Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Liepos » 8

Liaudiška patirtis: nuo pankreatito, skrandžio opos, cholesterolio, karbunkulo

Kaip gydyti kasą

Jei vargina pankreatitas, būtinai pasigydykite pienu ir medumi: kas rytą tuščiu skrandžiu išgerkite nepilną stiklinę karšto pieno su 1 desertiniu šaukštu medaus. Paskui 4 valandas nieko nevalgykite ir negerkite. Jau po kelių dienų pajusite palengvėjimą, skausmai nurims. Medų su pienų gerkite mėnesį su 1-2 dienų pertraukomis.

Gelbsti degutas

Įsitaisiau skrandžio opą. Gydymui skyriau daug pastangų. Vaistai padėdavo laikinai, bet pavasarį ir rudenį vis vien atsirasdavo paūmėjimų - nors ant grindų voliokis iš skausmo.

Kartą teko vykti į veterinarinę gydyklą, nes susirgo mano katė. Kol laukiau gydytojo, išsikalbėjau su sargu. Sužinojo senukas apie mano vargus su skrandžiu ir atnešė buteliuką su grynu beržų degutu. Parašė, kaip naudoti. Pradėti reikia nuo 1 lašo su valgomuoju šaukštu miltinio cukraus. Mišinį suvalgyti, likus 20 minučių iki valgio, užgeriant vandeniu.

Kitą dieną - jau 2 lašai. Taip kasdien pridėti po vieną lašą. Ir skaičiuoti, kiek bendrai lašų išgerta. Kursas - 2 savaitės. Paskui atvirkšti eiga - kasdien mažinti po vieną lašą. Viską išbandžiau ir pati. Laikiausi dietos. Beje, ir taip negalėjau sau leisti aštraus maisto, spiritinių gėrimų, net rūkyti mečiau. Man palengvėjo, vienareikšmiškai. Neramiai laukiau spalio pabaigos, bet viskas buvo gerai - be paūmėjimo. Net pati nepatikėjau, kad išsigydžiau negalavimą. Jei nuspręsite sekti mano pavyzdžiu, pasitarkite su gydytoju. Senukas mane įspėjo, kad naudojant tokį liaudišką gydymą, inkstai turi būti sveiki.

Kraujagyslių terapija

Tik neseniai sužinojau, kad bičių nuodai mažina cholesterolio kiekį kraujyje, sergant galūnių kraujagyslių ateroskleroze. Geriausią gydomąjį efektą bičių nuodai duoda tik pradinėse stadijose. Nežinau, ar verta savarankiškai bandyti taikyti sau “geliamąją” terapiją, bet kodėl nepaprašius gydytojo atlikti šią procedūrą? Bitės, uždėtos ant pečių ir klubų galūnių paviršiaus, įgels ir iškart žus. Iš viso reikės ne daugiau 20 bičių - po 4 kiekvienai procedūrai.

Žinoma, įgėlimų vietas reikia keisti. Taip pat rekomenduojama kartu ir valgyti medų - kasdien ir kuo daugiau.

Rando nebeliko!...

Nutiko taip: man ant peties atsirado keli spuogeliai, paskui jie susiliejo į vieną nemažą pūlinį.

Nuėjau pas gydytoją, jis pasakė, kad tai - karbunkulas, reikės pjauti, bet po išeiginių, pirmadienį. Bjauriausia, kad liks nemažas randas. Grįžau iš gydytojo apsiverkusi. Namuose buvo anyta. Užuot mane nuraminusi, susiruošė ir išvažiavo. Aš taip įsižeidžiau, kad net nepaklausiau, kur. Vakare ji grįžo visa apdulkėjusi ir pavargusi ir parodė man maišelį su žolėmis: “Štai tavo išsigelbėjimas!" Maišelyje buvo jonažolės. Pasirodo, ji važiavo pririnkti tų žolelių, kad būtų šviežios. 1 valgomąjį šaukštą ji sutrynė su mediniu kočėliuku ir košelę dėjo tiesiai ant karbunkulo. Košelę keitė kas 30 minučių. Dar 1 valgomąjį šaukštą jonažolių užpylė 1 stikline verdančio vandens, laikė 1 valandą, atvėsino, nukošė ir davė man gerti po 1/4 stiklinės po valgio. O pirmadienį gydytojas pasakė, kad mano padėtis gerėja ir nieko pjauti nebereikia. Randas nuo karbunkulo, žinoma, liko, bet ne toks jau baisus. Dėkoju anytai, kuri negailėjo savo laiko ir jėgų.

P. S. Jei karbunkulo atsiradimą lydi aukšta temperatūra, tai jonažolių nuoviro gerti negalima.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau