Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 30

"Tarptautinė pedofilų diena": Aktyvistai pristato naują vėliavą ir reikalauja pilietinių teisių

"Tarptautinė pedofilų diena": Aktyvistai pristato naują vėliavą ir rei

Kraštutinių kairiųjų aktyvistai pristatė naują vėliavą, kuria siekia normalizuoti pedofiliją ir toliau reikalauja "pilietinių teisių pedofilams".

Pasak pedofilų judėjimo šalininkų, balandžio 25 d. yra "Alisos diena" - ypatinga diena pedofilams švęsti savo "Dievo duotą seksualumą". Tai nuoroda į "Alisos stebuklų šalyje" autorių Lewisą Carrollą (Lewis Carroll), kuris, kaip teigiama, pats buvo pedofilas.

Pagrindinė žiniasklaida ir LGBT judėjimas siekia, kad būtų pripažinti nepilnamečiai patrauklūs asmenys, o tai yra naujas eufemizmas pedofilams, nes jie bando į pagrindinį gyvenimą įtraukti vaikų viktimizaciją:

Senojo Dominiono universiteto (ODU) docentas gina pedofilus, vadina juos jų mėgstamu eufemizmu ir teigia, kad jų elgesys gali būti "moralus".

ODU sociologijos ir kriminalinės justicijos docentas Allinas Volkeris (Allyn Walker) parašė knygą "Ilgas tamsus šešėlis: mažamečiai patrauklūs žmonės ir jų orumo siekis" (A Long Dark Shadow: Minor Attracted People and Their Pursuit of Dignity), kad skatintų pedofilų pripažinimą. Atsakydamas į klausimus neseniai vykusioje tiesioginėje transliacijoje jis paaiškino savo minčių pagrindimą.

"Pavadinime ir visoje knygoje vartoju terminą nepilnamečius traukiantis asmuo arba MAP dėl kelių priežasčių. Pirmiausia todėl, kad, mano manymu, svarbu vartoti terminus grupėms, kuriuos tos grupės nariai nori, kad kiti jiems vartotų, o MAP propaguojančios grupės, tokios kaip "Prieš veikdamas", pasisakė už termino MAP vartojimą. Jos pasisakė už jį pirmiausia todėl, kad jis mažiau stigmatizuoja nei kiti terminai, pavyzdžiui, pedofilas", - sakė Walkeris.

"Daugelis žmonių, išgirdę terminą "pedofilas", automatiškai mano, kad tai reiškia seksualinį nusikaltėlį, o tai netiesa, ir dėl to susidaro daug klaidingų nuomonių apie potraukį nepilnamečiams. Tačiau tikrai girdėjau jūsų iškeltą mintį, kad termino "nepilnamečius traukiantis asmuo" vartojimas suponuoja, jog galima turėti potraukį vaikams, tačiau termino, kuriuo pranešama, kas žmogų traukia, vartojimas nieko nenurodo apie šio potraukio moralumą", - pridūrė jis.

Iš kitų diskusijos komentarų visiškai aišku, kad Walkeris gina pedofiliją ir bando įtraukti pedofilus į LGBT judėjimą.

"Nepersekiojantys MAP pagal apibrėžimą nesinaudoja vaikais, todėl jų elgesys yra moralus, tačiau jiems vis tiek primetama ta pati idėja, kad jie yra blogi žmonės", - sakė Walkeris.

"MAP stigma iš dalies yra problema, nes ji verčia MAP galvoti, kad jie yra monstrai. Tai išties problemiška kalbant apie MAP gerovę. Tikrai sunku susitvarkyti, nes galvoji, kad esi baisus žmogus, nes turi trūkumų, kurių negali pakeisti", - pridūrė jis."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau