Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 10

Neleisiu vyrams įžeidinėti mano brandos!

Neleisiu vyrams įžeidinėti mano brandos!

Būti brandžia moterimi yra sunku. Pirmiausia todėl, kad branda reiškia atsakomybę už savo gyvenimą ir gebėjimą atlaikyti didelį emocinį stresą. Antra, nes reikia nuolat ginti teisę į laimingą brandą, o ne į nuobodžią gyvenimo pabaigą. Visuomenės sąmonėje giliai įsišaknijęs mitas, kad po vaisingumo moteris turi nusipirkti prabangų apsiaustą su akmenukais ir ruoštis mirčiai. Man, 54 metų moteriai, dažnai tenka susidurti su socialinių tinklų patyčiomis ir priekabiautojais. Noriu pasidalyti su jumis savo pastebėjimais ir papasakoti, kas ir kodėl kėsinasi į moterų brandą.

Gražu: Natūralūs plaukų šviesinimo ir tamsinimo būdai

Kodėl kyla šios emocijos? Darnoje esantys pašnekovai nesileidžia į piktumą. Įžeidinėja tik tie, kurie yra sukaupę pyktį ir neapykantą, nukreiptą į ką nors artimą, o ne į brandžias moteris. Tačiau dėl pavojaus jie negali savo nuodingų emocijų patalpinti į santykius, kuriuose tos emocijos kilo, todėl savo nuodus turi išlieti ant tų, kurie yra saugūs arba socialinėje hierarchijoje yra žemiau.

Atradau ir suformulavau 4 pagrindines priežastis, dėl kurių vyrai įžeidinėja brandžias moteris.

Pirmoji priežastis - poreikis išlieti didelę įtampą. Psichologiškai nesubrendę vyrai negali ištverti didelės emocinės įtampos. Jie panašūs į prakiurusį kibirą, kuriame nesilaiko vanduo, ir viskas išsilieja. Kad ir kokia emocija į juos patektų, niekas nepasilieka viduje, viskas išsilieja lauk. Ir tuose kibiruose retai būna švaraus vandens. Dažniausiai kažkokios skystos atliekos.

Antroji priežastis yra ta, kad vyrai, turintys žemą savivertę ir gėdos jausmą dėl savo menkavertiškumo, ieško būdo, kaip užaugti savo pačių akyse. O lengviausias būdas - nuvertinti žmogų ir pažeminti jį iki padebesių, kad priešais pažemintąjį atrodytų kaip erelis ant kalno viršūnės. Tokie vyrai turi mažai asmeninių išteklių, talento, darbštumo, gebėjimo siekti tikslų, todėl neturi galimybių įgyti savigarbos kitais būdais, išskyrus murkdymąsi kitų purve.

Sveika: Baltoji sidabražolė ir skydliaukės gydymas

Trečioji priežastis - tai būdas bent šiek tiek pakelti savo vangų vyriškumą. Kova su savo lytimi jiems nėra išeitis. Jos tokios silpnos ir nepajėgios, kad bet kuris vyras tikrai laimės kovą dėl garbės ir orumo. Jie gali jaustis vyrais tik moterų akivaizdoje. Paprasčiau tariant, jie bando matuoti savo penį su moterimis, o jų penis, žinoma, didesnis, nes moterys neturi penio.

Ketvirtoji priežastis - senatvės ir mirties baimė. Brandžios moterys primena infantiliems vyrams, kad jaunystė netrunka amžinai. Šios tiesos emocinių problemų turintys vyrai negali pripažinti! Brandumas juos paniškai gąsdina. Vienintelis būdas susidoroti su šiuo košmaru yra "karas prieš senatvę", t. y. būtinybė protestuoti ir priešintis brandžioms moterims, kurios atstovauja neišvengiamybę.

Sveika: Pažastų priežiūra be sintetinių dezodorantų (receptai) 

Kaip pasipriešinti nuvertinimui? Svarbiausia sąlyga priešintis ageizmui, t. y. diskriminacijai dėl amžiaus, yra išlaikyti savigarbą. Žinoma, įžeidinėjimai yra nemalonūs, tačiau emocinė branda - tai gebėjimas atlaikyti stresą. Save gerbiančios brandžios moterys yra pakankamai emociškai atsparios, kad su juo susidorotų. Patikėkite, mano brangios suaugusios draugės, vyrai, kuriems jų motinos vaikystėje neperdavė pagarbos brandai, neverti nė vieno jūsų nervų virptelėjimo!

Skanu: Mano "Minutė" salotos kiekvienai dienai: paprastos, sočios ir labai skanios (10 minučių ir galite valgyti)

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su specialistu. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau