Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 9

Miško gaisras Italijoje: 400 žmonių bėga nuo siautėjančios ugnies

Šimtai turistų ir gyventojų buvo evakuoti, nes Italijoje toliau siaučia miškų gaisrai. Pasak ugniagesių komandų, sekmadienį Adrijos jūros pakrantėje esančioje pajūrio vietovėje daugiau kaip 400 žmonių pabėgo iš savo namų, viešbučių ir stovyklaviečių.

Socialinėje žiniasklaidoje pasirodė vaizdo įrašų, kuriuose matyti, kaip liepsnos artėja prie kavinių, o gatvėmis sklinda tiršti dūmų debesys. Į pagalbą ugniagesiams, gesinantiems ant žemės siautėjančias liepsnas, buvo pasiųstas sraigtasparnis ir ugniagesių lėktuvas.

Gaisras niokoja namus ir blokuoja eismą 16 valstijos kelyje. Dešimt hektarų pušyno Vezuvijaus parke virto dūmais.

Pietų Italijoje jau kelias dienas siaučia niokojantys miškų gaisrai ir vis labiau baiminamasi, kad kitą savaitę gali kilti 45 laipsnių karščio banga. Artimiausiomis dienomis prognozuojama karščio banga, dėl kurios gali padidėti gaisrų pavojus.

"Temperatūra, kuri mūsų laukia artimiausiomis dienomis, reikalauja didžiausio dėmesio", - sekmadienį sakė civilinės gynybos agentūros vadovas Fabrizio Curcio.

Jis apibūdino pastangas suvaldyti daugybę miškų gaisrų pietuose kaip "sunkias" ir "dramatiškas".

Antradienį ir trečiadienį Sicilijoje ir Sardinijoje temperatūra gali siekti 45C.

Taip pat perspėjama, kad dėl besitęsiančios sausros nukentės žemės ūkis, o šalies gamtos rezervatai patyrė neapsakomą žalą.

Nuo birželio 15 d. kilo 44 500 miškų gaisrų - daugiausia per ketverius metus ir beveik dvigubai daugiau nei pernai, kai kilo 26 00 miškų gaisrų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau