Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 17

Kanibalas suvalgė savo motiną ir šunį

Kanibalas iš Ispanijos Alberto Sanchezas Gomezas (Alberto Sanchez Gomez) buvo nuteistas kalėti 15 metų už tai, kad nužudė savo motiną, ją išdarinėjo ir suvalgė kartu su savo šunimi. Apie tai pranešė "Daily Mail".

28 metų padavėjas gyveno su 68 metų Maria Soledad Gomez. Jis buvo suimtas 2019 m. vasario 21 d., o iki lemtingo konflikto jis 12 kartų buvo patekęs į policijos akiratį dėl smurto prieš ją. Jaunuolis taip pat nuolat vartojo narkotikus ir alkoholį.

Tyrimo metu namuose buvo rasti plastikiniai konteineriai su moters palaikais, o vidaus organai, kaip pranešama, gulėjo ant jos lovos. Sūnus prisipažino, kad uždusino savo motiną, išpjaustė ją stalo pjūklu, o kūno dalis laikė šaldytuve ir valgė.

Teisme Alberto Sanchezas Gomezas sakė, kad girdėjo balsus, liepiančius jam sukapoti motiną. "Labai gailiuosi. Kiekvieną kartą pabudęs jaučiu nerimą. Galvoju apie savo motiną ir man visiškai skauda širdį", - teisme sakė kaltinamasis. Tačiau prisiekusieji jo veiksmuose neįžvelgė "psichozės epizodo". Kanibalas už žmogžudystę ir lavono išniekinimą buvo nuteistas kalėti 15 metų.

2020 m. lapkritį Vokietijoje suimtas dar vienas homoseksualus kanibalas: tai jau antras toks atvejis per beveik 20 metų. Jame pasakojama apie 41 metų mokytoją Stefaną R. Jis įtariamas 44 metų Stefano T. nužudymu ir kanibalizmu. Policijos teigimu, Stephanas R. galėjo būti "seksualiai motyvuotas".

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau