Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 18

Pritarė įstatymo projektui, leidžiančiam slėpti nuo tėvų vaikus, norinčius gauti transseksualų medicininę intervenciją

Autorius: Matt McGregor per The Epoch Times (paryškinta mūsų),

Tačiau Vašingtono valstijos Atstovų Rūmai pritarė įstatymo projektui, kuris leistų valst. agentūroms slėpti vaikus, norinčius gauti transseksualų medicininę intervenciją, nuo tėvams.

Pritarė įstatymo projektui, leidžiančiam slėpti nuo tėvų vaikus

Vašingtono valstijos atstovė dr. Ališija Rule 2023 m. (su TVW prierašu)

Balandžio 12 d. Atstovų Rūmų įstatymų leidėjai svarstė Senato įstatymo projektą Nr. 5599 (pdf), kuriuo sukuriama išimtis valstybei, suteikianti jai teisę nereikalauti pranešti tėvams apie iš namų išėjusius nepilnamečius dėl to, kad tėvai neleido jiems atlikti medicininių lyties keitimo procedūrų. procedūrų.

Po balsavimo respublikonų valstijos respublikonas Krisas Koris (Chris Corry) pareiškime teigė, kad įstatymo projektas "griauna tėvų teises Vašingtono valstijoje"

"Iš esmės ką šis įstatymo projektas darytų, jei vaikas paliktų tėvų namus dėl tam tikros medicininės priežiūros ir išvyktų į prieglaudą ar priimančią šeimą, tai prieglaudai ar priimančiai šeimai nereikėtų pranešti tėvams apie vaiko buvimo vietą", - sakė K. Koris (Corry). "Tai akivaizdus esminis tėvų teisių pažeidimas ir kažkas, kas kelia didelį susirūpinimą tėvams visoje Vašingtono valstijoje."

Valstybė respublikonas Piteris Abbarno (Peter Abbarno) sakė, kad diskusijų esmė dėl ar valstybei leidžiama "iš esmės slėpti, kur vaikas yra."

Dauguma tėvų, sakė Koris, "eitų į pasaulio kraštą, kad surastų savo vaiką", jei jis dingtų po ginčo.

"Ir tai, kad mes turime įstatymo projektą, kuris gali tapti įstatymu, kuriame būtų pasakyta, "mes jums nesakysime", mums iš tikrųjų buvo per tolimas tiltas", - sakė Corry

Korry sakė laikraščiui "The Epoch Times", kad pagal įstatymo projektą vaiko ir tėvų nesutarimai dėl vaiko noro medicininio perėjimo, yra "prievarta ir nepriežiūra", tik todėl, kad tėvai "tinkamai nepatvirtino, ko vaikas nori".

Koris sakė, kad valstijoje jau galioja įstatymai, saugantys vaikus nuo prievartos ir nepriežiūros, kurie reikalauja "rimtų ir įtikinamų priežasčių", dėl kurių vaikus reikėtų paimti iš jų namų.

"Ką nuvilia tai, kad net ir tokiais atvejais tėvai vis tiek turi teisę žinoti, kur yra jų vaikai po to, kai jie buvo paimti", - sakė Corry. "Be Šiuo atveju tėvai neturėtų jokio supratimo."

Debatai Rūmuose

Republikonų valstijos atstovas Travis Couture kalbėjo Rūmų salėje vykusiuose debatuose. dėl įstatymo projekto pataisų, teigdamas, kad JAV Konstitucija, pagrįsta ankstesniais Aukščiausiojo Teismo sprendimais sukurtu precedentu, leidžia valstybei kištis į tėvų teisę tik siekiant užkirsti kelią žalai vaikui, "ir bet kokie teisės aktai, kuriais siekiama daugiau, neatitinka šio standarto".

"Konstitucija nesako mums, ką mes galime daryti; ji sako mums, ko mes negalime daryti žmonėms", - sakė Couture'as. "ir daugybę kartų mūsų JAV Aukščiausiasis Teismas priėmė sprendimą tėvų teisių naudai."

"Tačiau Keturioliktosios pataisos straipsnis dėl tinkamo proceso "suteikia tėvams teisę tėvams" ugdant ir auklėjant vaikus "taip, kaip jie mano esant tinkama".

"Aš manau, kad šįvakar pradedant svarstyti šį įstatymo projektą svarbu pripažinti, kad labai svarbų ir lemiamą tėvų vaidmenį ne tik mūsų visuomenėje, ir ne tik su savo šeimomis ir vaikais, bet ir mūsų teisėje, kaip Couture'as sakė, kad jis taip pat yra svarbus ir mūsų įstatymuose", - sakė Couture'as.

State Rep. Julio Cortesas, demokratas, sakė nors palanki šeimai aplinka yra labai svarbi, tačiau tai nereiškia, kad ne visada lemia geriausią rezultatą, kad vaiko

"Tačiau šeimos dinamika, kaip, esu įsitikinęs, daugelis iš mūsų gali sutikti, kartais būna, sakykime, sudėtinga," Kortesas sakė. "Teigiami psichikos sveikatos rezultatai galimi net tada, kai šeimos dinamika yra neigiama, ir, kita vertus, neigiami rezultatai yra galimos net ir tada, kai šeima yra palaikanti. Šiuo įstatymo projektu siekiama suteikti būsto saugumą mūsų translyčiams jaunuoliams."

Nors šis įstatymas nesprendžia tėvų sutikimo, Kortesas pasidalijo anekdotine istorija apie translytį vaiką apie vaiką, kuriam jis sakė padėjęs dirbdamas su benamiais jaunuoliais.

Vaikas, pasak jo, pabėgo, kad apsaugotų savo šeimą, kurią bendruomenės nariai užsipuolė dėl vaiko sprendimo.

"Aš turėjau garbės dirbti su šiuo jaunuoliu ir per bylą vadybą ir mūsų prevencijos programą mums pavyko pasiekti, kad šis jaunuolis grįžti namo, bet mes jį sugrąžinome namo su įgūdžiais ir priemonėmis, kurios jam reikėjo ir kurių reikėjo jo šeimai, kad jie galėtų būti saugiau", - sakė jis. "Parama mūsų translyčiams jaunuoliams yra kolektyvinės pastangos, Pone Parlamento Pirmininke, ir nors šeimos vaidina labai svarbų vaidmenį, jos nėra vienintelė paramos sistema, kurios reikia šiems jaunuoliams. Reikia, kaip sakoma. kaimas."

Daugiau skaitykite čia...

Parengta pagal: http://www.planet-today.com/2023/04/washington-state-house-approves-bill.html

(Automatinis DI vertimas)

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/washington-state-house-approves-bill.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau