemos, garantavo, kad esu graži ir sveika. Buvau linksma ir energinga, galėjau valgyti kaloringų produktų, nemiegoti, o mano liemens apimtis buvo 58 cm. Deja, dėl streso ar toksinų poveikio drugelio aktyvumas nukrito iki hormoninės disfunkcijos apačios. Prasidėjo mano hormoninė žiema, hormoninis sąstingis.

Pati to nepastebėdama, buvau pakliuvusi į hipotirozės nagus ir uždaryta sistemoje, kurioje vyrauja neteisingas požiūris į skydliaukės veiklą. Nesu vienintelė tokia, todėl nutariau papasakoti apie šią tylią, nematomą, neįtikėtinai griaunančią epidemiją.

Šalin susitaikymo taktiką!

Kaip žmogus, įpratęs susigyventi su kraujagyslių vegetacine distonija, dažnais peršalimais, migrenos priepuoliais, depresija ir daugybe kitų minipatologijų, medikams, visokio plauko žiniuoniams, guru ir kitiems pamokyti sugebantiems asmenims aš visada buvau tikras atradimas, tiesiog maišas ligų. Sveikatos specialistai stengdavosi įtikinti mane tuo, ko reikėtų mano sveikatai. Aš savo ruožtu rasdavau šimtą ir vieną priežastį, kaip atsikalbėti. Net, būdama ligoninėje, kad išsaugočiau nėštumą, vaizdingai kalbant, įspausta j palatos kampą, piktai atsisakiau „naudingų injekcijų“ (keista buvo tik tai, kad per savaitę kitos 4 moterys, buvusios toje pačioje palatoje, vis dėlto patyrė spontaninį abortą... ne, ne, nepagalvokite, kad tai kaip nors susiję su injekcijomis...).

Labai norėjau atsikratyti prakeiksmo ir nusiteikti teigiamai, bet, sirgdama daugybe ligų, išsekus jėgoms, vis dėlto nepradėjau domėtis savo skydliaukės problemomis.

Maniau, kad galbūt man tiesiog lemta nugyventi savo gyvenimą glaudžiai susijusiai su keturkoje drauge - sofa. Tačiau tada viskas pasikeitė. Norėdama pakelti kvalifikaciją sporto medicinoje, nuvažiavau mokytis į Šveicariją ir supratau, kad Latvijos medicina ne tik yra žemesnio lygio nei kitur Vakarų Europoje, betgi daugelyje sričių yra atsilikusi maždaug 20 metų (tai buvo 2008-aisiais).

Prasidėjo mano ilgas atsakymų į paprastus ir svarbius klausimus ieškojimo kelias: kas kaltas dėl mano sveikatos problemų? Ir ką man daryti?

Ieškojimai mane nuvedė prie tiroidologijos - endokrinologijos srities, kuri nagrinėja kaip tik skydliaukės veiklą.

Apie skydliaukę nekalbėkime!

Kai kreipiamės į gydytojus, visada pasikliauname jų kompetencija. Tikime, kad medicinoje viskas vyksta teisingai ir sąžiningai.

Skydliaukė

Vis dėlto, kai vykstame į polikliniką, turime būti pasiruošę ir tam, kad faktus interpretuos klaidingai, o gydytojas iš tikrųjų nežinos nieko apie skydliaukę. Deja, dėl nepakankamos kompetencijos klaidų daroma dažnai.

Žinome, kad apatija be priežasties, žemas kraujospūdis, silpnas pulsas, panikos priepuoliai, raumenų silpnumas, depresyvi nuotaika - visa tai hipotirozės požymiai, bet paprastai jie priskiriami vegetacinei distonijai.

Daugelis gydytojų nėra endokrinologai (net tada, jei dirba endokrinologais), jie nežino naujausių atradimų apie skydliaukę ir su ja susijusių ligų. Skydliaukės patologijų simptomai žinomi ir akivaizdūs jau seniai, tačiau specialistai sieja juos su kuo nors kitu, su kokių nors kitų konkrečių organų ligomis.

Tai nėra tik liga. Kai skydliaukės funkcija nepakankama, tai gali pasireikšti šitaip:

•    visos apykaklės gali spausti kaklą,

•    gali triukšmauti širdis,

•    gali svaigti ar suktis galva,

•    gali pūstis ir išsišokti pilvas,

•    oda gali suglebti ir greitai senti,

•    gali pasidaryti žemesnis balsas,

•    gali anksčiau prasidėti menopauzė, išslinkti plaukai ir antakiai,

•    gali prasidėti endokrininės sistemos chaosas,

•    galimas nutukimas, domėjimosi seksu netekimas,

•    gali išsivystyti kraujagyslių vegetacinė distonija.

Pavyzdžiui, kraujagyslių vegetacinė distonija specialistams, garbės žodis, yra tikras stebuklas. Tai ypač patogi diagnozė - visi galai į vandenį. Mes, nelaimingos moterys, turinčios slaptą skydliaukės disfunkciją, bėgiojame pirmyn ir atgal - nuo šeimos gydytojo pas kardiologą, nuo kardiologo pas neuropatologą, tada pas ginekologą, dermatologą, dietologą ir taip toliau, be galo ilgai. Žinome, kad apatija be priežasties, žemas kraujospūdis, silpnas pulsas, panikos priepuoliai, raumenų silpnumas, depresyvi nuotaika - visa tai hipotirozės požymiai, bet paprastai jie priskiriami vegetacinei distonijai. Jei skydliaukė sveika, jokios distonijos juk nėra!

Kodėl patyrę gydytojai nepagalvoja apie skydliaukės patologiją? Todėl, kad daugelis jų savo darbe yra pavargę, sunykę. Todėl, kad paskaitos apie skydliaukę buvo seniai,

ir todėl, kad jie jų galbūt klausėsi, bet negirdėjo. Ir todėl, kad daugelis medicinos tiesų patenka ne į medikų dėmesio centrą, bet tiesiogiai į reanimaciją, kur joms lemta tyliai numirti. Tai tragedija mums visiems. Daugelis gydytojų yra labai kategoriški, jiems trūksta lankstumo. Bet šis trūkumas reiškia ir nelankstų protą. Jei nueisite pas šimtą siauros srities specialistų, kiekvienas ką nors ras iš savo srities ir visi pamirš pagalvoti apie svarbią bendrą priežastį - užmaskuotą skydliaukės disfunkciją.

10 rodmenų, kuriuos derėtų išsiaiškinti iš kraujo tyrimų

Duokite kraujo tyrimams tik iki 10 vai. ryto (geriausia apie 7.00-8.00 val.) nevalgius (galima gerti gryno vandens).

Likus vienai ar dviem dienoms iki kraujo davimo tyrimams, negerkite alkoholinių gėrimų, venkite sunkaus fizinio krūvio ir nevartokite maisto papildų.

  1. Išsamus kraujo tyrimas
  2. TSH *
  3. T4 laisvasis *
  4. T3 laisvasis *
  5. Antikūnai nuo TPO *
  6. Antikūnai nuo tireoglobulino *
  7. Glutationo peroksidazė *
  8. Bendri antioksidantai *
  9. Geležis
  10. Varis

Jei antikūnų nuo tireoglobulino ar tireoperoksidazės koncentracijos padidėjusios, reikalinga uždegimą slopinanti antioksidantų terapija. Vartokite augalinės kilmės vitamino C su citrusų bioflavonoidais ar žaliosios arbatos ekstraktu (vasarą 500 mg, žiemą 1000 mg). Vartokite magnio citrato (1000-1500 mg), omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių (nerafinuotų, 1200 mg), seleno metionino (200-400 µg). Ir atsiminkite: svarbu, kad maisto papildai nebūtų papildyti dažikliais, kvapo ir skonio stiprikliais bei sojomis.

* Šiuos rodmenis išsiaiškinti būtinai

Hipotirozės kamuojami asmenys paprastai būna silpni hipochondrikai, neapsisprendžiantys, tarsi tingūs (abejingi viskam, kad ir kas atsitiktų). Tik neleiskite savo gyvenimo paveikti dviem baisioms frazėms: „per vėlai“ ir „ko jūs norite, būdami tokio amžiaus“! Nebijokite medicininių baubų ir terminų!

Liga aiški, kas toliau?

Perskaičiusi kalnus medicininės literatūros, mokslinės informacijos, pasidariusi šimtą ir vieną kraujo tyrimą, sužinojau, kad mane persekioja autoimuninė hipotirozė, iš tikrųjų - kaip ir šimtus, ne, tūkstančius kitų moterų.

Gali būti ir taip, kad T4 koncentracija pakankama, tačiau organizmo audiniai jo nemato ir negali juo pasinaudoti, nes šis hormonas prastos kokybės ar trūksta fermentų.

Hipotirozė - tai būklė, kai organizmui stinga skydliaukės hormonų svarbioms cheminėms reakcijoms valdyti. Gali trūkti T4 hormono, ir tai matyti per kraujo tyrimus, bet gali būti ir taip, kad T4 koncentracija pakankama, tačiau organizmo audiniai jo nemato ir negali juo pasinaudoti, nes šis hormonas prastos kokybės ar trūksta reikiamų aktyviklių - fermentų.

Autoimuninis tiroiditas - skydliaukės uždegimas, sukeliantis skydliaukės audinių žuvimą, o tai ir yra hipotirozės priežastis. Uždegimą sukelia tai, kad nuosava imuninė sistema atakuoja skydliaukę, pats organizmas ardo save iš vidaus.

Taigi, turėjau nuslopinti nuolatinį, lėtai progresuojantį uždegimą savo mylimoje skydliaukėje. Žinoma, bandžiau kreiptis į endokrinologus, bet visi tradicinės medicinos adeptai traukydavo pečiais ir, išskyrus dirbtinį hormoną, nieko kito man pasiūlyti negalėjo. Hormonas L-tiroksinas, žinoma, reikalingas, jei jo stinga, bet tai nesprendžia uždegimo problemos!

Buvo atėjęs metas grįžti prie pagrindų - prie ląstelių biochemijos, prie citologijos Senojo Testamento.

Visos ligos prasideda nuo vienos ląstelės veiklos sutrikimų. Jei organizmas į tai nereaguoja, nesiima priemonių, problemos išplinta į audinius, organus ir po visą organizmą (taip rašoma biochemijos vadovėlyje 1-2 kursams).

Ieškome, kas kaltas

Kodėl mums kyla skydliaukės problemų? Iš tikrųjų pavojus slypi už kiekvieno kampo - jautrią skydliaukę žaloja medžiagos, pasižyminčios antitiroidiniu poveikiu. Tokių medžiagų esama, pvz., ankštiniuose augaluose, bastutiniuose, chloruotame vandenyje, dantų pastoje, daugelyje medikamentų. Vis dėlto problemą kelia ne patys šie natūralūs produktai, bet individualus kraštutinis skydliaukės ląstelių jautrumas. Toks jautrumas gali būti įgimtas ar susiformavęs dėl įvairių infekcinių ligų, streso, sunkiųjų metalų ir radiacijos poveikio.

Tabako dūmų komponentai tiocianatai ir skydliaukė - tai du nesutaikomi priešai.

Pavojinga situacija susidaro ir tada, jei reikia vartoti medikamentų, pvz., kordarono (kuriame yra cheminio jodo), arba dirbtinai joduotos druskos su kalio jodidu ar jodatu. Bromas, fluoras ir chloras organizme taip pat konkuruoja su jodu ir selenu bei sugriauna trapią skydliaukės pusiausvyrą.

Tai tikrai svarbu! Jokiu būdu negerkite jodo spiritinės tinktūros. Pakenkti gali net jos išorinis naudojimas, net vieną kartą nupiešus jodu ant odos groteles, tai gali suformuoti organizme labai didelę jodo koncentraciją, o ši akimirksniu pažeidžia skydliaukę, sukeldama uždegiminę reakciją.

1912 metais Japonijoje autoimuninis tiroiditas buvo aprašytas kaip Hašimoto liga, sukelta per didelės jodo koncentracijos organizme. Prieš keliasdešimt metų chirurgai dezinfekuodavo rankas spiritiniu jodo tirpalu. Po to paaiškėjo, kad jie pradėjo gerokai dažniau sirgti nuo hormonų priklausomais navikais. Kai kurių mokslininkų nuomone, net į rankas paimtas jodo tirpalo flakonas gali paveikti
skydliaukę. Prieš skydliaukės tyrimus draudžiamas bet koks kontaktas su jodu.

Jodavimas nepadeda

Ukrainos medicinos mokslų daktaras Anatolijus Timčenka, dirbantis Endokrininių patologijų institute, per kiekvieną savo paskaitą primena, kad vartoti joduotos druskos - pavojinga sveikatai ir kad tai susiję su didesniu sergamumu autoimuniniu tiroiditu.

Jodavimas nepadeda išvengti visuomenės sveikatos problemų. Skydliaukė sintetina T4 hormoną, kuris patenka į kraują, iš ten - į kepenis, o ten, padedant fermentams, iš jo atskeliama viena jodo molekulė, formuojant aktyvų hormoną T3. Į fermentą, kuris atskelia jodą, įeina selenas, geležis, bet procese dar dalyvauja varis ir cinkas.

Ukrainos medicinos mokslų akademijos Higienos ir medicinos ekologijos instituto laboratorijos vedėjas, prof. dr. med. Vitalijus Korzunas tvirtina, kad gerti jodo nereiškia išsivaduoti nuo skydliaukės ligų. Gerai žinoma, kad esama nuo seleno priklausomų ligų. Tarp jomis sergančių asmenų jodo koncentracija kraujyje yra didesnė, bet skydliaukė vis dėlto nesveika, nes stinga seleno, cinko ir vario.

Pakenkti gali net išorinis jodo naudojimas, net vieną kartą nupiešus jodu ant odos groteles, tai gali suformuoti organizme labai didelę jodo koncentraciją.

Tūkstančius metų žmogus pratęs vartoti organinių jodo junginių. Jodas, patenkantis į organizmą natūraliai su motinos pienu ar kokiais nors kitais natūraliais produktais, sujungtas su aminorūgštimi tirozinu (jodtirozinu).

Prie jo žmogaus organizmas pripratęs, jo neįmanoma perdozuoti, jis neveikia žmogaus gyvybinių gebėjimų ir funkcijų. Taip yra todėl, kad organinio ir neorganinio jodo absorbcija labai skiriasi. Neorganinis jodas absorbuojasi iškart, kai tik patenka į organizmą, ir tai vyksta jau burnos ertmėje. Tų asmenų, kurie valgo jūrų kopūstų ar kokių nors jūros dumblių, ekskrementuose šio mikroelemento daug daugiau. Jei vartojamas neorganinis kalio jodato jodas, jo padaugėjimas pastebimas ne ekskrementuose, bet šlapime. Tai reiškia, kad inkstų ir kitų organų toksinė apkrova yra padidėjusi.

Biologiškai veiklios medžiagos, kurių galima vartoti, sergant hipotiroze ir (ar) autoimuniniu tiroiditu

C vitaminas su bioflavonoidais (500-2000 mg per dieną)

Organinis seleno metioninas (200-400 µg per dieną)

Organinis cinko glikonatas (50 mg per dieną)

Organinis geležies bisglicinatas (15-30 mg per dieną)

Organinis magnio citratas (500-1200 mg per dieną)

B grupės vitaminai (300-600 proc. RPN)

Omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys (nerafinuotos, 700-20 000 mg per dieną)

Žaliosios arbatos ekstraktas (300-600 mg per dieną, tik ne kiniškos)

Dviskiaučių ginkmedžių (Cinkgo biloba) lapų ekstraktas (60-120 mg per dieną, geriausia su ginkgo chlorofilu)

Karvės pieno priešpienis (krekenos) imunoglobulinais (500-1000 mg per dieną)

Ciberžolės ekstraktas (150-600 mg)

Fermentinės mielių ląstelės (10-20 g)

Japonijoje - šalyje, kuriai būdinga ilga vidutinė gyvenimo trukmė ir kur išvystyta labai aukšto lygio profilaktinė medicina, - ne tik vykdomas šviečiamasis darbas, bet ir praktiškai profilaktiškai dirbama su nuo jodo priklausomomis būklėmis. Pavyzdžiui, visuomeninio maitinimo įstaigų valgiaraščiuose yra gausybė patiekalų, j kuriuos įeina jūros dumblių priedai.

Vitaminų epopėja

Štai ką išsiaiškinau: mano organizme per daug jodo ir fluoro, bet labai trūksta seleno, vario, cinko, titnago, geležies, B grupės vitaminų ir vitamino D (kai susirgdavau peršalimo ligomis, mane labai dažnai gydydavo piešiant jodo groteles, be to, man duodavo fluoro tablečių, kad būtų sveiki dantys). Kai pradėjau gerti vitaminų, jie nebuvo veiksmingi, taip pat ir mineralinių medžiagų kompleksai, o tyrimų rezultatai nesikeitė. Kai susirgau gripu, turėjau vartoti ir antibiotikų. Vėl kažkas buvo negerai, vėl nusivyliau ir puoliau į depresiją.

Skydliaukė

O tada vieną dieną medicinos portale perskaičiau tyrimus apie įvairių magnio formų įtaką organizmui. Kovoje, kurioje dalyvavo karbonatas, oksidas ir citratas, nugalėjo organinė forma - magnio citratas. Vadinasi, tai ir buvo didžioji biochemijos paslaptis! Vėl sėdau prie vadovėlių, tik šį kartą studijavau organinę (gyvąją) ir neorganinę (negyvąją) chemiją. Labai patenkinta pradėjau vietoj paprasto natrio selenito vartoti organinio seleno (seleno metionino), gerti organinės geležies (geležies bisglicinato), o ne geležies sulfato, rinkausi B grupės vitaminų su cholinu, kuris reikalingas jiems absorbuotis, augalinės kilmės vitamino C su bioflavonoidais.

Hipotirozė gali į blogąją pusę pakeisti daugelio medikamentų poveikį organizmui.

Tai, kad būklė pradeda taisytis, pajutau maždaug po 5 savaičių. Tyrimų rezultatai keitėsi (prieš tai antikūnų koncentracija buvo 2200, o dabar - 1800), taip pat galėjau sumažinti dirbtinio hormono dozę nuo 50 iki 25 µg. Pasidariau žvalesnė, ištvermingesnė, lieknesnė, bet vis tiek iki visiškos laimės kažko trūko, o, nustojus gerti maisto papildus, būklė vėl pablogėdavo.

Teisingas receptas plius reikiami komponentai

Tada pradėjau naudotis ir homeopatiniais preparatais, kurie daugeliu atžvilgių padeda nuo lėtinių sutrikimų. Homeopatinis vaistas turi savyje tarsi receptą, skirtą perprogramuoti ląstelių veiklai, bet biologiškai veiklios medžiagos yra ląstelės struktūriniai komponentai. Organizmas visai kaip virėjas - gauna ir receptą, ir ingredientus tam, kad jaustųsi gerai.

Pavyzdžiui, injekcijoms skirti homeopatiniai preparatai yra Ubichinon Compositum, Coenzime Compositum Heel, Mucosa Compositum Heel, lašai Galium Heel.

Kai kompleksiškai vartodavau homeopatinių preparatų ir įvairių vitaminų bei mineralinių medžiagų, mano būklė stabiliai gerėjo ir jau galėjau sumažinti hormono dozę iki 12,5 µg per dieną. Antikūnų koncentracija sumažėjo iki 600 vienetų mililitre. Vėl galėjau rengtis savo S dydžio drabužiais.

Ypač noriu įspėti moteris: nereikia stengtis gerinti skydliaukės veiklą, tampant veganėmis. Tikrai nesu prieš vegetarizmą, nes dalis žmonių (apie 15 proc.) gali ramiai misti vien augaliniais produktais. Kadangi pati 3 metus buvau vegetarė, galiu pasakyti, jog tai neteikia dvasinio augimo ar nušvitimo, o metabolizmui ir virškinimui tikrai trukdo.

Galbūt sakysite, kad aš tiesiog netinkamai maitinausi. Kažin. Savo darbe matau, kad veganai būna priversti vartoti kiaušinių ar pieno baltymų miltelių sveikatai palaikyti (apie tai jų didieji mokytojai net nenutuokia).

Veganiškas valgiaraštis gerai tinka vasarą, kai turima daug šviežių, saulėje prisirpusių daržovių (nors, mineralinių medžiagų sudėties atžvilgiu, jos vis tiek yra skurdžios). Problema slypi ne mėsoje, kiaušiniuose ar piene, bet jų kokybėje, perdirbimo lygyje ir mūsų individualiame gebėjime virškinti maistą.

Patikėkite, nėra nieko teisingesnio už intuityvų valgymą. Plius - truputį tarsi neprisivalgyti. Cukraus ir angliavandenių vartoti tik iki 12 val. dienos. Gerti vandens, kurio pH 6,8-7,6. Ir jokių sukietintųjų riebalų ar sojų!

Svarbu žinoti, kad net taisyklingiausios kokybiškų vitaminų dozės nepadidins imuniteto sergant hipotiroze. Reikalingi mikroelementai - kofaktoriai selenas, kartais jodas, o, esant ūminiams atvejams, ir sintetinis hormonas L-tiroksinas - kaip lazda, kuria būtų galima pasiremti.

Daugiau skaitykite, ko dar nežinote apie skydliauke!

Autorius Anželika Kuznecova, baigusi Šiaurės vakarų valstybinį medicinos universitetą Sankt Peterburge, Rusijoje, profesionalaus sporto mitybos, dietinio maisto, maisto papildų specialistė ir konsultantė, ypač domisi sporto mityba ir biochemija.

Kaip susigrąžinti gyvenimą, turint nesveiką skydliaukę

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: skydliaukės gydymas, apie skydliaukę, Skydliaukė

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Medicinos naujienos
Profesorius V. Usonis apie vakcinų komplikacijas...

Vilniečių šeima įsitikinusi, kad jų vaikas vos neužduso dėl organizmo reakcijos į tymų-epideminio parotito-raudonukės (MMR) s...

Ligos, mutacijos
Indijoje mergaitei iš ausies pašalinta 1 000 didžiųjų s...

Šiai 12 metų mergaitei iš Indijos gydytojai iš ausų ištraukė daugiau kaip 1 tūkst. didžiųjų skruzdžių – šios klausos kanaluose j...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir kraujo spaudimą per ...

Ši priemonė padės išsaugoti jūsų kraujospūdį normalų, taip išvengsite daugybės širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų. Papra...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vaisius, kuris žudo vėžį per kelias minutes!...

Mokslininkai padarė vieną iš didžiausių atradimų, kuris teikia vilties milijonams žmonių. Šis preparatas yra vadinamas “EBC-46”,...

Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...
Užsienio spauda / Paranormal news
Does Astronaut’s Visor Reflection Shows A Mysterious Figure ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...