Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 8

Vengrija ruošiasi patraukti baudžiamojon atsakomybėn "ilgametį nacį" George'ą Sorosą už Holokausto žiaurumus

Vengrija ruošiasi patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vengrijos prokurorai rengia kaltinimus 92 metų vengrų kilmės amerikiečių finansininkui George'ui Sorosui dėl pagalbos ir kurstymo nužudyti tūkstančius vengrų nacių okupacijos metais per Antrąjį pasaulinį karą.

Pasak šaltinio Budapešto (Vengrija) prokuratūroje, G. Sorosui ketinama pateikti kaltinimus dėl "sąmoningo ir tyčinio" padėjimo žudyti vengrus žydus Budapešte nuo 1942 m. rugsėjo iki 1943 m. sausio mėn.

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

Ministro Pirmininko Viktoro Orbano administracija siekia teisingumo už Vengrijos nacių kolaborantų įvykdytus istorinius nusikaltimus, o Sorosas, kaip manoma, dešimtmečius naudojosi savo didžiuliais ištekliais, kad "pasislėptų nepastebimai".

Ministras Pirmininkas V. Orbanas jau dešimtmečius įspėja apie Soroso ardomąją įtaką visuomenei. "Europa neturi pasiduoti Soroso tinklui", - neseniai rašė V. Orbanas.

Skanu: "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.

Sorosas gimė 1930 m. Vengrijoje žydų šeimoje ir, bendradarbiaudamas su naciais, išgyveno Holokaustą. Jis visiškai nesigaili dėl savo veiksmų. 1988 m. "60 Minutes" laidoje jis pasakė, kad jei to nepadarė jis, tai vis tiek būtų padaręs kas nors kitas.

Sorosas buvo dingęs bent jau nuo kovo 5 d., netrukus po to, kai pasklido žinia apie gresiančius kaltinimus. Tikėtasi, kad jis dalyvaus konferencijoje, kurioje bus kalbama apie jo pastarojo meto darbą Afrikos švietimo srityje, tačiau jis neatvyko.

Prokuratūra mano, kad Sorosas gali būti teisiamas, nepaisant jo garbaus amžiaus, tačiau byla bus sustabdyta, kol jis bus suimtas.

Sorosas 1993 m. įkūrė Atviros visuomenės fondą, kad padėtų propaguoti kraštutinių kairiųjų vertybes ir atviras sienas visame pasaulyje. Fondo atstovė spaudai Laura Silber sakė "USA TODAY", kad teiginys, jog Sorosas padėjo naciams, yra "100 proc. melagingas".

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

JAV veikiantys faktų tikrintojai nuolat gynė Sorosą nuo teiginių, kad jis paauglystėje buvo nacistas. Tačiau tuos pačius faktų tikrintojus iš dalies arba visiškai finansuoja Sorosas, ir jie, rašydami apie Sorosą, šio interesų konflikto nenustatė. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau