Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2023 » Kovo » 9

Vašingtono advokatė, turėjusi informacijos apie Clintonus, žuvo dėl lėktuvo turbulencijos

Vašingtono advokatė, turėjusi informacijos apie Clintonus

Geriausia Vašingtono advokatė, dirbusi Klintonų administracijoje ir, kaip įtariama, turėjusi kompromatų apie Klintonų šeimą, žuvo, kai jos privatų lėktuvą, kuriuo ji skrido virš Naujosios Anglijos, užklupo turbulencija.

Penktadienį verslo lėktuvas, kuriuo skrido penki keleiviai, avariniu būdu nusileido Bredlio tarptautiniame oro uoste Konektikute po to, kai Hyde staiga ir netikėtai sudužo lėktuvui patekus į stiprią turbulenciją.

Įdomu: Vengrija ruošiasi patraukti baudžiamojon atsakomybėn "ilgametį nacį" George'ą Sorosą už Holokausto žiaurumus

55 metų Dana Hyde penktadienį buvo skubiai nugabenta į ligoninę Hartforde, Konektikuto valstijoje, kur konstatuota jos mirtis.

Thegatewaypundit.com praneša: Hyde taip pat dirbo teisininke Rugsėjo 11-osios komisijoje.

Įvykį tiria FTB ir Nacionalinė transporto saugos valdyba.

Apie tai pranešė NBC News:

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

Pirmadienį buvo nustatyta, kad moteris, žuvusi po to, kai verslo lėktuvas, kuriuo ji skrido virš Naujosios Anglijos, pateko į stiprią turbulenciją, buvo identifikuota kaip garsi Beltway advokatė, kadaise dirbusi Rugsėjo 11-osios komisijoje.

Danos J. Hyde vardą ir pavardę paskelbė Konektikuto valstijos kariuomenė, viena iš agentūrų, tiriančių penktadienio avarinį nusileidimą Bredlio tarptautiniame oro uoste į šiaurę nuo Hartfordo.

55 metų D. Hyde, gyvenusi Cabin John, Merilando valstijoje, greitosios pagalbos automobiliu buvo skubiai nugabenta į Sent Pranciškaus medicinos centrą Hartforde, kur buvo konstatuota jos mirtis, pranešė agentūra.

Jos palaikai yra Konektikuto vyriausiojo teismo medicinos eksperto biure, o FTB ir Nacionalinė transporto saugos valdyba tiria, kas nutiko "Bombardier" vykdomajame lėktuve, kuris skrido iš Kino, Naujojo Hampšyro valstijoje, į Leesburgą, Virdžinijos valstijoje, prieš staiga nukrypdamas į Bredlį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau