Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 25

Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja aukštį, po to vėl dingtų kosmose?

Ar suprantate? Objektas skenda aiškia trajektorija ir jei ten būtų meteoritas, tai būtų tiesiog neįmanoma, jau nekalbant apie tai, kad objektas juda ta kryptimi, kurią jam suteikia „šviečiantis takas“ - jis skrenda pagal šviečiantį pėdsaką danguje, tarsi traukinys, važiuojantis asfaltuotais bėgiais!

NSO, Ateiviai, Nepaaiškinama, Ufologija, Astronomija, Meteoritai

ESA: "Ankstyvą rugsėjo 22 d. Rytą meteoroidas nusileido iki 91 km aukščio virš Šiaurės Vokietijos ir Nyderlandų - gerokai žemiau, aplink orbitą skriejančių palydovų - kol jis vėl „neatšoko“ į kosmosą.

Paklausykite, tai juokinga. ESA įkelia vaizdo įrašą iš dviejų kamerų, kur puikiai matoma, kad objektas lekia pagal nurodyta trajektorija ir niekur „neatšoka“. Jau nekalbant apie tai, kaip atrodo šis objektas!

ESA: „Meteoroidas paprastai yra kometos ar asteroido fragmentas, kuris, patekęs į atmosferą, tampa meteoru - ryškia šviesa, lekiančiu per dangų. Daugelis jų suyra, galbūt, jų dalys ir pasiekia žemę, kaip meteoritai.

Tačiau šis laimingasis atvykėlis, nenusileido pakankamai žemai, kad visiškai sudegtų, ir jis vėl sugebėjo pabėgti, užkliudęs mūsų planetos apsauginio dujų skydo kraštą.

Laimingas objektas buvo pastebėtas kameros iš „Global Meteor Network“ - projekto, kurio tikslas - užfiksuoti žemę, meteorų kameromis ir realiuoju laiku teikti perspėjimus visuomenei, sukuriant meteoroidinės aplinkos vaizdą aplink Žemę “

Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Mane ypač jaudina ESA naudojami epitetai, suteikiantys įvykiui kasdienio gyvenimo aureolę ir pozityvo - „laimingas objektas“. Kur paprasti moksliniai paaiškinimai, ką kameros įrašė?

Kaip paaiškinama neįtikėtina objekto forma, šie „sparnai“ jo šonuose, o svarbiausia - ta šviesos linija, palei kurią šis objektas lekia, neatsitraukdamas milimetro nuo jo?

NSO, Ateiviai, Nepaaiškinama, Ufologija, Astronomija, Meteoritai

Be kita ko, kamerų įrašuose yra didžiulis skaičius kitokių NSO, kurie neįtikėtinu greičiu juda danguje. Jų nematyti originaliame ESA paskelbtame vaizdo įraše, tačiau jie yra aiškiai matomi, jei pritaikote filtrus ir sulėtinate atkūrimą - kas tai?

Viskas, kas nutiko, yra tiesiog nuostabus įvykis, užfiksuotas vaizdo įraše, ir tai, ką pamatėme, kelia daug klausimų, į kuriuos, tikiuosi, kada nors sužinosime atsakymą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau