Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 21

Kalifornijoje pradedami areštuoti tėvai, prieštaraujantys vaikų lytinėms operacijoms

Kalifornijoje pradedami areštuoti tėvai, prieštaraujantys vaikų lytinė

Kalifornija paskelbė apie planus pradėti areštuoti ir įkalinti tėvus, išdrįsusius suabejoti vaikų lytinėmis operacijomis.

Senatoriaus Anthony Portantino (Anthony Portantino) parašytas SB 596 įstatymas "spręs mokytojų, susiduriančių su priekabiavimu, problemą ir sieks užtikrinti saugią ir įtraukią aplinką visiems mokiniams ir mokytojams". Tai bus daroma panaikinant 1-osios pataisos teises žmonėms, kurie nepritaria radikaliai transseksualų ideologijai.

Siūlomame įstatyme teigiama, kad "bet kuris asmuo, kuris mokyklos darbuotojui grasina ar priekabiauja, kai darbuotojas yra už mokyklos teritorijos ribų arba po pamokų dėl priežasčių, susijusių su darbuotojo pareigų atlikimu", bus baudžiamas iki 1 000 JAV dolerių bauda ir laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Apie tai praneša Bigleaguepolitics.com: Žinoma, tai, kas yra "priekabiavimas", nustatys kraštutinių kairiųjų pažiūrų teisėjai, prokurorai ir biurokratai, kurie yra už groomerių pramoninio komplekso nugaros. Įstatymo projekte priekabiavimas apibrėžiamas kaip "sąmoningas ir tyčinis elgesys, nukreiptas į konkretų asmenį, kuris kelia didelį nerimą, erzina arba priekabiauja prie asmens ir kuriuo nesiekiama jokio teisėto tikslo".

Įstatymo projekto autoriaus pareiškime taip pat užsimenama, kad šis teisės aktas bus naudojamas siekiant persekioti asmenis, kurie socialinėje žiniasklaidoje skelbia komentarus, demaskuojančius transseksualų indoktrinatorius.

"Mokytojai bauginami ir persekiojami už tai, kad dirba savo darbą, - sakė Portantino. "SB 596 užtikrins, kad pedagogai galėtų saugiai tęsti pedagoginę veiklą ir padėti savo mokiniams klestėti nevaržomi baimės ir gąsdinimų. Esu labai dėkingas savo apygardos mokytojams už jų atsidavimą mūsų vaikams ir už tai, kad atkreipė mano dėmesį į šio įstatymo projekto būtinybę."

Big League Politics yra išsamiai pranešusi apie LGBT grobuonis mokyklose, kurie demoniška propaganda medžioja vaikų sielas:

"Informatorius atskleidė, kaip mokytojai ir administratoriai valstybinėse mokyklose rengia sąmokslus, siekdami įsteigti "Vaivorykštės klubus" arba Gėjų ir tiesiųjų aljansų (GSA) grupes, kad galėtų vilioti vaikus ir indoktrinuoti juos į LGBT darbotvarkę.

Pranešėja, save vadinanti "reformuota" socialinio teisingumo kovotoja Christina Buttons (Kristina Button), įsiskverbė į internetinį seminarą, kuriame LGBT pedagogai ir šalininkai planavo geriausius būdus, kaip nukreipti vaikus ir iškreipti jų sielas, kad tėvai nesuprastų, kas atsitiko, kol nebus per vėlu.

"Kai ką aš sakau mokiniams... savo klasėje, o paskui greitai einu į kitas penktokų klases ir sakau, kad žinotumėte, jog tai yra visiškai jūsų pasirinkimas, ar norite ateiti, ar ne, umm, bet aš jiems pasakiau, kad niekada niekam kitam nesakysiu, kas atėjo, išskyrus kitus du penktokų mokytojus, todėl niekada nesakysiu jų suaugusiems... tiesiog norėdama įsitikinti, kad bet kuris iš jų, kuris galimai nervinasi, jaustųsi nuramintas bent tokiu būdu", - sakė viena iš grobuonių, dalydamasi savo viliojimo metodais su kitais mokytojais.

"Vienintelis oficialus, tarsi, pranešimas, kurį išsiuntėme namo, buvo 4 ir 5 klasių mokiniams. Pasakėme jiems, kad tai nebuvo leidimo lapelis, tai buvo vienkartinis pranešimas į namus apie mūsų klubą, ir iš nieko dėl to negirdėjau jokio pasipriešinimo. Tačiau taip pat sąmoningai palikome plačią informaciją, kad tai klubas apie priėmimą, toleranciją, įvairovę ir identitetą, o kai organizuojame renginį, apie tai pranešame visoms klasėms", - pasakojo kitas viliotojas, pasidalijęs gerąja patirtimi, kaip apgauti tėvus dėl savo darbotvarkės pobūdžio.

"Manau, kad pradinėje mokykloje, bent jau mano mokykloje, kuri yra Vakarų Masačusetse, tai prasideda dar prieš pradedant kurti klubą, taigi, pradėkite nuo to, kad įsitikintumėte, jog jūsų mokykloje yra įtraukios mokymo programos, kad jūsų mokykloje vyrauja draugiška kultūra, kad vartojate daug žodžių, susijusių su lytimi ir lytiškumu, ir... manau, kad tada galite pradėti pristatinėti idėją pradėti kurti GSA arba Vaivorykštės klubą", - sakė kita mokytoja, aiškindama, kaip LGBT švietimas natūraliai veda prie vaikų viliojimo."

Prieštaringai vertinamo humoristo Samo Haido (Sam Hyde) pranašystė apie "valstybės primestą homoseksualumą" pildosi. Tik krikščioniškasis nacionalizmas dabar gali padaryti galą šiai liguistai darbotvarkei.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau