Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 26

NASA paskelbė bombą; pripažįsta, kad nusileidimas Mėnulyje buvo suklastotas

NASA pripažįsta, kad nusileidimas Mėnulyje buvo suklastotas

Ar žinojote, kad NASA pagaliau atskleidė tiesą apie suklastotus išsilaipinimus Mėnulyje?

Pagrindinė žiniasklaida beveik nepranešė apie stulbinančius atskleidimus, todėl dauguma žmonių nežino, ką NASA pripažino per pastaruosius 12 mėnesių. 

Tiesa ta, kad NASA beveik pripažino, jog nusileidimai buvo suklastoti, o visi, kurie dirba kosmoso pramonėje arba turi bent kiek žinių apie raketų mokslą, tyliai pripažino, kad visa tai buvo šarada. Tai kodėl, po velnių, niekas apie tai nekalba?

1969 m. mes tiesiogine prasme nenukeliavome į Mėnulį ir iki šiol nė vienas žmogus - amerikietis, rusas, kinas ar senovės egiptietis - nėra peržengęs žemutinės Žemės orbitos, kuri yra maždaug 1000 mylių virš jūros lygio.

Teisingai, nė vienas žmogus nėra buvęs aukščiau nei 1000 mylių virš jūros lygio... Išskyrus tuos kartus, kai "buvome nuvykę į Mėnulį", kuris yra už 240 000 mylių. Ir spėkite ką, tai padarėme 1969 m.! Kai TI-89 grafinio skaičiuotuvo skaičiavimo galios kompiuteris buvo namo dydžio. Dar net neturėjome vaizdo magnetofonų technologijos. Netgi neturėjome mikrobangų krosnelių.

Šiandien, praėjus daugiau nei 50 metų, "iPhone 12" turi didesnę skaičiavimo galią nei visi 1969 m. Žemėje buvę kompiuteriai SUJUNGTI.

Ir dar.... NASA teigia, kad negalime grįžti į Mėnulį, nes "praradome technologiją", leidžiančią nuskristi į Mėnulį. Matyt, ji buvo "sunaikinta", bet jie nesako, kaip ir kodėl. 

Hmm... Atrodo teisėta.

Bet darosi dar blogiau.

Pavargusi nuo žmonių, prašančių išanalizuoti originalias nusileidimo Mėnulyje juostas, NASA turėjo pripažinti, kad jas prarado. Paskui istorija pasikeitė ir jie pareiškė, kad originalias Mėnulio nusileidimo kasetes užklijavę dėl biudžeto mažinimo.

Matyt, nuo to laiko jie rado originalias juostas Las Vegaso priemiesčio daržinėje. NASA patogu, kad jos nebuvo rastos Holivudo rūsyje, kuriuo naudojosi Stenlis Kubrikas.

Nes, pripažinkime, kiek tikėtina, kad NASA iš tikrųjų būtų perklijavusi originalią didžiausio žmonijos pasiekimo filmuotą medžiagą? Ar tikrai dėl biudžeto mažinimo?

O tai, kad televizijos transliacija, kurią žiūrėjo šimtai milijonų žmonių, nebuvo tiesiogiai siunčiama į televizijos stotis, o buvo transliuojama nuo sienos, kuri vėliau buvo įrašyta ir išsiųsta, neatrodo, kad NASA slepia savo pėdsakus ar pan.

Pripažinkime faktus. Viską, kas buvo padaryta prieš 50 metų, šiandien padaryti tūkstantį kartų pigiau ir paprasčiau. Ar iš tikrųjų tikimasi, kad mes patikėsime, jog prieš 50 metų į Mėnulį nuskridome šituo šūdų gabalu? Mačiau benamių stovyklų Skid Row, kuriose izoliacija buvo geresnė. Mačiau "Met Gala" kostiumų, kurie atrodo tvirtesni nei šis.

Visa tai taip neįtikėtina. Kas filmavo renginį iš išorinės kapsulės pusės? Kaip plevėsuoja Amerikos vėliava? Kodėl šešėliai atrodo taip, tarsi juos sukurtų keli šviesos šaltiniai? Kodėl ant vienos iš uolų matoma raidė C (kuri, pasirodo, atrodo kaip rekvizitas iš filmavimo aikštelės)?

Ir nepamirškite apie tai, kaip NASA astronautas Alanas Šepardas (Alan Shepard) neva slapta įsinešė į "Apoloną 14" golfo lazdą ir kelis kamuoliukus ir žaidė golfą Mėnulyje. Palaukite, kaip galima į kosminį laivą įsinešti golfo lazdą, kai kiekvienas kubinis colis ir uncija yra apskaityti?

Akivaizdu, kad jis įkišo ją į užpakalį.

Tikrai, pagalvokime apie tai racionaliai. 1969 m. išsiuntėme mažytę benamių palapinę, padengtą aliuminio folija, už 250 000 mylių į tikslią vietą, kai net 1/10000 colio paklaida bet kurioje paleidimo vietoje būtų lėmusi, kad laivas būtų pralėkęs pro Mėnulį tūkstančius mylių..... Ir vis dėlto nusileidome, žaidėme golfą... O dabar net negalime pakelti žmonių aukščiau nei 1000 mylių virš jūros lygio.

Galbūt paskutinį žodį turėtų tarti Buzzas Aldrinas (Buzz Aldrin). Pasak Buzzo, mes išvis nenukeliavome į Mėnulį! Bet jis nesustojo. Paklausykite, ką jis sako apie šimtus milijonų žmonių visame pasaulyje, kuriuos paveikė nusileidimas Mėnulyje. Tai vadinama masinio formavimosi psichoze. Šį metodą elitas naudoja masėms plauti smegenis nuo 1969 m.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau