Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Gegužės » 30

Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Kartą, kai rinkau žiedus, pas mane atėjo darbuotoja ir papasakojo istoriją, susijusiu su šiuo augalu. Kartą ji gulėjo ligoninėje, o vienoje palatoje kartu su jauna moterimi, kuri kentė skausmą.

Ji turėjo kasos uždegimą. O pati neturtinga, kentėjo ir kitus trikdė naktimis ir dienomis savo aimanomis.

Prie jos priėjo dvi moterys ir atnešė nedidelį stiklainį šeivamedžio uogienės. Jos privertė ją valgyti per prievartą, kadangi į maistą ji iš viso negalėjo žiūrėti.

vaistažolės, šeivamedis, liaudies medicina, Šeivamedžio Nauda, uogienė

Ši moteris per dieną suvalgė šią uogienę ir visi, stebėtinai naktį miegojo ramiai. Pacientai net išsigando, ar kas blogo nenutiko. Tačiau, kaip ji pati vėliau sakė, paaiškėjo, kad skausmai praėjo. Padėjo paprasta šeivamedžio uogų uogienė.

O štai, dar vienas atvejis. Mano močiutė su anūku gyvena šalia mano darbuotojos. Dabar jis jau suaugęs vaikinas, tarnavo armijoje, o sulaukęs aštuonerių metų susirgo pankreatitu.

Žinodama, kad šią ligą galima išgydyti šeivamedžių uogų pagalba, mano darbuotoja patarė pagyvenusiai moteriai vaikui virti kompotus ir želia iš uogų.

vaistažolės, šeivamedis, liaudies medicina, Šeivamedžio Nauda, uogienė

Žiemai paruoškite uogienę, džemą, o berniukas pasveiko. Norėdami pasigaminti uogienę: turite paimti 1 kg uogų ir imti tiek pat ir cukraus ir 1/5 stiklinės vandens. Nuvalykite uogas nuo šakelių ir stiebų, susmulkinkite, įberkite cukrų ir vandenį. Virkite iki tirštumo.

Dėl tam tikrų priežasčių daugelis žmonių mano, kad šeivamedžio uogos nevalgomos. Iš tiesu, neapdorotos formos jos nėra labai skanios, tačiau iš jų paruošti saldumynai malonaus skonio. Daugiau apie šį augala galite paskaityti čia.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau