Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 31

Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų prisirišę, ir kai sužinosite kodėl, visa tai turės prasmę.

Tai reguliuoja mūsų kūno temperatūrą.

Mes esame šiltakraujai padarai, o tai reiškia, kad mūsų kūnas reguliuoja savo vidinę temperatūrą, ir būtent tai padeda mums išlikti šiltiems. Tačiau, kai mes miegame giliai, visa mūsų kontrolė išnyksta – tuomet ieškome pagalbos iš mus supančių dalykų. O antklodės padeda mūsų kūnui sureguliuoti ir palaikyti mums reikalingą temperatūrą.

Antklodės yra būtina mūsų miego rutinos dalis.

Mes taip pat esame „įpročių padarai“, todėl mums reikia antklodžių. Mes visą gyvenimą naudojome antklodes ir tai buvo įspausta mūsų kasdienybėje. Taigi, eidami miegoti ir apsidengę antklode, mūsų kūnas gauna signalą, kad laikas miegoti.

Antklodės mažina stresą ir nerimą.

Serotoninas yra viena iš „geros savijautos“ cheminių medžiagų, vaidinanti svarbų vaidmenį mūsų laimingai ir saugiai savijautai. Kai mes patiriame stresą ir nerimą, sunku užmigti. Tačiau, kai apsigaubiame antklode, šios cheminės medžiagos kiekis padidėja ir tie nemalonūs jausmai pradingsta.

Antklodės padeda mums užmigti.

Antklodės sukuria mikroklimatą: užtvarą, kuriame temperatūra labai nesikeičia. Tai sušildo mūsų odą, o aplinkiniai veiksniai, kurie atvėsina mūsų kūną, nedaro mums tiek įtakos. Taigi, mes užmiegame greičiau ir geriau ir mažiau sutrikdome miegą.

Mes jaučiamės apsaugoti ir saugūs.

Antklodės sukelia mums saugumo jausmą, nes dažniausia baimė, kurią patyrėme būdami vaikai, buvo tamsos baimė. Taigi, kai tas jausmas prasidėjo, mes pasislėpdavome. Tai buvo mūsų stebuklingas pabėgimas, kuris padėjo įveikti baimę ir jaustis saugiais. Šis saugos jausmas išliko ir šiandien, kai esame po savo antklodėmis.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Temos

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau