Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 9

Miškų gaisrai Graikijoje: Evijos salos gyventojai priversti evakuotis

Miškų gaisrai toliau siautėja Graikijos Eivijos saloje, todėl gyventojai priversti bėgti ir gelbėtis jūra. Jau evakuota daugiau kaip 2 000 žmonių.

Vietos valdžios institucijos teigė, kad gaisrams gesinti nebuvo atsiųsta pakankamai pagalbos, ir pridūrė, kad dalis salos jau buvo sunaikinta.

Graikijoje tvyro didžiausia per 30 metų karščio banga - temperatūra siekia 45C.

Pastarosiomis dienomis šalyje kilo keli miškų gaisrai. Pranešama, kad vienas iš Atėnų šiauriniame priemiestyje kilusių gaisrų jau nurimo.

Tokios karščio bangos dėl klimato kaitos tampa vis labiau tikėtinos ir ekstremalios. Tikėtina, kad vėlesni karšti ir sausi orai prisidės prie miškų gaisrų.

Evijoje, didelėje saloje į šiaurę ir rytus nuo Atėnų, du gaisrų frontai sunaikino tūkstančius hektarų žemės, kelis namus ir įmones.

gaisrai, gamta, nelaimės, stichinės nelaimės, orai, klimatas, Graikija

Ugniagesiai stengiasi suvaldyti gaisrus keliuose salos kaimuose.

Kadangi nėra jokių ženklų, kad gaisras mažėja, gyventojai ir pareigūnai prašo daugiau pagalbos.

Giannis Kontzias, šiaurinės Eubojos Istijos savivaldybės meras, sakė vietos naujienų tarnyboms: "Dabar jau per vėlu, vietovė sunaikinta."

Jis paragino į pagalbą pasitelkti vandens bombardavimo lėktuvus ir sraigtasparnius.

Tačiau civilinės gynybos vadas Nikos Hardalias sakė, kad lėktuvai susidūrė su daugybe sunkumų, įskaitant prastą matomumą dėl gaisrų.

Žmonėms sunku kvėpuoti, nes ore daug dūmų ir pelenų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau