Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2021 » Sausio » 30

Požymiai, kad moteris psichologiškai nepasirengusi rimtiems santykiams

Nuolat kursuojate nuo vienų santykių prie kitų, tačiau tinkamo partnerio susirasti nepavyksta? Jei taip, tai laikas sustoti ir paanalizuoti savo elgesį. Galbūt yra vidinių priežasčių, kurios trukdo jums ištrūkti iš vienatvės.

8 požymiai, kad reikia susimąstyti apie save

1. Pasimatymai seniai liovėsi jus jaudinę.

Gyvenimo draugo paieškos jau nebe atrodo romantiškas užsiėmimas. Kiekviena nauja pažintis panaši į ankstesnes ir labiau primena darbo pokalbius – nebeliko flirto, ugnelės ir jaudinimosi. Pasakojate tas pačias istorijas, o pašnekovo prezentaciją apskritai praleidžiate pro ausis. Tai reiškia, kad persisotinote pažintimis, praradote objektyvumą, užuot siekdama pasimatymo kokybės, perėjote prie kiekybės. Mokykitės gilintis.

moterys, santykiai, Psichologija, paranormal.lt

2. Kandidatų tipažai per daug panašūs.

Jeigu kiekvienas naujas jūsų kavalierius kalba panašiais žodžiais ir turi tų pačių „trūkumų“, demonstruoja paniekinamą požiūrį į moteris, stulbina savo bukumu, agresyvumu ir depresinėmis nuotaikomis, laikas jums susimąstyti. Kodėl užkimbate ant to paties kabliuko? Galbūt praeityje liko neišspręstų problemų? O gal gyvenimas stengiasi jus kažko išmokyti?.

3. Tikitės pabėgti nuo vienatvės.

Ne, jums nereikalingi vyrai, jūs ieškote vaistų nuo liūdesio, nuobodulio, kad nereikėtų sėdėti vienai su savo mintimis. Tokiu požiūriu suteikiate pretendentams apgaulingą viltį ir pati nepatiriate malonumo. Ką daryti? Reikia mokytis užpildyti savo gyvenimą savarankiškai, tapti įdomiai sau pačiai. Tik tada, kai surasite draugą savyje, galėsite pritraukti į savo gyvenimą įdomių žmonių.

4. Jūs iš anksto žinote naujų santykių scenarijų

Tam tikra prasme jūs jau žinote, kas jūsų laukia su kiekvienu nauju pretendentu: arba jis gaus savo ir pradings, arba pasirodys vedęs, arba pabėgs iš karto po pirmojo pasimatymo. Jeigu visi vyrai tokie panašūs, vadinasi, priežastis slypi jumyse, jūsų dviprasmiškuose signaluose ir reakcijose, neteisingame elgesyje arba prieinamume. Pabandykite peržiūrėti savo nuostatas ir įpročius.

5. Išsigąstate, kai pažintis gresia virti rimta.

Kokia prasmė ieškoti santykių, jeigu nenorite jų vystyti, jeigu jus gąsdina suartėjimo momentas?

Šokinėdamos nuo vieno partnerio prie kito, jūs nieko, išskyrus nusivylimus, nepasieksite, reikia padirbėti su savo vidiniais kompleksais ir baimėmis. Išanalizuokite savo tėvų santykius, pasikapstykite savo neigiamoje patirtyje, atskleiskite savo nesąmoningas nuostatas. Kur glūdi priežastis? Kol neįveiksite savo baimės, toliau žengti bus beprasmiška.

moterys, santykiai, Psichologija, paranormal.lt

6. Jūs nemėgstate priešingos lyties.

Kvaila ieškoti partnerio, jeigu niekinate visą vyrišką padermę. Jūs rizikuojate atstumti gerą žmogų savo klaidingais įsitikinimais. Žmonės nėra vienodi. Matuodamos visus pagal vieną šabloną, jūs įtvirtinate klaidingą stereotipą ir pačios kišate pagalius sau į ratus. Naujas pažįstamas būtinai pajus jūsų agresiją ir atsisakys tolesnio bendravimo.

7.Jūs patenkate į priklausomybę nuo vyrų.

Tai nereiškia, kad reikia būti nepriklausomai ir visiškai savarankiškai. Kalbėsime apie tokį scenarijų, kai moteris patenka į kiekvieno naujo kavalieriaus įtaką, leisdama jam save kontroliuoti, žeminti ir išnaudoti. Toks elgesys kenkia savivertei ir ateičiai. Iš pradžių išmokite gerbti save, rūpintis savimi, mylėti save, o paskui jau ieškokite partnerio.

8. Jūs nesugebėjote pamiršti savo buvusiojo.

Kvaila susitikinėti su naujais pretendentais, kai galvoje sukasi mintys apie praeitus santykius – nusivylimai neišvengiami. Jūs būtinai pradėsite neįprastus naujus dalykus lyginti su senais, įtikinėsite save, kad bet kokios permainos jums nereikalingos, kabinsitės nagais į sau pavojingas iliuzijas. Kitas variantas – skirsite pasimatymus vaikinams, panašiems į jūsų buvusįjį, su tokiomis pat problemomis. Juk ne šiaip sau jūs išsiskyrėte?

Prisiminkite, jeigu jums nuobodu, jeigu kiekvienas naujas pasimatymas palieka nemalonų prisiminimų šleifą, nereikia aktyviai veikti šia kryptimi, pataria psichologė Elina Tarutina (B17.ru). Kartais naudingiau padaryti pertrauką, pasikapstyti savyje, išsiaiškinti savo šmėklas. Jūsų laimė nuo jūsų nepabėgs. Svarbiausia neapgaudinėti savęs.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau