Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Karo Paslaptys » 2018 » Liepos » 30

Kokius eksperimentus atlikdavo nacių gydytojai su žmonėmis: skamba šiurpiai, bet praktinė nauda buvo didžiulė

1939 metais nacistinė Vokietija įsiveržė į Lenkiją. Dėl karinių veiksmų netrukus atsirado ir daugybė kalinių. Tuomet ir prasidėjo visą pasaulį pašiurpinę nacių eksperimentai su žmonėmis.

Eksperimentų tikslas buvo ne tik sukurti tobulą rasę, bet ir ištirti žmogaus kūno ir organizmo ribas. Šių nežmogiškų eksperimentų metu gauta informacija leido padaryti didžiulę pažangą medicinos srityje – kai kuri žinios tebetaikomos ir šiandien.

Garsiausi nacių gydytojai stojo prieš Niurnbergo karo nusikaltimų tribunolą. 20 gydytojų buvo nuteista už nusikaltimus žmoniškumui ir karo nusikaltimus. Teismo metu buvo paviešinti įrodymai apie sadistiškus gydytojų eksperimentus Dachau, Aušvico, Buchenvaldo, Sachsenhauseno koncentracijos stovyklose.

naciai, eksperimentai, istorijos paslaptys, Hitlerio žudynės

Hitlerio gydytojas Karlas Brandtas turėjo didžiulę galią – jis duodavo įsakymus šalies medicininėms įstaigoms ir netgi kariuomei sveikatos klausimais. Jis dalyvavo eutanazijos programoje, kurios metu buvo nuolat vykdomos sisteminės pagyvenusių, nepagydomai sergančių, apsigimusių asmenų egzekucijos. Per ledinio vandens eksperimentus, kaliniai ištisas valandas buvo laikomi ledinio vandens bačkose. Daug kalinių per tokį eksperimentą mirtinai sušaldavo. Taip buvo bandoma išsiaiškinti, kiek laiko išgyventų kariai, atsidūrę šaltuose Šiaurės jūros vandenyse.

Gydytojas Sigmundas Rascheris Dachau koncentracijos stovykloje taip pat vykdė aukščio eksperimentus, kurių tikslas buvo padėti nacių pilotams su bet kokiomis iškylančiomis problemomis. Dėl to dekompresijos kamerose atsidūrė apie 200 kalinių. 80 iš jų mirė eksperimentų metu, o išgyvenusieji buvo nužudyti vėliau. Pasakojama, kad S.Rascheris atverdavo kaukoles dar gyviems kaliniams – jis norėjo įrodyti, kad aukščio ligą sukelia oro burbulai kraujo induose.

Gydytojas Hansas Eppingeris vykdė jūros vandens eksperimentus. Jo tikslas buvo nustatyti, ar žmogus gali gyventi ilgiau nei savaitę vartodamas tik jūros vandenį.

Pareigūnas ir gydytojas Josefas Mengele buvo žinomas kaip “Mirties angelas” dėl savo žiaurių ir nežmioniškų poelgių ir eksperimentų. Jam priskiriami ir daugiausiai pasaulio dėmesio sulaukę eksperimentai su dvyniais. J.Mengele tikslas buvo padėti arijų rasei augti greičiau. Buvo eksperimentuota su 1000 dvynių porų. Iš jų liko gyvos maždaug 200 porų.

naujienos

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau