Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 11

Spalio 9 Diena Korona Pasiekė Rekordą: Laukiame 666 Signalo?

Tuo, kad 2020 metai bus pasauliui kažkuo ypatingi, konspirologai neabejojo jau sausio pradžioje, kai buvo paskelbti JAV dolerio infliacijos duomenys. Taigi paaiškėjo, kad 1990 metais perkamoji galia buvo 3,35 USD, o 2020 metais siekė jau 6,66 USD.

Sąmokslas, Konspiracija, COVID-19, hipotezės, 666, ženklai

Kadangi žmonės turi 10 pirštų ant rankų, tikriausiai būtų patogiau paimti 10 dolerių ekvivalentą arba naudoti kitą kokį nors banknotą, kaip buvo pateikta 1990 metais. Bet ne – „standartinė“ tokia suma buvo pasirinkta, kad išeitu 6,66 USD (sutapimas?).

Nuo to momento, patys protingiausi protai JAV, atidžiai seka kitus ženklus ir užuominas, kurią su malonumu pateikia spauda, nes yra įtarimas, kad 666 ir pandemija yra kažkaip magiškai susiję. Tačiau, kartais sunku sekti, nes amerikiečiai skaito amerikietiškus laikraščius, Europoje, jie skaito europietiškus laikraščius ir panašiai. Dėl to bendrą vaizdą susieti ir atsegti labai sunku.

Nepaisant to, @BNODesk pasistengė, pažiūrėti, ką rašė laikraščiai 2020 metais spalio 9-10 dienomis, rezultate, susidarė toks vaizdas:

Sąmokslas, Konspiracija, COVID-19, hipotezės, 666, ženklai

Sąmokslas, Konspiracija, COVID-19, hipotezės, 666, ženklai

Panašus vaizdas susidaro ir mažesnėse šalyse:

Sąmokslas, Konspiracija, COVID-19, hipotezės, 666, ženklai

Įvertinus šią statistiką, bet kuris epidemiologas pasakys, kad taip nebūna. Netgi, kaip pavyzdys, 2020 metais kovo-balandžio mėn., visos šalys, kažkaip stebėtinai keistai ir sinchroniškai įvedė tas pačias karantino priemones, didžiausias sergamumo skirtumas, pikas tarp šalių buvo savaitė ar mėnesis. 

O čia, kažkaip sutapo, kad visose šalyse per vieną dieną buvo užfiksuotas rekordinis padidėjimas. Ir ne tik per vieną dieną, bet ir gana simbolinę dieną – praėjus lygiai 6969 dienoms po rugsėjo 11 dienos įvykių, tais metais, kai dolerio infliacija sudarė 6,66 dolerio, nuo 1990 metų.

Sąmokslas, Konspiracija, COVID-19, hipotezės, 666, ženklai

Žinoma, mes nežinome, kaip paaiškinti tokius stebuklingus sutapimus, tačiau pirmoji išvada, iš šios statistikos rodo, kad šviesūs protai iš PSO kažkaip sureaguos į užsikėtimo padidėjimą ir artimiausiomis dienomis turime laukti, kada prasidės dideli užrakinimai ir kiti karantino apribojimai. Galbūt, be privalomų kaukių dėvėjimo, kas nors pasakys, kad reikia dėvėti dar kokia „nesąmonę“, ar kokį antkaklį su etikete, kur bus parašytas vartas ir pavardė.

Be to, akivaizdu, kad COVID-19 pandemija, atrodo, kad kontroliuoja patikėtiniai asmenys „šestiorkos“ ir visos naujos taisyklės, susijusios su karantinu, bus kažkaip koreliuojamos su šių skaičių mirksėjimų, spaudoje ir panašiai. Taigi, jei TASS ką nors praneša apie 6,66 tonas krovinio, kurį gavo kosmonautai, arba bus pranešimas, apie kokius kolūkiečius, kurie surinko rekordinį 66,6 centnerį už hektarą derlių – tuomet galime laukti, kokio nors svarbaus atnaujinimo dėl koronos, todėl stebėkime ką rašo spauda ir kur pasirodys 6,66 arba 66,6 skaičiai antraštėse, ar svarbiuose įvykiuose... vadinasi laukiame toje šalyje svarbių naujienų... O tikėti šiomis naujienos ar ne paliekame jums spręsti, tai nėra mokslo pagrįsti faktai, o tik išsakyta viena nuomonė. Stebėkime...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau