Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 13

Per didžiulį pieno ūkio sprogimą Teksase žuvo daugiau nei 18 000 karvių

Per didžiulį pieno ūkio sprogimą Teksase žuvo daugiau nei 18 000 karvi

Pirmadienio vakarą Teksase esančiame pieno ūkyje įvykus sprogimui, žuvo dešimtys tūkstančių karvių, o vienas žmogus buvo sunkiai sužeistas.

Ugnis greitai išplito per laikymo aptvarus South Fork pienininkystės ūkyje Dimmitte, kur tūkstančiai melžiamų karvių buvo susispietusios ir laukė, kol bus pamelžtos.

Sprogimo priežastis kol kas nežinoma, o sprogimų, gaisrų ir kibernetinių atakų prieš perdirbimo įmones ir maisto sandėlius virtinė paslaptinga.

NYPost praneša: Pareigūnai sakė KFDA, kad tragediją išgyveno tik nedidelė dalis "South Fork" pieninės galvijų.

"Kai kurie išgyveno, kai kurie tikriausiai yra sužeisti taip, kad juos teks sunaikinti", - šią savaitę sakė Kastro apygardos šerifas Salas Rivera (Sal Rivera).

Sužeistas asmuo buvo įstrigęs objekte, tačiau ugniagesių komandos jį išgelbėjo ir išvežė į Lubboko ligoninę, kuri yra maždaug už 80 mylių nuo Dimmito verslo, sakė šerifo biuras, praneša KAMR.

"Pagal gaisro mastą ir čia buvusių žmonių kiekį mums labai pasisekė, kad jis buvo mažesnis, nei turėjome", - pasak KVII, sakė Rivera. "Turėjome tik vieną sužeistąjį, galėjo būti daug blogiau".

Gyvūnų gerovės institutas apskaičiavo, kad šis incidentas yra mirtiniausias gaisras tvarte Teksase ir mirtiniausias gaisras, susijęs su galvijais, nuo 2013 m., kai organizacija pradėjo stebėti gaisrus, pranešė KFDA.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/florida-lawmakers-poised-to-approve.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau