Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 13

Billas Gatesas spinduliuoja džiaugsmu, kai paslaptingas sprogimas nužudo 18 000 karvių Teksaso fermoje

Billas Gatesas spinduliuoja džiaugsmu

Billas Gatesas (Bill Gates) reagavo su džiaugsmu po to, kai pirmadienio vakarą Teksaso pieno ūkyje įvykus paslaptingam sprogimui žuvo dešimtys tūkstančių karvių, teigiama pranešimuose.

Sprogimas nugriaudėjo Dimmito mieste esančio "South Fork" pieno ūkio tvarte, kur didžiulis gaisras pražudė daugiau kaip 18 000 galvijų ir sužeidė pieno ūkio darbuotoją, kurio būklė ligoninėje kritinė.

Per KFDA 10:

Šerifas Salas Rivera (Sal Rivera) sako, kad sprogimo sukeltas gaisras išplito į pastatą, kuriame pervežami galvijai prieš juos atvežant į melžimo aikštelę ir į laikymo aptvarą. Dėl šios priežasties šerifas Rivera sako, kad išgyveno tik nedidelė dalis karvių.

"Jūsų skaičius tikriausiai yra artimas. Kai kurios išgyveno, kai kurios tikriausiai yra sužeistos tiek, kad jas teks sunaikinti", - sakė Kastro apygardos šerifas Salas Rivera.

 Pastaruoju metu padažnėjusios nelaimės aplink maisto sandėlius ir svarbiausią JAV infrastruktūrą yra neatsiejama Bilo Geitso plano sunaikinti Amerikos maisto ekosistemą ir primesti gyventojams mRNA žabangas, jas pumpuojant į jo kontroliuojamą maisto tiekimą, dalis.

Pasak valdžios institucijų, sprogimo priežastis kol kas nežinoma.

Infowars.com praneša: Tačiau, pasak šerifo Riveros, "iš pradžių spėjama, kad metanas galėjo užsidegti perkaitus elektros įrangai, naudojamai atliekoms išsiurbti iš laikymo vietų", pranešė NBC DFW.

Išgyveno tik nedidelė dalis įrenginyje laikomų karvių.

Gyvūnų gerovės instituto (angl. Animal Welfare Institute, AWI), kuris tvartuose kilusius gaisrus pradėjo registruoti 2013 m., duomenimis, šis incidentas yra apskritai daugiausiai gyvybių nusinešęs gaisras galvijų tvartuose.

"Tikimės, kad pramonės atstovai ir toliau sutelks dėmesį į šią problemą ir primygtinai skatins ūkius taikyti sveiku protu nesuvokiamas priešgaisrinės saugos priemones. Sunku įsivaizduoti ką nors blogiau nei sudegti gyvam", - sakė AWI viešųjų ryšių vadovė Margė Fišman (Margie Fishman).

Dimmito gyventojai pasakojo KFDA 10, kad gaisro dūmai buvo matomi už kelių mylių.

"Žiūrime į viršų, esame viduje, išeiname į lauką ir žiūrime pro langą, ir matome tik debesis. Tarsi sprogimas", - sakė Dimmito gyventoja Maleki Laurent (Maleki Laurent). "Viskas degė, ir tai buvo beprotiška".

Kiti gyventojai išreiškė susirūpinimą dėl Dimmito, miestelio, esančio už 65 mylių į pietvakarius nuo Amariljo ir turinčio mažiau nei 5 000 gyventojų, pieninių darbuotojų ir ekonomikos.

"Tai daug mūsų pinigų, o tada ir pieno taip pat daug. Todėl manau, kad tai tikrai beprotiška, kad taip atsitiko", - sako Dimmito gyventojas Aleksas Aguilaras (Alex Aguilar).

Gyventojas Renzo Sullivanas (Renzo Sullivan) sakė: "Tai buvo beprotiška, nes kažkas panašaus čia vyksta tarsi negirdėtai. Tai buvo tiesiog pribloškiantis dalykas".

"Tai šiek tiek skaudu, nes tai yra tarsi tai, ką mes čia darome, ir taip gauname pinigų miestui ir panašiai. Taigi tai mums yra didelis nuosmukis", - pridūrė jis.

Tai įvyko per pastaruosius metus įvykus paslaptingam gaisrų, sprogimų ir kibernetinių atakų prieš maisto sandėlius ir perdirbimo įmones antplūdžiui.

Tokios nelaimės, kaip ligos ir karščio bangos, taip pat naikino viščiukus ir gyvulius, o dėl COVID politikos likučių sutrikusios tiekimo grandinės sukėlė maisto trūkumą JAV.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau