Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 3

Kokius santykius galima laikyti sveikais?

Kokius santykius galima laikyti sveikais?

Kiekvienas žmogus savaip supranta sveikus santykius. Vienam žmogui svarbūs pokalbiai vakarienės metu, kitam - pasitikėjimas ir ištikimybė. Vienoms poroms savaitgalį praleisti atskirai yra normalu, o kitos neįsivaizduoja laiko praleidimo atskirai. Taigi kas santykiuose yra normalu ir teisinga?

Noriu jums pasiūlyti keletą sveikų santykių požymių, kurie, mano manymu, padės išlikti teisingame kelyje ir kurių tiesiog negalima ignoruoti. Įdomu: Kodėl moterys renkasi vienatvę?

Peržiūrėkite toliau pateiktą sąrašą - galbūt esate tiesiog tobula pora.

  • Jūs investuojate į santykius, kartu juos tobulinate ir plėtojate. Du partneriai turi prisiimti atsakomybę, būti lojalūs vienas kitam ir dirbti kartu, kad įveiktumėte visas kliūtis, su kuriomis susiduriate. Dalinkitės jausmais, mintimis ir troškimais.
  • Neslepiate savo silpnybių. Esate mylimi tokie, kokie esate. Galite būti savimi.
  • Visada bendraujate, apie viską kalbate, diskutuojate, ginčijatės, nebijodami būti išjuoktas, įžeistas, teisiamas, nepriimtas. Laiminguose santykiuose partneriai neturi tabu temų. Per dialogą vienas kitam dovanojate emocijas ir meilę.
  • Jūs ginčijatės. Tai gana geras ženklas. Ginčai rodo, kad kiekvienas turite savo nuomonę, kurią esate pasirengę ginti. Kai taip nėra, galima sakyti, kad vienas iš jūsų slopina savo emocijas ir troškimus arba tiesiog nesidomite vienas kitu.
  • Jūs esate asmenybės. Pripažįstate kito tikslus, ketinimus, neprarasdami savęs. Svarbu visada prisiminti savo vertybes, interesus ir asmeninius tikslus.
  • Gerbiate kito ribas. Kiekvienas turite savo pomėgius, savo asmeninę erdvę ir laiko sau.
  • Jūs pasitikite vienas kitu. Negalite sukurti santykių be pasitikėjimo. Visada galite pasikliauti vienas kitu.
  • Vertinate intymumą. Jūs abipusiai norite suteikti vienas kitam džiaugsmo, malonumo, sekso teikiamo malonumo.
  • Jūs gerbiate vienas kitą. Abipusė pagarba yra žmonių tarpusavio ryšys. Ji reiškia supratimą, kantrybę, dėmesį vienas kitam, pagalbą vienas kitam.
  • Jūs kartu kuriate ateities planus. Bendri planai į ateitį įneša papildomo patikimumo ir ambicijų elemento.

Kiek šių sveikų santykių požymių matote savo gyvenime? Įdomu: Kodėl žmona nenori gyventi su vyru?

Kokius veiksnius laikote svarbiais ir vertingais santykiuose?

Jei taip yra jūsų poroje, esate tikrai laimingi.

Jei jūsų santykiuose viskas klostosi ne taip gerai, užsirašykite pas psichologą į šeimos konsultacijas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau