Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 23

Rusų oligarcho turto reidas - pirmasis domino, kuris sugriaus "korumpuotą ir ligotą kabalą"

(Paranormal) Antradienį, spalio 19 d., Federalinis tyrimų biuras (FTB) atliko reidą Rusijos pramonininko ir oligarcho Olego Deripaskos (Oleg Deripaska) namuose. Krikščionių autorė ir konservatyvi politikos komentatorė Melissa Red Pill šį reidą laiko pirmuoju "domino, kuris krenta" ir kartu su juo nuverčia tai, ką ji vadina "korumpuota liguista kabala".

53 metų O. Deripaska didžiąją dalį savo turto susikrovė praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje ir ketvirtojo dešimtmečio pradžioje aliuminio pramonėje. Vienu metu jis buvo "Jungtinės kompanijos RUSAL", vienos didžiausių pasaulyje aliuminio bendrovių, atsakingos už maždaug 10 proc. pasaulio aliuminio gamybą, generalinis direktorius.

Prieš 2008 m. Didžiąją recesiją, dėl kurios jo grynoji vertė smuko, jis buvo devintas pagal turtingumą žmogus pasaulyje. Dabar jo turtas vertinamas nuo 3 iki 5 mlrd. dolerių.

FTB atsisako atskleisti, kodėl atliko reidą pas Deripaską

Vis dar neaišku, kodėl buvo surengtas reidas. FTB atstovas spaudai "NBC News" sakė, kad agentūra 11 000 kvadratinių metrų ploto dvare vykdė "teisėsaugos veiklą", tačiau daugiau detalių nepateikė.

O. Deripaskos namas Vašingtone yra viename išskirtiniausių sostinės rajonų. Jis yra visai šalia Džordžo Konvėjaus (George Conway), buvusios prezidento Donaldo Trumpo vyresniosios patarėjos Kellyanne Conway vyro, namų. Conway sako, kad niekada nėra matęs Deripaskos rezidencijoje.

Taip pat antradienį federaliniai tyrėjai atliko kratą kitoje O. Deripaskai priklausančioje rezidencijoje Grinvičo kaime (Greenwich Village), Niujorke.

O. Deripaskos atstovas spaudai teigė, kad abu nekilnojamojo turto objektai, kuriuose FTB atliko reidą, priklauso ne O. Deripaskai, o jo giminaičiams. Tai vienintelis komentaras, kurį dėl šios situacijos pateikė kas nors iš O. Deripaskos stovyklos. Rusijos oligarchas išgarsėjo dėl tariamai glaudžių ryšių su Rusijos vyriausybe.

Iždo departamentas 2018 m. jam skyrė sankcijas už tai, kad jis "veikė arba tariamai veikė aukšto rango Rusijos vyriausybės pareigūno vardu arba jo naudai". (Susiję: Bomba: J. Comey FTB kreipėsi į Rusijos oligarchą likus kelioms savaitėms iki 2016 m. rinkimų, kad šis prastumtų melagingą pasakojimą apie D. Trumpo sąmokslą).

Įtariamo O. Deripaskos turto reidas - svarbus įvykis

"Ne kiekvieną dieną pamatysi, kad FTB atlieka reidą į Rusijos oligarcho namus", - sakė Red Pill spalio 20 d. savo laidos "Laisvės pajėgų batalionas" per Brighteon.TV epizode.

Savo laidoje Red Pill trumpai apžvelgė Rusijos oligarchų, tokių kaip O. Deripaska, iškilimo istoriją. Ji pasakoja apie tai, kaip vienu metu Rusijos ekonomika buvo sutriuškinta. Tuo metu daugelis oligarchų, tokių kaip O. Deripaska, pradėjo kaupti vis daugiau turto ir galios ir Rusijoje elgėsi kaip nusikalstamos šeimos - kovojo dėl valdžios su įtakingiausiais šalies politikais.

"Šis vyrukas yra vienas iš pagrindinių ten esančių šunų", - sako Red Pill apie O. Deripaską. Norėdamas pabrėžti FTB reido į tariamą Deripaskos turtą svarbą, Red Pill jį lygina su reidu į Anglijos karalienės namus.

"Jis yra labai, labai aukštas šios nusikalstamos [Rusijos oligarchų] šeimos narys", - sako Red Pill.

Red Pill taip pat pabrėžė, kad buvęs prezidentas Donaldas Trumpas ir jo administracija taikė Deripaskai sankcijas. Pasak Red Pill, Deripaska labai glaudžiai bendradarbiavo ir su FTB, ir su Centrine žvalgybos valdyba (CŽV), galbūt siekdamas padėti jiems nuversti Trumpą.

Būtent dėl to, teigia Red Pill, D. Deripaskai buvo pritaikytos D. Trumpo administracijos sankcijos. Red Pill priduria, kad buvęs prezidentas nusitaikė į Deripaską kaip įspėjimą kitiems savo priešams, kad šie nebandytų jo persekioti, nes priešingu atveju jiems taip pat bus pritaikytos sankcijos arba dar blogiau.

Red Pill atkreipia dėmesį į Deripaskos interviu, kurį jis davė vienai iš pagrindinių žiniasklaidos priemonių iškart po to, kai jam buvo pritaikytos sankcijos. Interviu metu Deripaska paneigė visus jam mestus kaltinimus. Red Pill pažymi, kad jis pyko ant savo buvusių sąjungininkų FTB ir CŽV, kurie nesugebėjo jo apsaugoti nuo Trumpo.

"Jie dengia vienas kito nusikaltimus", - sako Red Pill. "Anksčiau jie visada taip darydavo ir niekada jam neskyrė sankcijų. Jie visada kartu dirba dėl savo nusikalstamos veiklos".

Red Pill sako, kad Deripaska dirbo su FTB ir CŽV ne iš geros širdies, o "todėl, kad stengiasi apsaugoti savo nusikalstamą operaciją". Ji sako: "Be jokios abejonės, vyksta daug nešvarių reikalų".

Spalio 20 d. laidos "Laisvės pajėgų batalionas" epizodą žiūrėkite čia:

"Laisvės pajėgų batalionas" su Melisa Red Pill rodoma kiekvieną trečiadienį 11-12 val. per Brighteon.TV.

Sužinokite daugiau apie korumpuotus D. Trumpo priešus Rusijoje ir pačiose JAV skaitydami naujausius straipsnius portale Corruption.news.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

MarketRealist.com

NBCNews.com

CBSNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau