Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 5

Kompresas nuo kosulio ir bronchito

Prieš naudojant receptus, būtina konsultuotis su specialistu! Norėčiau pasidalinti receptu, kurį visada naudoju sergant bronchitu, žinoma galite nenaudoti acto, panaudokite vandenį, taip pat jeigu norite palikti šį kompresą nakčiai, galite garstyčių ir acto nereikia. Su garstyčiomis – ne daugiau, kaip pusantros valandos:

 • 1 v.š. medaus;
 • 1 v.š. sausų garstyčių;
 • 1 v.š. acto;
 • 1 v.š. saulėgrąžų aliejaus;
 • Miltų tiek, kad galėtumėte lipdyti į paplotėlį.

Paplotėlį dedu ant krūtinės arba nugaros po audiniu (tik ne celofano), norint palikti visai nakčiai reikia apvynioti sandariai vilnoniu šaliku ar panašiai.

Kaip žinote, medus turi savybių, kurios padeda gydyti daugelį ligų, nenaudojant tradicinių vaistų. Dažniausiai jis naudojamas kvėpavimo organų uždegiminėms ir peršalimo ligoms gydyti. Esme šio straipsnio, kaip gydyti vaiką su pagamintu medaus paplotėliu ir kaip jį pasigaminti.

Gydymo esmė, paplotėlis su medumi dedamas ant krūtinės, kur randasi plaučiai, o tai gana stipriai malšina kosulį.

 1. Viskas daroma labai paprastai ir greitai, imamas medus, kurio reikia ne tiek daug, ant mažo kūdikio krūtinės.
 2. Tada jums reikia miltų.
 3. Medų minkome miltais, kad gautus paplotėlis ir nesubyrėtų, bet būtų klampus (praktiškai neturėtų prilipti prie rankų).
 4. Į viską taip pat galite įpilti augalinio aliejaus.
 5. Tada ant servetėlės uždedame miltuose apvoliotą paplotėlį (arba galite suvynioti į marlę).
 6. Po to viską dedame, sutvirtiname, po marškinėliais. Žinoma, paplotėlis neturėtų kristi ant širdies!
 7. Visą tai laikome 2-3 valandas – geriausia, kai vaikas miega. Jis labai stipriai prakaituos – todėl, po juo reikia kažką pakišti, o vėliau aprengti naujais drabužiais.

Suaugusieji taip pat naudoja šį paplotėlį, todėl dėl geresnio rezultato patariama įdėti daugiau garstyčių, nerekomenduojama daryti tieks, kurie turi alergiją medui!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 17:42 Spanguolių Tepalu Gydome Viską: Skaudulius, Pragulas, Nudegimus, Žaizdas
Mūsų šeima turi vieną paprastą receptą, kurį naudojame ne vienerius metus. Naudojo mūsų prosenelės, o dabar ir mes. Šis tepalas gerai gydo bet kokias žaizdas ir nudegimus. Tai dėl spanguolių, kurios malšina uždegimą ir greitai užgydo visus skaudulius....

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:40 Juodojo Voro “Amžinoji knyga”

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie ...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:28 COVID19: Dekonstrukcija
LTanon ir Žemietis detaliai išanalizuoja Coronaviruso kilmę bei reikšmę. Linkime malonios peržiūros.

Skaityti daugiau