Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 30

Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Kartą, kai rinkau žiedus, pas mane atėjo darbuotoja ir papasakojo istoriją, susijusiu su šiuo augalu. Kartą ji gulėjo ligoninėje, o vienoje palatoje kartu su jauna moterimi, kuri kentė skausmą.

Ji turėjo kasos uždegimą. O pati neturtinga, kentėjo ir kitus trikdė naktimis ir dienomis savo aimanomis.

Prie jos priėjo dvi moterys ir atnešė nedidelį stiklainį šeivamedžio uogienės. Jos privertė ją valgyti per prievartą, kadangi į maistą ji iš viso negalėjo žiūrėti.

vaistažolės, šeivamedis, liaudies medicina, Šeivamedžio Nauda, uogienė

Ši moteris per dieną suvalgė šią uogienę ir visi, stebėtinai naktį miegojo ramiai. Pacientai net išsigando, ar kas blogo nenutiko. Tačiau, kaip ji pati vėliau sakė, paaiškėjo, kad skausmai praėjo. Padėjo paprasta šeivamedžio uogų uogienė.

O štai, dar vienas atvejis. Mano močiutė su anūku gyvena šalia mano darbuotojos. Dabar jis jau suaugęs vaikinas, tarnavo armijoje, o sulaukęs aštuonerių metų susirgo pankreatitu.

Žinodama, kad šią ligą galima išgydyti šeivamedžių uogų pagalba, mano darbuotoja patarė pagyvenusiai moteriai vaikui virti kompotus ir želia iš uogų.

vaistažolės, šeivamedis, liaudies medicina, Šeivamedžio Nauda, uogienė

Žiemai paruoškite uogienę, džemą, o berniukas pasveiko. Norėdami pasigaminti uogienę: turite paimti 1 kg uogų ir imti tiek pat ir cukraus ir 1/5 stiklinės vandens. Nuvalykite uogas nuo šakelių ir stiebų, susmulkinkite, įberkite cukrų ir vandenį. Virkite iki tirštumo.

Dėl tam tikrų priežasčių daugelis žmonių mano, kad šeivamedžio uogos nevalgomos. Iš tiesu, neapdorotos formos jos nėra labai skanios, tačiau iš jų paruošti saldumynai malonaus skonio. Daugiau apie šį augala galite paskaityti čia.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.07.2020 laikas 10:12 Atskleidė internetinę prekybą žmonių palaikais

2013 m. Tunise apsilankęs amerikiečių kolekcionierius pateko į Sousse katakombas – senovinį nekropolį, kuriame yra ir vienų seniausių krikščioniškų palaidojimų pasaulyje – ir renovacijos metu pavogė kaukolę. Vėliau ją pardavė privačioje „Facebook“ grupėje už 550 JAV doleri...

Skaityti daugiau

03.07.2020 laikas 15:40 Kokius ledus renkatės? Tai apie jus pasako daugiau nei manote

Ar žinote, kad jūsų mėgstama ledų rūšis gali daug apie jus pasakyti? Juk tikriausiai turite mėgstamą šio gardumyno „formą“. Štai šeši skirtingi ledų variantai – pasirinkite tokius, kokius labiausiai mėgstate, ir sužinokite apie save šį tą nauja.

...

Skaityti daugiau

02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau