Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Spalio » 3

ĮRODYMAS: Kovid plandemija buvo planuojama bent jau nuo rugsėjo 11 d.

(Paranormal) Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad Vuchano koronavirusas (Covid-19) pirmą kartą pasirodė 2019 m. pabaigoje, maždaug tuo metu, kai milijardierius eugenikas Billas Gatesas surengė plandemijos pratybas "Event 201". Tačiau iš tikrųjų ši saga prasidėjo dar Rugsėjo 11-osios įvykių metu, kai Baltuosiuose rūmuose tebebuvo George'as W. Bushas.

Dokumentas, pavadintas "COVID-19 įmonių sukčiavimo konstrukcijos laiko juosta: Pagrindinės datos, įvykiai, subjektai ir teisės aktai" prasideda 2002 m. gegužę, kai Bušas paskyrė Alžyre gimusį daktarą Eliasą Zerhouni (Elias Zerhouni) Nacionalinių sveikatos institutų (NIH) direktoriumi. Zerhouni padėjo pagrindus tam, kas ilgainiui tapo plandemija, su kuria susiduriame dabar.

Rugsėjo 11-osios teroristiniai išpuoliai, įvykdyti likus vos keliems mėnesiams iki Bušui paskiriant Zerhouni, buvo šio plano dalis. Tai sukėlė būtiną baimę, kuri buvo panaudota kaip katalizatorius, siekiant paversti Jungtines Valstijas masinio sekimo valstybe ir išplėsti vyriausybės kišimąsi į asmeninį žmonių gyvenimą.

Iš šio proceso kilo "karas su terorizmu" (taip pat ir Patriotų aktas), taip pat buvo sukurta visa nauja medicinos infrastruktūra, turėjusi padėti suvaldyti biologinio ginklo grėsmę. Tačiau iš tikrųjų dėl išaugusio vyriausybės vaidmens karjeros nusikaltėliams ir biologinio ginklo teroristams, tokiems kaip Tonis Faučis (Tony Fauci), buvo lengviau išprovokuoti vėlesnę plandemiją.

Tai prasidėjo nuo SARS 2000-ųjų pradžioje, kai vyriausybė iš tikrųjų pradėjo stumti biologinio masinio naikinimo ginklo (MNG) idėją. Vėliau tai peraugo į gripą, kol buvo perduota Barakui Huseinui Obamai (Barack Hussein Obama), kuris perėmė vadžias iš G. W. Busho ir dar labiau išplėtė medicinos policijos valstybės aparatą.

Bušas ir Obama padėjo pagrindus kovidų kūrimui ir išleidimui į apyvartą

2009 m. Obama visiškai perrašė Amerikos biologinio saugumo taisykles, po to įvedė "Obamacare" (Prieinamos sveikatos priežiūros įstatymą arba ACA), kuris padėjo dar geresnius pamatus tokiai medicinos infrastruktūrai, kokios vėliau prireiks Kinijos viruso plandemijai išplisti.

Praėjo dar daugiau metų, kai B. Obama glaudžiai bendravo su Kinija, kuri, kaip dabar žinome, buvo ta vieta, į kurią M. Faučis pervedė Amerikos mokesčių mokėtojų pinigus, kad SARS-CoV-2 virusas būtų sukurtas Vuchano laboratorijoje.

Būtent B. Obama, nustatydamas tam tikras vidaus draudimo pasipelnyti iš funkcinių tyrimų išimtis, sudarė sąlygas M. Faučiui siųsti visus tuos pinigus.

Šios išimtys apima leidimą siųsti Amerikos mokesčių mokėtojų pinigus į Kiniją, kad ten būtų atliekami moksliniai tyrimai, kuriuos atlikti JAV teritorijoje būtų neteisėta.

2016 m. pradžioje į šį klausimą įsitraukė Peteris Daszakas (Peter Daszak) iš organizacijos "EcoHealth Alliance". P. Daszakas paskelbė pareiškimą, kuriame pripažino, kad M. Fauci ir B. Obamos režimas bendradarbiavo su Kinija kuriant SARS-Cov-2 kaip biologinį ginklą.

Maždaug po mėnesio B. Obama pakeitė įstatymą, įtraukdamas naujas nuostatas dėl pasirengimo pandemijoms. Kitaip tariant, jis ir jo režimas puikiai žinojo, kas laukia.

Po daugybės įsakymų ir neaiškių susitikimų, taip pat cirko, vadinamo Donaldo Trumpo prezidentavimu, ir viskas buvo išspręsta. Kinų virusas netrukus pasirodys tiksliai pagal grafiką D. Trumpo kadencijos pabaigoje, ir nuo to laiko mes su juo susiduriame.

"Political Moonshine" parengė išsamią laiko juostą, papildytą infografikomis, kuriose išsamiai išdėstyta, kaip visa tai vyko. Visą svarbią informaciją rasite šioje nuorodoje.

"Ši laiko juosta yra ištraukta iš didesnės laiko juostos, joje pateikiama dauguma svarbiausių datų, įvykių, subjektų ir teisės aktų, susijusių su COVID-19 įmonės sukčiavimo konstrukcija, taip pat pateikiamos nuorodos į šaltinių ir cituojamų darbų įrodymus", - teigia grupė.

"Paieškos funkcija gali padėti atsijoti tuos straipsnius".

Naujausias naujienas apie Kinijos virusą galima rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai yra šie:

NaturalNews.com

PoliticalMoonshine.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau