Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 17

Neįtikėtinos Mintys (Apie Covid Ir Dygliuotą Baltymą)

(Paranormal) Tai nėra tai, apie ką mėgstu rašyti, bet kadangi į mano sąmonę šliaužia tamsios mintys, gal geriau jas išdėstyti popieriuje, pagrindžiant logika, ir pakviesti skaitytojus padėti man išsiaiškinti samprotavimus ir galbūt nurodyti kelią iš tamsos.

(Josho Mitteldorfo straipsnis perspausdintas iš JoshMittelDorf.ScienceBlog.com)

Jau 2020 m. sausį kilo dvi idėjos apie COVID. Viena iš jų ta, kad buvo žmonių ir institucijų, kurie, regis, numatė šį įvykį ir jau seniai jį planavo. Gatesas, Fauci, Pasaulio ekonomikos forumas ir Johnso Hopkinso medicinos mokykla buvo vieni iš numatančiųjų. (Užskaitau (dabar jau ištrintus) Spiro Skouraso ( Spiro Skouras) vaizdo įrašus). Antra, genetiniai įrodymai rodė, kad COVID buvo laboratorinės kilmės. Mokslo isteblišmento finansuotojai pralaimėjo bandymą išjuokti šią idėją, ir dabar ji prasiskverbė į pagrindinę žiniasklaidą, kur susiliejo su klasikine geltonojo pavojaus propaganda: "Tai padarė Kinija!". Pateikiau įrodymų, kad Amerika greičiausiai taip pat kalta.

Šių dviejų temų susipynimas rodo tamsią logiką, kurią šiandien pasirinkau savo temai: Tie, kurie iš anksto žinojo ne tik tai, kad bus pandemija, bet ir tai, kad tai bus koronavirusas, iš tikrųjų buvo atsakingi už šios pandemijos sukūrimą.

Iškart pagalvoju: kaip žmonės, galintys įvykdyti tokius sociopatinius nusikaltimus, gali būti įtakingiausiuose pasaulio elito sluoksniuose? Ir kokia būtų jų motyvacija? Atsakymų į šiuos klausimus neturiu ir palieku spėlioti kitiems. Tačiau yra vienas patrauklus atsakymas, kuris man atrodo ne toks įtikinamas: kad tai yra stambios ir nusikalstamos farmacijos pramonės pinigai. Naujosios mRNA vakcinos jau dabar yra pelningiausi vaistai istorijoje, tačiau manau, kad pasaulio ekonomikos uždarymas, pasaulio lyderių nužudymai (Trys prezidentai, kurie nepritarė kovai su pandemija, mirė. Kas kitas?), gili mokslo korupcija ir visapusiška pagrindinio pasakojimo kontrolė reiškia didesnę galios bazę, nei gali tikėtinai valdyti farmacijos pramonė.

Vietoj to pabandysiu pasidomėti mokslinėmis ir medicininėmis hipotezės, kad COVID yra biologinis ginklas, pasekmėmis.

Dygliuotasis baltymas

Dyglio baltymas yra viruso struktūros dalis, kuri sąveikauja su ląstelės šeimininkės ląstele. Tiek SARS 1, tiek SARS 2 virusai turi smaigalio baltymus, kurie jungiasi prie žmogaus ląstelių receptoriaus, vadinamo ACE-2, paplitusio plaučių ląstelėse, bet esančio ir kitose kūno dalyse. Prisijungimas prie ląstelės ACE-2 receptoriaus yra tarsi vilko beldimasis į Raudonkepuraitės močiutės duris. "Labas, močiute. Aš esu tavo anūkė. Prašau, įleisk mane į vidų." Virusas yra vilkas, dėvintis raudoną apsiaustą ir gobtuvą, apsimeta ACE-2 fermento molekule, siekiančia patekti į ląstelę.

Kad patektų į ląstelę, virusas turi atsiskirti nuo smaigalio baltymo ir palikti jį, taip sakant, prie durų slenksčio. Pasirodo, tai svarbus ir sudėtingas žingsnis. SARS-CoV-2 virusui būdingas unikalus triukas, padedantis atsiskirti. Prie pat baltymo krašto yra furino skilimo vieta. Furinas yra fermentas, kuris pjausto baltymų molekules ir yra paplitęs mūsų organizme, o jo paskirtis yra pagrįsta medžiagų apykaitos tikslais. Furino skilimo vieta yra 4 konkrečių aminorūgščių virtinė, kuri kviečia furiną: "Ei - ateik čia. Aš esu baltymas, kurį reikia nukirpti".

Labiausiai įtikinantis laboratorinės COVID kilmės įrodymas yra tas, kad koronavirusai neturi furino skaldymo vietų ir iki praėjusių metų šis triukas niekada nebuvo natūraliai išsivystęs.

Kaip mes galvojame apie natūralią ligą

Klasikinis supratimas apie virusinę ar bakterinę ligą yra toks: Parazitas - tai organizmas, kuris naudoja šeimininko išteklius savo dauginimuisi. Jis evoliucionavo taip, kad daugintųsi efektyviai. Jei jis evoliucionavo kartu su šeimininku, jis gali būti išsivystęs taip, kad tausotų šeimininko sveikatą arba net ją stiprintų, nes tai yra optimali ilgalaikė bet kurio plėšrūno ar parazito strategija. Tačiau naujai atsiradę parazitai kurį laiką gali gerai vystytis, net jei jie suluošina arba nužudo savo šeimininkus, o būtent tokios ligos mums daro didžiausią žalą. Žala padaroma todėl, kad (jauno) viruso strategija yra greitai daugintis ir pasklisti aplinkoje, kur jis gali rasti naujų šeimininkų. Virusas nėra suinteresuotas pakenkti šeimininkui ir nebuvo tam sukurtas, tačiau tai yra šalutinis organizmo išteklių užvaldymo savo dauginimuisi efektas.

Kuo gali skirtis sukurtos ligos

Biologinio ginklo virusas sukurtas tam, kad padarytų tam tikrą žalą.

  • Kokio pobūdžio žalą? Tai priklauso nuo numatomo ginklo panaudojimo.
  • Ar virusas neturi daugintis? Tikriausiai, daugeliu ginklo naudojimo atvejų; tačiau biologinis ginklas nebūtinai skirtas greitam dauginimuisi. Biologinis ginklas gali būti suprojektuotas kaip "miegantis", kad išliktų neaktyvus mėnesius ar metus, arba kad ilgą laiką sukeltų laipsnišką negalią.

Jei COVID būtų išsivysčiusi natūraliai, galima būtų tikėtis, kad jos smaigalio baltymas būtų pritaikytas gerai derėti su žmogaus AKF-2 receptoriumi. Nėra pagrindo įtarti, kad jis būtų kitaip biologiškai aktyvus. Tačiau jei COVID yra sukurtas inžineriniu būdu, gali būti, kad pats spyglio baltymas buvo sukurtas taip, kad mes sirgtume.

Viena iš priežasčių, kodėl tai svarbu, yra ta, kad visos vakcinos buvo sukurtos aplink spyglio baltymą, darant prielaidą, kad spyglio baltymas buvo metaboliškai neutralus. Jei virusas būtų natūraliai išsivystęs, tai būtų pagrįsta prielaida. Tačiau jei jis pateko iš laboratorijos (nesvarbu, ar jis nutekėjo, ar buvo sąmoningai paleistas), dygliuotasis baltymas iš tikrųjų gali būti žalos sukėlėjas. Yra kelios priežastys įtarti, kad taip ir yra.

Dygliuotasis baltymas kaip aktyvus patogenas

Dar 2020 m. vasario mėn. šiame straipsnyje buvo pažymėta, kad dygliuotasis baltymas nebuvo tobulai optimizuota jungtis su žmogaus ACE-2, ir tai buvo pateikta kaip įrodymas, kad "SARS-CoV-2 nėra tikslingai manipuliuojamas virusas". Tačiau jei kas nors būtų kūręs virusą, kad jis padarytų žalos, spyglio baltymas būtų patogi lokalizacija žalos vektoriui, todėl spyglys galėjo būti sukurtas turint omenyje dvigubą tikslą - prisijungimą ir toksiškumą. Dyglio baltymas yra daugelyje kopijų aplink koronaviruso "karūną". Kadangi kiekvienos kopijos pagrinde yra furino skaldymo vieta, daug smailių baltymų patenka į kraujotaką. Dabar turime keletą pranešimų ir hipotezių apie spyglio baltymą kaip aktyvią žalą sukeliančią medžiagą. Įtariama, kad "spike" baltymas gali sukelti kraujo krešulių susidarymą, ilgalaikį neurologinį pažeidimą ir nevaisingumą. Daugelyje "anekdotų" aprašomi neskiepytų žmonių, buvusių arti paskiepytųjų, sužalojimai, kurie skatina spėlioti apie "spyglių baltymo" išnešiojimą.

"COVID-19" sergantiems asmenims pasireiškia daugybė neurologinių simptomų, tokių kaip galvos skausmai, ataksija, sąmonės sutrikimai, haliucinacijos, insultas ir kraujavimas į smegenis. Tačiau skrodimo tyrimuose dar nerasta aiškių destruktyvios viruso invazijos į pacientų smegenis įrodymų, o tai verčia mokslininkus svarstyti alternatyvius paaiškinimus, kaip SARS-CoV-2 sukelia neurologinius simptomus....

Jei ne virusinė infekcija, kas dar galėtų sukelti su COVID-19 siejamus tolimųjų organų pažeidimus? Labiausiai tikėtinas nustatytas kaltininkas yra COVID-19 spyglio baltymas, išsiskiriantis iš išorinio viruso apvalkalo į kraujotaką. Toliau cituojami tyrimai* įrodė, kad viruso baltymas "spike" gali inicijuoti įvykių kaskadą, dėl kurios COVID-19 pacientams pažeidžiami tolimi organai.

Nerimą kelia tai, kad keliuose tyrimuose nustatyta, jog vien tik smailių baltymai gali sukelti plataus masto pažeidimus visame organizme, nors viruso požymių nėra.

Ši išvada kelia nerimą dėl to, kad "Moderna" ir "Pfizer" gaminamos COVID-19 mRNA vakcinos, kurios šiuo metu vartojamos visoje JAV, užprogramuoja mūsų ląsteles gaminti tuos pačius koronaviruso smailiuosius baltymus, kurie skatina mūsų organizmą gaminti antikūnus prieš virusą." [Global Research straipsnis, 2021 m. vasaris]

Pastaba: "Astra-Zeneca" ir "J&J" vakcinos taip pat pagrįstos smailiojo baltymo pagrindu ir sukelia smailiojo baltymo susidarymą skiepijamame asmenyje.

* "Toliau cituojami tyrimai" reiškia šį "Nature" žurnale paskelbtą tyrimą, kuriame pranešama, kad spyglio baltymas, sušvirkštas pelėms, pereina į smegenis, kur sukelia neurologinę žalą.

Dar daugiau naujienų buvo paskelbta šią savaitę atlikus tyrimą, kuriame Kalifornijos Salko instituto (California’s Salk Institute) mokslininkai bendradarbiavo su Kinijos virusologais. Jie nustatė, kad be viruso esantis baltymas spyglys (įšvirkštas pelėms) gali sukelti tokius arterijų pažeidimus, kurie žmonėms sukelia širdies ligas ir insultą. Pirminis straipsnis buvo paskelbtas žurnale "Circulation Research", o Salko institutas išleido naujienų pranešimą, kuriame aprašomas tyrimas.

Vienas iš labiausiai tikėtinų spyglių baltymo keliamų pavojų yra susijęs su vaisingumu. Nė viena iš vakcinų nebuvo tirta su nėščiomis moterimis, tačiau daugelis vyriausybinių ir kitų institucijų rekomenduoja jas kaip saugias nėščiosioms. VAERS iki šiol pranešė apie 174 persileidimus po COVID vakcinacijos. Kaip žinia, VAERS apie vakcinas praneša nepakankamai. Manau, kad anekdotai kelia mažiau nerimo nei tai, kad niekas į tai rimtai nežiūri, o geriausiai vertinamuose mokslo žurnaluose aktyviai neskatinami moksliniai tyrimai.

Yra patikimas mechanizmas, nes baltymas spyglys yra iš dalies homologiškas sincitinui. Iš tikrųjų sincytinas iš pradžių buvo retrovirusinis baltymas, įterptas į žinduolių genomą prieš daugelį eonų ir per amžius evoliucionavęs, kad atliktų esminį vaidmenį reprodukcijos procese, surišdamas placentą su vaisiumi. Galima tikėtis, kad imuninis atsakas, kuris puola sincytiną, gali kelti savaiminio aborto pavojų. Bet kuriuo įprastu metu tai būtų tema, kurios imtųsi medicinos tyrėjai, atlikdami bandymus su gyvūnais ir lauko tyrimus, kad įvertintų pavojų. Tačiau dabar nėra įprasti laikai, ir šis pavojus atmetamas remiantis teoriniais motyvais, neatlikus tyrimo. Tai ypač įtartina istorijos kontekste: 1995 m. Gateso fondo skiepijimo programa, kaip įtariama, buvo propaguojama jaunoms moterims ir sukėlė nevaisingumą. (Taip, žinau, kad yra daugybė faktų tikrintojų, norinčių "paneigti" šią istoriją, bet man jie neatrodo įtikinami, o kai kurie iš šių tikrintojų yra susikompromitavę dėl Gateso finansavimo).

Netgi tai, ką turėtų daryti baltymas "spike" - surišti ACE2 - gali būti problema mūsų plaučiams ir arterijoms, kurias įprastai saugo ACE2.

Pavojingiausia galimybė, įtariama, bet nepatvirtinta, yra ta, kad "spike" baltymas sukelia prionų kaskadą. Prionai yra paradoksalūs patogenai, nes jie yra neteisingai susilankstę baltymai, kurie sukelia neteisingai susilankstančius baltymus. Jų evoliucinė etiologija yra visiškai paslaptinga, tokia paslaptinga, kad prireikė dešimtmečio po to, kai Stenlis Prusineris (Stanley Prusiner) aprašė prionų biologiją, kad mokslo bendruomenė rimtai imtųsi prionų biochemijos. Tačiau prionai yra galingi biologiniai ginklai, kuriuos laboratorijos gali sukurti ne pagal natūralią evoliucijos dinamiką. Pandemijos pradžioje, remiantis kompiuteriniu tyrimu, buvo pastebėta galimybė, kad baltyme "spike" gali būti į prioną panašių struktūrų. Šioje naujausioje apžvalgoje derinami teoriniai, laboratoriniai ir stebėjimo duomenys, kad būtų galima teigti, jog reikia elgtis atsargiai. Man vėlgi kelia nerimą tai, kad ši galimybė atmetama remiantis teoriniais argumentais, o ne tiriama laboratorijoje ir lauke.

Iš kur kilo mintis, kad visos vakcinos automatiškai yra saugios? Kodėl tiek daug žurnalistų atmeta pasiūlymą, kad vakcinos, kaip ir visi kiti vaistai, turėtų būti atskirai tikrinamos placebu? Kodėl tapo įprasta tyčiotis iš mokslininkų, kurie kelia klausimus apie vakcinų saugumą, ir juos menkinti kaip politiškai motyvuotus luditus arba "antivakserius"? Kaip atsidūrėme tokioje padėtyje, kai "atsargumo principas" reiškia, kad reikia spausti jaunus žmones, kuriems beveik negresia rimtas KOVID, priimti vakciną, kuri nėra iki galo ištirta ar patvirtinta? Atsakymų neturiu, bet žinau, kam ši kultūra naudinga.

Apibendrinant visus įrodymus

  • Išankstinės žinios
  • Gydymo ir gydymo būdų slopinimas
  • Spyglio baltymo toksiškumas, kuris, jei būtų sukurtas gamtos, turėtų būti nekenksmingas
  • Spyglių baltymo įtraukimas
  • Stiprus menkai patikrintų vakcinų ir
  • mokslininkų ir gydytojų, kurie abejoja vakcinų saugumu, cenzūra

... sudėjus visus šiuos įrodymus, sunku išvengti išvados, kad galingi žmonės ir organizacijos sukūrė šią pandemiją turėdami mirtinų ketinimų.

Daugiau skaitykite adresu: JoshMittelDorf.ScienceBlog.com ir Conspiracy.news

Straipsnio autoriaus Josho Mitteldorfo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Labai įdomiai išdėstytos mintys ir pamąstymai. Rekomenduoju perskaityti... supras manau ir paprasti žmonės... kas tai kovidas ir iš kur atsirado. Žinoma, tai tik žmogaus nuomone... tad diskutuokime.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau