Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Birželio » 25

Kodėl juoduoja sidabras? Ką sako liaudies išmintis?

Kodėl juoduoja sidabras? Ką sako liaudies išmintis?

Kartais nutinka, kad papuošalai iš brangaus mėnulio metalo ima ir pajuoduoja. Ir neturi reikšmės, kad tu juos prižiūri ir reguliariai valai.

Ką sako liaudies išmintis?

Į klausimą, kodėl juoduoja sidabras, liaudies gyduoliai (žiniuoniai) atsako, kad tai yra kažkieno prakeikimas arba veikiantis blogo palinkėjimas. Juk, kaip žinote, sidabras yra valantis antibakterinis metalas, štai kodėl sidabriniai stalo įrankiai labai vertinami.

Bet jei patamsėjo žiedelis, kurį nešioji nuolat, tau pasakys, kad tu gali ir neištekėti.

Jei tamsėja auskarai, tai liudija apie stiprų nužiūrėjimą.

O štai jei pajuoduoja kryželis, kurį nešioji, tai jau tikrai negerai.

Bet viska yra ir mokslinis paaiškinimas. Dauguma sidabrinių gaminių sudėtyje turi ir vario, kuris, veikiamas drėgmės ir gryno oro, oksiduojasi. Todėl taurusis metalas gali apsinešti apnašomis, kurios nuolat vis tankėja. Tiesa, šių apnašų susidarymo greitis būna skirtingas ir priklauso nuo kontakto su vandeniu dažnumo, klimato pokyčių, oro drėgnumo.

Papuošalų išvaizdą taip pat veikia vidiniai jūsų organizmo procesai.

Kodėl juoduoja sidabras? Ką sako liaudies išmintis?

Dėmesys detalėms

Kartais gali patamsėti ne visi auskarai, kuriuos nešioji.

Bereikia jaudintis, geriau išanalizuokite. Žinok, kad būtent krūtinės srityje yra išsidėsčiusios dauguma riebalinių liaukų, todėl grandinėlės ir kulonai juoduoja greičiau (dėl prakaito išsiskyrimo, o ne nužiūrėjimo).

Taip pat verta būtų pasitikrinti hormoninį balansą. Galvodama, kodėl tamsėja sidabras, prisimink, ar nesi neseniai patyrusi didžiulio streso, ar negėrei naujų vaistų, kuriuose yra sieros, ar neturėjai intensyvaus fizinio krūvio. Priežastis gali glūdėti šiuose dalykuose.

Sidabro spalvos pasikeitimas – patamsėjimas ar pašviesėjimas – gali būti susijęs su inkstų darbu ar nervų sistemos problemomis.

Jei tamsėja ne visi papuošalai, o tik tam tikri, tai liudija, kad yra endokrininės sistemos pakitimų.

Bet kokiu atveju, neverta panikuoti iškart. Išvalyk sidabrinį papuošalą ir stebėk jo spalvos pasikeitimus. Nedėvėk papuošalų, eidama į sporto salę, sauną ar pirtį, į baseiną.

Kodėl juoduoja sidabras? Ką sako liaudies išmintis?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 18:32 Receptai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 18:08 Receptai Pyragaičiai Įdaryti Ledais

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau