Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 11

Giluminės valstybės įgalinimas: Bidenas slapta pasirašo įsaką, kuriuo išlaisvina JAV sekimo valstybę nuo amerikiečių

Prezidento Džo Baideno vadovai tyliai liepė jam pasirašyti vykdomąjį įsaką vėlyvą penktadienio vakarą, kai niekas nematė, kuriuo griaunama tai, kas liko iš amerikiečių konstitucinės apsaugos nuo neleistino valdžios kišimosi į jų gyvenimą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Visų pirma Bideno įsaku panaikinami signalų žvalgybos rinkimui, t. y. elektroniniam šnipinėjimui, nustatyti apribojimai, kuriuos iš tikrųjų įvedė jo buvęs bendražygis Barackas Obama, ir, kaip būdinga demokratams, įsako formuluotė visiškai prieštarauja tam, kas iš tikrųjų daroma įsaku:

2022 m. spalio 7 d. vykdomuoju įsakymu (Jungtinių Valstijų signalų žvalgybos veiklos garantijų stiprinimas) nustatomos sustiprintos Jungtinių Valstijų signalų žvalgybos veiklos garantijos, kurios pakeičia 2014 m. sausio 17 d. Prezidento politikos direktyvoje Nr. 28 (Signalų žvalgybos veikla) (PPD-28) nustatytas asmens informacijos, surinktos vykdant signalų žvalgybą, garantijas.

Nėra jokių "sustiprintų apsaugos priemonių". Atvirkščiai, apsaugos priemonės buvo panaikintos.

Štai ką nustatė B. Obamos įsakymas:

Signalų žvalgybos duomenų rinkimas turi būti leidžiamas įstatymu arba vykdomuoju įsakymu, proklamacija ar kita prezidento direktyva ir vykdomas laikantis Konstitucijos ir taikomų įstatymų, vykdomųjų įsakymų, proklamacijų ir prezidento direktyvų.

(b) Privatumo ir pilietinių laisvių klausimai yra neatsiejami JAV signalų žvalgybos veiklos planavimo aspektai. Jungtinės Valstijos nerenka signalų žvalgybos duomenų siekdamos nuslopinti ar apsunkinti kritiką ar nesutikimą arba nepalankiai vertinti asmenis dėl jų etninės kilmės, rasės, lyties, seksualinės orientacijos ar religijos. Signalų žvalgybos informacija renkama tik tais atvejais, kai yra užsienio žvalgybos ar kontržvalgybos tikslas, siekiant paremti nacionalines ir departamento misijas, o ne kitais tikslais. [paryškinta papildomai]
Brighteon.TV

(c) rinkti užsienio privačią komercinę informaciją arba komercines paslaptis leidžiama tik siekiant apsaugoti Jungtinių Valstijų arba jų partnerių ir sąjungininkų nacionalinį saugumą. Tokios informacijos rinkimas siekiant suteikti konkurencinį pranašumą[4] JAV bendrovėms ir JAV verslo sektoriams komerciniu požiūriu nėra leistinas užsienio žvalgybos ar kontržvalgybos tikslas.

(d) Signalų žvalgybos veikla turi būti kiek įmanoma labiau pritaikyta. Spręsdamos, ar rinkti signalų žvalgybos informaciją, Jungtinės Valstijos atsižvelgia į galimybę gauti kitos informacijos, įskaitant informaciją iš diplomatinių ir viešųjų šaltinių. Tokioms tinkamoms ir įmanomoms alternatyvoms signalų žvalgybai turėtų būti teikiama pirmenybė.

Tai iš tikrųjų atrodo gana pagrįsta - laikomasi Konstitucijos, net jei / kai elektroninis pasiklausymas buvo sankcionuotas vykdomuoju įsakymu (gal tai buvo šnipinėjimo prieš D. Trumpą pirmtakas?).

Tuo tarpu Bideno įsakyme teigiama: "Vykdomuoju įsaku nustatomos sustiprintos apsaugos priemonės pripažįstant, kad signalų žvalgybos veikla turi būti vykdoma atsižvelgiant į tai, kad su visais asmenimis turėtų būti elgiamasi oriai ir pagarbiai, nepriklausomai nuo jų pilietybės ar gyvenamosios vietos, ir kad visi asmenys turi teisėtų privatumo interesų tvarkant jų asmeninę informaciją.

"Be to, signalų žvalgybos veikla gali pakenkti nacionaliniam saugumui, jei ji būtų netinkamai atskleista.  Todėl labai svarbu išlaikyti PPD-28 3 skirsnyje patobulintą ir PPD-28 įslaptintu priedu papildytą politikos procesą, pagal kurį nacionalinio saugumo politikos formuotojai atidžiai svarsto signalų žvalgybos veiklos vertę mūsų nacionaliniams interesams ir riziką, susijusią su šia veikla", - priduriama įsakyme, prieš panaikinant didžiąją PPD-28 dalį.

"Panaikinimas. PPD-28 atšaukiama, išskyrus šios direktyvos 3 ir 6 skirsnius ir įslaptintą tos direktyvos priedą, kurie lieka galioti", - teigiama J. Bideno įsakyme.

Kodėl tai panaikinama? Ir kodėl dabar? Ką režimas ruošiasi padaryti? Ar Baidenas planuoja sustiprinti tam tikrų veikėjų šnipinėjimą, kad paremtų karą Ukrainoje? O gal - kas labiau tikėtina - režimas planuoja pradėti šnipinėti politinius oponentus šalies viduje, kitaip vadinamus "respublikonų rinkėjais"?

Jei reikėtų lažintis, sakytume, kad pastarasis variantas. Priešingu atveju nėra jokios priežasties liesti PPD-28.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau