Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Vasario » 28

Burtai. Mazgas Sveikatai, Kai Nebėra Vilties!

Jei liga, nepaisant visų pastangų, nepaleidžia jus iš rankų, pabandykite pabėgti nuo jos senu magišku metodu „pririšant“ ligą.

Ritualas atliekamas mažėjančio mėnulio fazėje. Laikotarpis nuo pilnaties iki jaunaties vadinamas mažėjančiu arba senu mėnuliu. Jums reikės šniūro/virvės, pagaminto iš natūralaus pluošto, geriausias  - nedažytas.

2021 metų kalendorius:

Sausis: sausio 1–12 d
Vasaris: vasario 1–10 d., Vasario 28 d
Kovas: kovo 1–12 d., Kovo 29–31 d
Balandis: balandžio 1–11 d., Balandžio 28–30 d
Gegužė: gegužės 1–10 d., Gegužės 27–31 d
Birželis: birželio 1–9 d., Birželio 25–30 d
Liepa: liepos 1–9 d., Liepos 25–31 d
Rugpjūtis: rugpjūčio 1–7 d., Rugpjūčio 23–31 d
Rugsėjis: rugsėjo 1–6 d., Rugsėjo 22–30 d
Spalis: spalio 1–5 d., Spalio 21–31 d
Lapkritis: lapkričio 1–4 d., Lapkričio 20–30 d
Gruodis: gruodžio 1–3 d., Gruodžio 20–31 d

Laikykite šniūrą/virvę kuo arčiau kūno vietos, kurioje laikosi liga, ir pradėkite rišti mazgus - vieną mazgą ant kito, kad suformuotumėte vieną didelį mazgą.

Prie to, sakykite burtų žodžius:

„Aš ligą ant mazgo rišu,
Aš ligą prie mazgo pririšu,
Aš ligą prie mazgo užrišu,
Aš ligą į mazgą įvarau,
Aš ligą prie mazgo pritvirtinu,
Liga mazge - sveikata manyje.

Tegu būna taip! Amen “.

Skaitymas atliekamas taip, kad kiekviena eilutė eitų mazgu.

Tada virvė/šniūras turi būti užkastas žemėje, sakant: "Virvė supūs - sveikata ateis!"

Kadangi žiemą užkasti ką nors yra sunku, įdėkite šniūrą į gėlės vazoną, užpilkite jį žemėmis – ir išneškite iš namų. Labai svarbu išnešti vazoną už jūsų artimiausios sankryžos ir ten palikti. Išeiti iš namų reikia tylint, nesidairant. Nesakykite nė žodžio kol nepareisite į savo namus.

Žinoma, tokiais burtais galite tikėti, arba ne. Tai, lyg pagoniško ir satanizmo mišinys, prie kurio dar pridėtas žodis „Amen“. Geriausia nesirgti ir kreiptis pas gydytojus. Placebo efektas geras dalykas, tik naudokime jį su protu.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau