Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormalūs Reiškiniai » 2021 » Rugpjūčio » 6

Poltergeisto grėsmė: Meras dalijasi bauginančiu vaizdo įrašu, kuriame nematoma jėga puola sargybinį

Meras tvirtina, kad Kolumbijos Armėnijos miesto rotušėje "vaiduoklis" užpuolė ir į sieną atrėmė apsaugos darbuotoją.

"Vaiduoklio užpuolimas" įvyko tarybos patalpose, kai apsaugininkai naktį patruliavo.

"Šiandien noriu pasidalyti su jumis šiuo vaizdo įrašu, pabrėždamas, kad kaip meras esu įsitikinęs, jog tikėjimas turi neįveikiamą galią", - rašė Armėnijos meras Jose Manuelis Riosas Moralesas (Jose Manuel Rios Morales).

Matoma, kaip apsaugos darbuotojas eina koridoriaus viduriu, po to staiga pasuka į šoną ir atsitrenkia į sieną, tarsi būtų paveiktas "antgamtinės jėgos", tvirtina Armėnijos meras Jose Manuelis Riosas Moralesas.

Tada apsaugininkas bando šliaužti palei žemę, kur, atrodo, priešinasi nematomai jėgai, traukiančiai jį paskui save.

Baisi filmuota medžiaga baigiasi tuo, kad du pasilenkusio vyro kolegos sargybiniai skuba jam į pagalbą.

"Noriu visiems suteikti šiek tiek ramybės ir leisti žinoti, kad vyskupo ir kitų religinių vadovų lydimi atnešime Dievo palaiminimą į kiekvieną šios darbovietės kampelį.

"Prašome pagarbos ir maldos sąjungos ir užtikriname, kad niekas negali pavogti mūsų taikos ir ramybės, nes mus saugo mūsų Viešpaties ranka."

Neaišku, kada šventieji vyrai atvyks į biurus, kad susidorotų su agresyviais gąsdintojais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau