Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 26

Indija: Himalajuose nuo kalno nuslinkę rieduliai sugriovė tiltą, žuvo 9 turistai

Sekmadienį Himačal Pradešo Sanglos slėnyje didžiulė nuošliauža sugriovė tiltą ir devyni turistai žuvo, o keli buvo sužeisti. 

Siaubą keliančiame vaizdo įraše matyti, kaip dideli uolų gabalai atsiskiria nuo kalno ir ritasi žemyn į slėnį. Vaizdo įraše matyti, kaip tilto dalis, į kurią atsitrenkė riedulys, sugriuvo ir nukrito į upę.

"Visi 11 sužeistųjų yra turistai, į kurių automobilius atsitrenkė rieduliai", - sakė Kinnauro policijos viršininkas Saju Ram Rana ir pridūrė, kad sužeistieji buvo skubiai nugabenti į artimiausią ligoninę.

Pasak jo, įvykio vietoje dirba medikų komanda.

Ministras pirmininkas Narendra Modi ir vyriausiasis ministras Jairamas Thakuras išreiškė apgailestavimą dėl avarijos aukų.

"Labai gaila, kad buvo partrenkta turistus vežusi transporto priemonė, žuvo devyni žmonės, du buvo sužeisti ir sužeistas vienas praeivis. Tegul Dievas suteikia ramybę aukų sieloms ir stiprybės aukų šeimoms", - hindi kalba tviteryje parašė A. Thakuras.

"Imtasi visų priemonių, kad avarijos aukos būtų gydomos. Linkiu jiems greitai pasveikti", - rašoma Ministro Pirmininko biuro tviterio žinutėje.

Ministras Pirmininkas Modi taip pat paskelbė, kad iš Ministro Pirmininko nacionalinio pagalbos fondo bus skirta 2 pragyvenimo lygių parama avarijoje žuvusiųjų šeimoms ir 50 000 rupijų parama sužeistiesiems.

Meteorologijos departamentas neseniai paskelbė perspėjimą apie nuošliaužas Himačal Pradeše dėl artimiausiomis dienomis numatomų stiprių liūčių. Per pastaruosius kelerius metus nuošliaužos šioje kalnuotoje valstijoje tapo įprastu reiškiniu,

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau