- 13.10.2024
- 0.0 Reitingas
- 205 Peržiūros
- 1 komentarai
Moterų laimė yra unikali ir individuali, tačiau dažnai ją supa mitai ir išankstiniai nusistatymai, kurie gali trukdyti jaustis laimingoms. Vienatvė, dažnai laikoma problema, iš tiesų gali būti puikus laikotarpis savęs pažinimui ir vidinės harmonijos paieškoms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip atpažinti mitus apie moterų vienatvę ir kaip tai gali tapti galimybe augti ir tobulėti.
Moterų laimė yra tai, kas kiekvienai moteriai individualiai yra geriausia. Įsiklausykite į save, savo kūną, sielą - ji puikiai žino, kas yra laimė. Būti savimi gyvenime ir juo džiaugtis - tai raktas į vidinę harmoniją. Prie to priartėti padės viena iš toliau pateiktų praktikų.
Būtų puiku, jei visos mūsų planetos moterys būtų laimingos, turėtų tikrą ir darnią šeimą. Tačiau viskas yra kitaip. Kitaip ir būti negali, nes kiekviena moteris yra unikali asmenybė su savo užprogramuota gyvenimo istorija.
Mitai apie moterų vienatvę
Puiki žinia yra ta, kad programą galima pakeisti, o ar jums reikia tai daryti - jūsų pasirinkimas.
Kiekviena moteris savo laimę pateikia savaip. Ne visada moteris nori turėti šeimą, vaikų, gyvenimo partnerį.
Šiame straipsnyje pakalbėkime apie moterų vienatvę. Prisiminkite, kaip dažnai savo gyvenime esate girdėjusios šiuos teiginius iš giminaičių ir artimų draugių, perskaičiusios spaudoje, žurnaluose, išgirdusios per televiziją ir pan:
1. Normali moteris neturėtų būti viena, kitaip ji nėra normali.
2. Sulaukusi 20 metų moteris turėtų ištekėti ir turėti vaikų.
3. Visi vyrai yra bastūnai.
4. Moters laimė yra turėti mylimąjį šalia savęs.
5. Vienatvė nėra graži moteris.
6. Visuomenė mano, kad vienišas moteris galima siųsti į komandiruotes, vėluoti darbe, nes jos neturi šeimos, vaikų ir apskritai asmeninio gyvenimo.
7. Susituokusioms moterims nepadoru draugauti su vienišomis draugėmis.
8. Nepadoru būti vienišai.
9. Gėdinga būti vienišam.
10. Vieniša moteris neturi reguliarių lytinių santykių.
11. Reguliarių lytinių santykių trūkumas vienišai moteriai sukelia vėžį ir ankstyvą mirtį.
12. Iki keturiasdešimties metų moteriai sunku susirasti normalų vyrą, visi jau būna susitvarkę.
13. Susitikinėti su vedusiu vyru nepadoru ir beprasmiška, dėl svetimos nelaimės savosios neįgysi.
14. Vedę vyrai su vienišomis moterimis susitikinėja tik dėl sekso, jie niekada neapleis savo šeimos.
15. Tarnybiniai romanai nesibaigia niekuo geru. Negalima užmegzti intymių santykių ten, kur dirbama.
Šį sąrašą galima tęsti iki begalybės. Visas šis sąrašas - tai moters sąmonėje ir pasąmonėje esantys mitai, darantys įtaką jos pasirinkimams.
Galingiausia žmonijos priklausomybė yra visuomenės nuomonė apie jūsų meilės gyvenimą.
Jei moteriai patogu gyventi vienai, dabar yra normalu, vadinasi, būtent to jai ir reikia. Žodį vienatvė pakeiskime žodžiu vienatvė.
Vienatvė yra puikus laikotarpis, kai iš naujo įvertinamos vidinės vertybės. Tai asmeninio augimo, perėjimo į kitą raidos etapą, tikslų ateičiai išsikėlimo, tiesiog poilsio, nieko neveikimo, užsiėmimo savimi, mėgstamu verslu, apskritai tuo, ką norisi daryti sielos gelmėse, laikotarpis.
Vienatvė protui būtina kaip susilaikymas nuo maisto kūnui, ir tokia pat pražūtinga, jei trunka per ilgai. (Wovenargue)
Svarbiausia vadovautis savo sielos poreikiais, nepaisant to, ką apie jus mano aplinkiniai. Net jei atrodo, kad nėra nė vieno žmogaus, kuris palaikytų jūsų ketinimus, tai mitas.
Užtenka vieno žmogaus. Tai JŪS, tai tiesa jumyse, ji žino atsakymus į visus jūsų klausimus, ji pasirengusi ateiti jums į pagalbą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paprašyti savo vidinio „aš“ pagalbos.
Jei tikrai norite sukurti šeimą, pritraukti į savo gyvenimą mylintį ir mylintį vyrą - pasistenkite padaryti šiuos dalykus:
- išreikškite savo nuoširdų ketinimą sukurti šeimą (užsibrėžkite tikslą);
- veikti (išlaisvinti save nuo paslėptų blokų, trukdančių pasiekti tikslą);
- tikėkite, kad pasieksite tikslą (tai svarbus dalykas);
- jaustis taip, tarsi jau būtumėte pasiekę rezultatą (įsivaizduokite rezultatą, kokias emocijas, mintis, jausmus, vaizdinius, paveikslus matote ir jaučiate tuo metu, kai turite tai, ko norite).
Blokai, trukdantys siekti tikslų, gali būti fiksuojami keliais lygmenimis: genetiniu, dvasiniu, istoriniu, sąmoningu. Dažnai nesėkmės priežasties nesuvokiame, ji slypi pasąmonės lygmenyje.
Ar norite tapti laisvi? Leiskite sau būti laisvam!
Gydymosi nuo nepageidaujamų emocijų, blokų, apribojimų praktika
1. Patogiai atsisėskite, užmerkite akis, kelis kartus giliai įkvėpkite ir lėtai iškvėpkite, atsipalaiduokite.
2. Priimkite ir padėkokite sau, visiems žmonėms, savo praeičiai ir dabarčiai, kad ir kokia ji būtų.
3. Mintyse nusileiskite į širdies čakrą, pasveikinkite ją.
4. Atsigręžkite su aiškiai suformuluota intencija (pvz: Noriu pritraukti į savo gyvenimą mylintį ir mylintį vyrą ir sukurti su juo šeimą, kad tai būtų naudinga viso mane supančio pasaulio vystymuisi. Prašau parodyti man visas kliūtis, trukdančias pasiekti mano tikslą, esančias manyje visuose egzistencijos lygmenyse).
5. Stebėkite, kas vyks jumyse. Galbūt jums bus pateikti vaizdai, situacijos iš jūsų gyvenimo, mintys, žmonės, kurie sukūrė blokadą. Tai sukels reakciją jūsų kūne: emocinę, fizinę, ją tikrai pajusite.
6. Pagalvokite, kas sukelia šią reakciją jumyse - apmaudas, pyktis, neapykanta ar kas nors kita. Priimkite tai su dėkingumu. Tai atsitiko jūsų gyvenime jūsų labui, tai atėjo tam, kad jūs tai atrastumėte ir paleistumėte.
7. Mintyse arba garsiai kreipkitės į savo angelus, paprašykite jų padėti jums išgydyti, suteikite jiems leidimą išlaisvinti jus nuo visų blokuojančių nuostatų ir įsitikinimų. Stebėkite šį procesą nespręsdami ir nevertindami. Nereikia duoti nurodymų, kaip tai daryti, atsiduokite stebėjimo procesui.
8. Kai pajusite lengvumą ir išsilaisvinimą, padėkokite sau ir visiems dalyviams už tai, kas vyksta. Įsiminkite šią būseną, ji jums bus naudinga ateityje.
9. Mintyse pripildykite savo kūną tyra ir skaidria aukščiausios meilės energijos šviesa (įkvepiant šviesa skverbiasi į kūną pradedant nuo viršugalvio, iškvepiant ji palaipsniui užpildo visą kūną iki pat kojų pirštų galiukų).
10. Giliai įkvėpkite, atmerkite akis. Praktika baigta.
11. Po praktikos naudinga mažais gurkšneliais (1-1,5 l per dieną) išgerti švaraus negazuoto vandens. Vanduo išvalys jūsų fizinį ir psichinį kūną, suteiks naujos sąmoningumo energijos.
Praktikos rezultatas turėtų būti vidinės ramybės būsena dėl išgyventos situacijos (be fizinių ir emocinių organizmo reakcijų). T. y. jei prisimindami skausmingą epizodą jaučiatės ramūs - tikslas pasiektas, jei jaučiate diskomfortą - reikia dirbti su juo taip pat.
Pasitaiko, kad vieną problemą sudaro kelių epizodų sluoksniavimasis. Taikydami praktiką šalinate sluoksnį po sluoksnio, tarsi nuimdami svogūną, kurio pabaigoje lieka tuštuma - laisvė.
Mūsų kūnas greitai pripranta prie visko, taip pat ir prie diskomforto buvimo. Kokybiškai išdirbta problema iš karto išnyks mentaliniu lygmeniu, tačiau fiziniu lygmeniu ji kurį laiką išliks. Gali būti, kad jūs svyruosite kaip švytuoklė, grįždami atgal. Seni įpročiai nenorės taip lengvai jūsų palikti. Čia svarbiausia suprasti, kad problemos nebėra, ir sugrįžti į ramybės būseną.
Linkiu sėkmės taikant praktiką ir gyvenime!
Pastaraisiais metais vis daugiau tyrimų rodo, kad moterys, pasirinkusios vienatvę, dažnai patiria didesnį asmeninį pasitenkinimą ir laimę nei tos, kurios laikosi tradicinių standartų. Socialinės platformos taip pat skatina diskusijas apie moterų pasirinkimus, skatindamos jas pasitikėti savo sprendimais.
Remiantis: https://paranormal.lt/
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau