Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 14

Apgamų prietarai, kurių anksčiau tikrai nežinojote: ko būtinai neturite daryti

Apgamų prietarai, kurių anksčiau tikrai nežinojote

Yra keletas įdomių anekdotų apie apgamus, o kai kurie iš jų įspėja, kad nieko su jais nedarytumėte

Nuo senų laikų tikima, kad ant žmogaus kūno esantys apgamai neša ypatingą informaciją. Kai kuriais atvejais jie gali papasakoti apie savo savininko charakterį ir net nuspėti jo likimą.

Yra įdomių anekdotų apie apgamus ant kūno, o kai kurie iš jų įspėja nieko su jais nedaryti. Skaitykite toliau.

Ko negalima daryti su apgamais

Mūsų protėviai tikėjo, kad keistos dėmės ant žmogaus kūno yra dovanotos aukštesnių jėgų. Ir jų nereikėtų skaičiuoti, nes taip galima prarasti aukštesniųjų galių dovanotą laimę.

Taip pat egzistuoja priežodis, kad nuolatinis žiūrėjimas į apgamus ir jų skaičiavimas gali atimti laimingų gyvenimo dienų skaičių. Kurmiai turi ypatingos energijos, kuri jų savininkui yra labai svarbi.

Kokie apgamai neša sėkmę

  • Pasak liaudies tikėjimų, kuo daugiau apgamų ant žmogaus kūno, tuo daugiau jis gali pasiekti gyvenime. Ir tereikia pastangų, kad nusišypsotų sėkmė, taip pat ir finansinė.
  • Jei ant veido ir rankų yra daug apgamų - žmogus bus laimingas ir gali išgarsėti savo srityje.
  • Jei apgamai paslėpti nuo akių (po plaukais arba tose vietose, kurias slepia drabužiai), jų savininkui gyvenime seksis. Ypač finansiniuose reikaluose.
  • Moterims gerovę atneša apgamai, esantys kairėje kūno pusėje. O vyrams gerovę atneša tie apgamai, kurie yra dešinėje kūno pusėje.
  • Jei apgamas yra ant kaktos arba skruosto, jis rodo savininko laimę ir sėkmę, kuri lydės jį visose jo pastangose.
  • Ant lūpų esantys apgamai rodo, kad asmuo turi ryškų magnetizmą ir galės sėkmingai pasirodyti scenoje ar politikoje.
  • Ant nosies esantys apgamai neša sėkmę ir tikima, kad tokie žmonės gali "matyti" daugiau nei kiti. Jie ypač įžvalgūs ir turi neįtikėtiną intuiciją.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau