Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Kodėl moterys renkasi vienatvę?

Kodėl moterys renkasi vienatvę?

Pagrindinė vienatvės priežastis - nelaiminga praeities patirtis. Dauguma moterų susitikinėja su toksiškais vyrais, kurie sukuria nepalankią atmosferą, žemina ar net muša. Pabuvusi tokioje sąjungoje, moteris nebenori naujų romanų ir apsisprendžia už vienatvę.

Tokios moterys akivaizdžiai nepasitiki vyrais ir neleidžia jiems prie savęs prisiartinti. Mėgstamiausias vienišų moterų šūkis: "Visi vyrai vienodi! O gausūs komentarai forumuose ar asmeninės draugių istorijos tik sustiprina šią nuomonę.

Dabar turėtume atidžiau pažvelgti į tokio neigiamo vienišų moterų požiūrio į vyrus priežastis.

  1. Neigiami praeities santykiai, nesugebėjimas pasirinkti vyrų. Tokios moterys dažnai klysta pasirinkdamos nuolatinį partnerį. Jos tiesiogine to žodžio prasme pasimeta su pirmu sutiktuoju, nepagalvoja apie jį kaip apie asmenį, nepasveria jo stipriųjų ir silpnųjų pusių. Tokiu atveju arba nepatyrimas meilės plane, arba pernelyg didelis meilumas gali iškrėsti moteriai žiaurų pokštą ir visam laikui atstumti jos susidomėjimą priešinga lytimi. Iš pradžių viskas gerai, bet kai laikui bėgant pradeda atsiskleisti tikrosios išrinktojo savybės ir charakteris, jo neigiamos pusės, tada moteris dar kartą trenkia sau per galvą ir įsitikina, kad nežino, kaip pasirinkti partnerį.
  2. Moteris susiduria su vyru, kuris maitina "pusryčiais" ir niekada nesilaiko savo pažadų. Moteris neabejotinai padarys išvadas apie jį kaip vyrą, o po to ir apie visus stipriosios lyties atstovus, vadovaudamasi ta pačia taisykle "Visi vyrai vienodi". Ji paprasčiausiai nusivils savo mylimuoju ir nustos pasitikėti vyrais.
  3. Alfomanai, narciziški vyrai ir tie, kurie tiesiog nori kvailioti, taip pat yra priežastis, dėl kurios moteris pasirenka būti vieniša. Jie yra susikoncentravę tik į save, savo išvaizdą ir pranašumą santykiuose. Kiekviena moteris iš mylimo vyro nori matyti nuoširdumą ir meilės apraiškas, tačiau susiporavusi su vienu iš šių vyrų ji gali sulaukti tik šaltumo ir abejingumo. Tokios sąjungos tampa priežastimi susimąstyti apie moterų savarankiškumą ir nepriklausomybę.

Moterys, atminkite: mylimojo iniciatyvos stoka arba vienos iš minėtų savybių pasireiškimas tampa tiesioginiu išsiskyrimo požymiu. Būdamos su tokiu vyru nesulauksite šilumos ir rūpesčio, kurių jums reikia.

O, ką jūs manote?

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau