Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kosmosas » 2021 » Rugpjūčio » 9

Nežinoma jėga sunaikino gyvybę Marse, mano mokslininkai

Tarptautinė mokslininkų komanda padarė išvadą, kad Marsas kadaise buvo apgyventas, tačiau nežinoma jėga sunaikino visą gyvybę jame. Apie tai pranešama portalo Space.com puslapiuose.

Mokslininkai ištyrė Gale'o kraterio dirvožemio mėginius ir padarė išvadą, kad Marsas senovėje buvo apgyvendintas.

Prieš penkerius metus trečiosios kartos roveris "Curiosity" iškasė molio mineralus, kurie pasirodė labai panašūs į glaukonito molius. Šie sudėtingi vandeniniai aliumosilikatai yra paplitę Žemėje ir susidaro tik stabiliose ekosistemose.

Šio tyrimo rezultatai leido planetų mokslininkams daryti prielaidą, kad Marsas milijonus metų buvo tinkamas biologinei gyvybei egzistuoti, t. y. čia gyveno gyvi organizmai.

Dabar mokslininkų komandai rūpi šis klausimas - kas būtent lėmė visos gyvybės Raudonojoje planetoje žūtį?

Ar gyvybė iš Marso migravo į Žemę?

Kai kurie mokslininkai linkę manyti, kad gyvybė atsirado Marse ir prieš milijonus metų persikėlė į Žemę. Jie mano, kad prieš milijonus metų Raudonąją planetą iš kosmoso bombardavo siaubingai niokojantys meteoritai.

Marsas, kosmosas, meteoritai, paranormal.lt

Atvirojo kodo nuotraukos

Meteoritams pradėjus bombarduoti Marso paviršių, dideli planetos gabalai atskilo ir išskrido į kosmosą. Kai kurie iš jų pasiekė Žemę. Vienas iš tokių meteoritų buvo rastas Antarktidoje. Tuomet mokslininkai padarė išvadą, kad skeveldros niekada nebuvo pakankamai karštos, kad sunaikintų ant jų esančius mikroorganizmus.

2020 m. Japonijos mokslininkams pavyko nustatyti Marso meteorite rastų bakterijų amžių. Svetimos bakterijos buvo 4 milijardų metų senumo. Mokslininkai mano, kad būtent tada meteoritas į mūsų planetą atnešė nežemiškos formos gyvybę.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau