Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 11

7 moters įpročiai, dėl kurių ji visada bus vieniša

Nėra nieko blogo, jei kartais jaučiate vienatvę. Tačiau nė viena moteris nenori, kad tai tęstųsi amžinai. Kartu išsiaiškinkime, kokių įpročių reikia atsisakyti, kad pagaliau atrastume harmoniją ir meilę.

Įprotis visas problemas spręsti pačiam

Nepriklausomybė - pagirtina. Tačiau kartais norisi atsiremti į stipraus vyro petį ir jaustis užtikrintai, kad jis gali padėti bet kokioje situacijoje. Jei esate įpratę su visais sunkumais susidoroti vieni, šis "petys" jums vargu ar šviečia. Pabandykite atsikratyti šio įpročio, pradėdami nuo mažų dalykų: kai kitą kartą darbe turėsite problemų su biuro įranga, nebandykite jų spręsti patys. Verčiau žaviai šypsokitės ir kreipkitės pagalbos į supratingą IT specialistą.

Įprotis rūpintis savimi tik ypatingomis progomis

Daugelis vienišų moterų įprato darytis manikiūrą ar atnaujinti plaukų spalvą tik ypatingomis progomis. Gimtadieniai - tikrai gera dingstis apsilankyti grožio salone. Tačiau tiesa yra ta, kad jums tikrai nereikia pasiteisinimo, kad pasirūpintumėte savimi. Atsikratyti šio įpročio paprasta: kas mėnesį skirkite sumą, kurią galėsite išleisti depiliacijai vašku arba apsilankymui pas kosmetologą. Jus supantys vyrai pajus tikrąją meilę sau ir taip pat norės jumis rūpintis.

Įprotis įtariai žvelgti į vyrus

Galbūt jūsų santykiai buvo išties labai nesėkmingi arba tiesiog pernelyg įsijautėte į meilės romanų su bloga pabaiga skaitymą. Kaip ten bebūtų, jūsų galvoje jau „tupi” nuostata, kad vyrams iš jūsų būtinai kažko reikia. Vienas flirtuoja su jumis dėl būsto, kito tikslas – nusitempti jus į lovą ir t.t. Jūs jau nebemokate atsipalaiduoti ir neįsivaizduojate, kad vyrams galite patikti vien tuo, kad esate nuostabi. Šis įprotis gali sugadinti pačius švelniausius ir nuoširdžiausius santykius jau pačioje jų užuomazgoje, todėl patariame kuo greičiau jo atsikratyti.

Įprotis tvarkytis namuose tik „kritiniais“ momentais

Jūs puikiai žinote, kad vyrai mėgsta švarą ir tvarką, tačiau nematote prasmės plauti eilinės lėkštės, nes to vis tiek niekas nepastebės. Toks įprotis laikui bėgant net patraukliausią moterį paverčia apsileidėle. Nešvarių indų piramidė kriauklėje, kalnas drabužių, suverstų ant kėdės, vonia su kažkokiomis neaiškiomis dėmėmis – štai ką jūs transliuojate pasauliui. Visas buitinis „purvas“ veidrodiškai atsispindi jumyse: neįmanoma gatvėje spinduliuoti švytinčia charizma ir žavesiu, jeigu namuose (ir galvoje) tvyro betvarkė ir chaosas.

Įprotis pakeisti vyrą darbu

Jei esate vieniša, visiškai tikėtina, kad vakarais turite daug laisvo laiko. Kuo jį užimti? Žinoma, darbais. Užuot susitikusi su draugėmis, kad išgertumėte kavos, užuot ėjusi į pasimatymą, mieliau leidžiate vakarus, įbedusi nosį į kompiuterį. Esate pripratusi, kad taip patikimiau ir saugiau. Galbūt dėl ​​tokio požiūrio vieną dieną išgirsite pagyrų iš viršininko ar gausite premiją, tačiau nuo vienatvės tuo neišgelbėsite. Vietoj eilinio darboholizmo priepuolio pabandykite rytoj vakare pabėgioti parke. Kas žino, gal ten bėgioja jūsų svajonių vyras?

Įprotis šaipytis iš ištekėjusių moterų

Jūs ir pati žinote, ar bent jau jaučiate, kad tai – jūsų gynybinė reakcija. Esate įpratusi garsiai šaipytis iš pačios santuokos institucijos ir nepraleidžiate progos tarstelėti aštrių žodelių ištekėjusioms draugėms. Savaime suprantama, ne iš blogos valios. Tiesiog viduje jums baisiai nejauku, ir jūs visu savo elgesiu stengiatės parodyti, kad tokios temos jums neįdomios. „Užsikabinote” ant savo pačios susifantazuoto stiprios ir nepriklausomos moters įvaizdžio kabliuko, tačiau aplinkiniai puikiausiai mato, kaip stipriai jums norisi turėti greta savęs antrą pusę.

Įprotis gelbėtis nuo vienatvės triukšminguose vakarėliuose

Perspektyva šeštadienio vakarą praleisti akis į akį su sausainių pakuote ir ašaringa melodrama TV ekrane verčia jaustis labai netgi niūriai. Esate įpratusi pabėgti nuo vienatvės jausmo į triukšmingus, perpildytus barus ir klubus. Ten ritminga, kurtinanti muzika ir minios šurmulys padeda jums negirdėti nei savęs, nei savo vidinių troškimų. Šis įprotis vargu ar padės sutikti vertą žmogų. Jis tik dar labiau sustiprins apleistumo jausmą, kai ryte viena sugrįšite namo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau