Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 17

PGR testas teisme - teisininkai kreipiasi į teismą!

Neseniai pasakytoje kalboje - „Prasidėjo atgalinis mirties laiko skaičiavimas“, aš perspėjau pasaulio gyventojus apie skubų Covid 19 vakcinacijos kampanijos aplaidumą, nes kuriant naują RNR vakciną buvo aplaidžiai apeiti visi privalomi ilgalaikiai tyrimai. Bet labiausiai šokiruoja tai, kad vakcinų gamintojai visiškai neatsižvelgė į tai, kad praeityje bandymai su gyvūnais buvo nesėkmingi. Kalbant paprastai, tai reiškia, kad daugybė bejėgiškų gyvūnų patyrė visiškai bergždžią, akivaizdžią RNR vakcinos žalą ir dėl to daugelis žuvo. Praėjus kelioms dienoms po mano įspėjamosios kalbos, mes iš viso pasaulio sulaukėme daug pranešimų apie komplikacijas kilusias po vakcinacijos - tik mūsų ir netoliese esančiuose regionuose, dešimtys žmonių, gyvenusių slaugos namuose, mirė iškart po Covid-19 skiepo. Žinoma visi neigia tų mirčių ryšį su vakcina.

Dar kartą atkreipiu dėmesį į šią jau anksčiau rodytą laidą (www.kla.tv/18111). Beje šios informacijos ir įrodymų šaltiniai yra pateikiami transliacijos teksto apačioje, juos galite lengvai, vos keliais paspaudimais atsisiųsti, atsispausdinti arba visur išplatinti. Tačiau nepamirškite, kad šie pranešimai apima tik pirmąsias tragedijos dienas, neįskaitant komplikacijų ar mirčių, kurios buvo laikytos paslaptyje, taip pat neatsižvelgiama į visus vėlyvus, dar laukiančius padarinius, kurie gali būti blogiausi ir be nuslėptų skaičių. Bet kaip bebūtų gaila atgalinis mirties laiko skaičiavimas tik prasidėjo. Todėl labai svarbu, kad visa ši istorija su „Covid 19“ tampa prokuratūros rūpesčiu. Kas gi įvyko? O gi tai, kad Vokietijoje „Švietėjiškieji teisininkai“ pradėjo kovą prieš, neseniai pradėtus naudoti sugriežtintus metodus. Pagaliau kartu susivieniję su „nepriklausomais nuo farmakologijos lobistų, įžymybėmis“ iš įvairiausių luomų ir sričių, jie griebia garsųjį jautį už ragų:
https://achern-weiss-bescheid.de/2021/02/04/strafanzeige/

• Bendradarbiaudami su aukšto rango virusologais, epidemiologais, gydytojais ir kitais, jie nustatė esminę klaidą - kad PGR testai yra apgaulė.

• Tada, suvieniję savo patirtį ir žinias, jie sukūrė profesionalius pavyzdinius dokumentų šablonus, tai yra nusikalstamų veikų skundus ir peticijas teismui. Su kuriais bet kas iš paprastų žmonių gali kreiptis į teismą, paduodamas ieškinį, su advokatu ar be jo. Tereikia šiuos dokumentus individualiai pritaikius prie esamos situacijos užpildyti ir po to pateikti atitinkamoms instancijoms. Štai čia du trumpi pavyzdžiai iš kaltinamojo akto 4 ir 17 puslapių, iš viso šio akto apimantis – 21 A4 formato lapai.

4 pusl.: "Be to, yra tiek daug mokslinių įrodymų apie aiškius Sars-COV-2 PGR testo trūkumus, jis negali būti laikomas pagrindine medicininės intervencijos ar infekcijos kontrolės priemone. Šios indikacijos išsamiai aprašytos neseniai paskelbtame „Corman-Drosten“ straipsnyje (palyginkite priede). Jame išsamiai paaiškinta, kodėl vadinamasis „Drosten“ PGR tyrimas Sars-COV-2, kurio pagrindu grindžiami visi šiuo metu naudojami PGR tyrimai, yra teisiškai negaliojantis. “

• Kaltinamojo skundo, dėl apgaulės susijusios su „Covid 19“, 19 puslapyje pradedant 1 punktu, išsamiai aprašoma „kokie veiksmai priskiriami prie nusikalstamo pobūdžio veikos“, tai yra:

- įstatymo pažeidimo ( 339§ )

- prievarta (StGB 240§ str.)

- kūno sužalojimas dėl aplaidumo (StGB 223.229 straipsnis)

- rimta grėsmė vaiko gerovei

- nužudymas dėl neatsargumo (StGB 222 straipsnis), bet ir:

- laisvės atėmimas (StGB 239 straipsnis).

Aš manau, kad yra dar ir kitų.

• Tuo atveju, jei prokuratūra, nepaisydama bylai pateiktos nepaneigiamos faktinės medžiagos, reaguoja išsisukinėdama arba visiškai atmeta ieškinį, „Advokatai švietimui“ numatė išeitį, ir sukūrė dar vieną dokumento formą – profesionalų prieštaravimo laišką.

• Vien tik šiomis parengtomis priemonėmis, jau pasinaudojo daugiau nei 140 oponentų. Jie asmeniškai teismams yra pateikę ieškinius ir baudžiamuosius kaltinimus, pagrindiniams „Covid 19“ sukčiavimo bendrininkams – todėl šioje srityje jau vyksta permainos. Beje kiekvieną skundą dėl nusikalstamos veikos galima paskelbti ir pakomentuoti „Advokatai švietimui“ svetainėje! Todėl visų paviešintų baudžiamųjų persekiojimo bylų eiga vyksta skaidriai.

• Jau suformuotos ir kitos panašios komandos į kurias įeina perspektyvūs ir gerbiami teisininkai advokatai, mokslininkai ir kit. Komandos, kurios kuruoja ir aprūpina informacija, rengia dokumentus, tais pačiais ar panašiais klausimais besidominantiems interesantams. Daugiau apie tai galite sužinoti internete.

Šio vaizdo įrašo apačioje, tekstinės versijos pabaigoje yra nuorodos, nukreipiančios jus tiesiai į originalias, profesionalias dokumentų formas vokiečių kalba (https://achern-weiss-bescheid.de/2021/02/04/strafanzeige/).

Taip pat iš ten galite nusikopijuoti 2021 m. vasario mėn. versiją arba ją atsisiųsti ir ja pasidalinti su kitais.

Kadangi visa ši „pandemija“, pritaikius jai baudžiamąjį kodeksą, yra pilnai įrodomas - sukčiavimas, kenkiantis absoliučiai visiems, dar kartą pabrėžiu - visiems, todėl ir šveicarams, ir austrams neturėtų būti sunku perkelti šiuos baudžiamuosius kaltinimus ar baudžiamąsias bylas į savo įstatymus. Šiuo metu šias „mažas korekcijas“ dar reikia peržiūrėti, patobulinti.

Kiekvienas, kuris jau padarė kokius nors pakeitimus, gali juos atsiusti į „Kla.TV“ , paviešinimui - iš anksto dėkojame.

Ir dabar labai prašome visus, dalyvaujančius šiose akcijose, atidžiai išsinagrinėti šiuos teisininkų parengtus dokumentus ir vadovautis jų patarimais. Kiekvienas kuris pagal savo asmeninį atvejį prisitaikęs parengtus dokumentus ir, dar prieš pateikdamas juos bet kuriai prokuratūrai, pasitikslino, pasitarė su specialistais, tikrai teisingai pasielgė. Dabar mes tikimės, kad šios publikacijos, suteiks jums būtinas teisines priemones, kad jūs kartu su draugais ir pažystamais galėtumėte imtis atitinkamų veiksmų.

Tačiau išsiaiškinant sukčiavimo istorijas, susijusias su „Covid“, galimas kur kas didesnis potencialas, pateikiant įvairius kaltinimus dėl nusikalstamos veikos.

• Visų pirma, „Big Pharma“ turi būti teisiama už sąmoningą apgaulę ir tautų klaidinimą. Pagaliau tai turi būti padaryta! Niekas iš pat pradžių nežinojo, išskyrus „Big-Pharma“, kad visa kaukių istorija, paremta klaidinančiais PGR testais, ir tai tarnaus tik jų pelnų didinimui! Nepaisant viso to, jie ir toliau semiasi milijardinius pelnus, parduodami šiuos suklastotus testus ir stumia visą pasaulį į izoliaciją. Už šį tyčinį sukčiavimą - pavadinsiu taip - visa „Big-Pharma“ turėtų būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn. Ji turi apgautoms tautoms atlyginti žalą iš savo trilijoninių pelnų. Turime to reikalauti! Būdama pagrindine kaltininke beprasmiška izoliacija sukeltų traumų, ji turi būti nubausta už visą žalą, padarytą žmonėms visame pasaulyje. Negana to, nuo pat pradžių niekas geriau nei „Big Pharma“ nežinojo, kokie nenuspėjami ir pavojingi gyvybei šie skuboti „Covid“ skiepai. Keldama pavojų visuotiniam žmonių sveikatos stoviui ir ignoruodama kiekvieną nepriklausomų ekspertų perspėjimą, ji vis tiek pardavinėja savo nepatikimus, nuodingus kokteilius.

Todėl aš dar kartą raginu jus, advokatus, pradedant provincijos advokatais ir baigiant aukščiausius postus užimančiais advokatais: atsistokite dabar, palikite savo komforto zonas ir jei reikia, atlikite pareigą iki galo, sulig savo kankinio mirtimi!

Dėl visų gerovės, tai turi būti padaryta dabar! Esant būtinybei, kurkite baudžiamųjų kaltinimų pavyzdžio formas prokuratūroms! Pasauliui tavęs reikia dabar! Nepalik jo, nepalik mūsų! Jūs gimėte jį gelbėti! Prašau įeikite į istoriją kaip didvyriai, o ne kaip bailūs dezertyrai!

• Turime pagalvoti ir apie visus tuos išdavikus, kurie, pasinaudodami sąmoningai sukurta pandemijos panika, nori padėti ir kitiems pasaulio valdovams užgrobti savo šalis ir visas nacionalines valstybes.

• Prancūzijos prezidento patarėjas ir elito lyderis Jacques'as Attali, (Žakas Attali), o tap pat ir Didžiojo aštuoneto organizatorius, jau 2009 m. išdrįso apie tai viešai paskelbti, žiniasklaidoje publikuotame straipsnyje, kurį ir šiandien galime perskaityti. Jis atvirai paskelbė tokį siaubingą pranešimą ... Beje, tuo metu buvo kalbama apie paniką kilusią dėl kiaulių gripo.

Taigi, paklausykime jo:

„Istorija mus moko, kad žmonija iš esmės vystosi tik tada, kai ji iš tikro bijo. Prasidėjusi pandemija gali sukelti vieną iš šių struktūrizuojančių baimių ... Tada mes daug greičiau galėsime padėti tikrosios pasaulinės vyriausybės pamatus, nei kad tai darytume vien tik ekonominėmis priemonėmis“. Šaltinis: kla.tv/18352

• Tokie pareiškimai yra ne kas kita, kaip vykdomas nusikaltimas, gąsdinant žmoniją, ar kaip atviras tautos ir valstybės išdavystės kurstymas! Ar jūs tai matote? Tegul „Advokatai švietimui“ taip pat parengia baudžiamąjį kaltinimą - pareiškimą dėl baudžiamosios bylos iškėlimo tokiems visiškai nieko nesivaržantiems sąmokslininkams. Nes tokie sąmokslininkai dešimtmečiais veda visas šias giriamas demokratijas į paklydimą, todėl į demokratiją orientuotoms tautoms, be jų pačių žinios ir valios, įveda vis daugiau naujų taisyklių ir įstatymų.

• Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: tegul „Advokatai švietimui“  parengia baudžiamąjį skundą prieš viso pasaulio kapitalistinę klasę. Jau seniai buvo laikas tai padaryti! Šimtai garsių švietėjų, pateikė tam pakankamai įrodymų - viena iš jų - gerbiama Catherine Austin Fitts (Ketrin Ostin Fitts). Ji yra „Solari Report“ įkūrėja ir direktorė ir buvusi Wall Street‘o investicijų bankininkė. Kaip informatorė, ir beje priekinės fronto linijos, ji paliudijo apie pasipiktinimą keliančius veiksmus: "Globalinė kapitalistinė klasė pripažino, kad ji turi rimtų problemų. Ir šių problemų sprendimas jų nuomone galimas sunaikinant nepriklausomą mažąjį ir vidutinijį verslą. Lockdown‘as (įzoliacija) yra ekonominis karas. Nuo balandžio mes matėme, kaip milijardieriai visame pasaulyje 27% - ais padidino savo turtus. Tai ir nurodo į labai sėkmingą pasaulinį ekonominį karą. Matome, kaip pasaulinė kapitalistinė klasė, nors ji ne kapitalistinė, o veikiau totalitarinė, savo rankose sukoncentravo fantastiškai didelius ekonominius resursus. Jie tai pasiekė sunaikindami ir įsisavindami vidutinio verslo pajamas “.
Šaltinis: www.youtube.com/watch?v=c-5IeUtzVNE

Matote! Jau seniai šiais liudijimais dalijasi šimtai aukšto lygio šviesuolių. Na, jei tai neduos pakankamai medžiagos rengiant didelį skaičių baudžiamųjų kaltinimų, reikės griežtesnio požiūrio.

Prašau kiek įmanoma viešinkite visas šias žinias, ypač šią transliaciją. Kreipkitės į pažįstamus advokatus, taip pat ir toliau teikite mums aktualią informacinę medžiagą ir suformuotus (paruoštus) baudžiamuosius kaltinimus ir jam panašius.

Šioje bendroje švietimo kovoje tariu jums visiems nuoširdų ačiū!

Aš, Ivo Zasekas, 43 metus stovintis prieš Dievą.

Tekstas perpublikuojamas iš kla.tv

Šaltiniai/Nuorodos: genereller Aufruf mit Erklärung der Aktion: Treten wir eine Welle los! Stelle JETZT Deine Strafanzeige! https://achern-weiss-bescheid.de/2021/02/04/strafanzeige/
Quellen/Links: Das ungeklärte Seniorensterben nach Covid-Impfungen • Seniorensterben nach Impfungen https://www.youtube.com/watch?v=No-onITWmPM
• 8 Tote in Miesbacher Altenheim - Impfung kam zu spät .Von März bis Dezember seien 10 Todesopfer zu beklagen gewesen, fünf davon in Heimen. Nun sind plötzlich 8 verstorben. https://www.br.de/nachrichten/bayern/impfung-kam-zu-spaet-acht-tote-in-miesbacher-pflegeheim,SMZI02Y
• 13 Tote in Leverkusener Altenheim. Sie erhielten vorher die 1. Impfdosis https://www1.wdr.de/nachrichten/themen/coronavirus/leverkusen-altersheim-coronavirus-100.html
• 15 Tote in Leverkusener Seniorenheim. Virus sei kurz vor der Impfung eingeschleppt worden - gestorben sind sie nach der Impfung https://www.rtl.de/cms/corona-ausbruch-in-leverkusener-seniorenheim-15-bewohner-gestorben-4695080.html
• Leipzig – 16 Tote im Pflegeheim „Am Auenwald“, jeder 4. Bewohner starb an oder mit Corona - nur wenige Tage nachdem die Senioren geimpft wurden. https://www.bild.de/regional/leipzig/leipzig-news/leipzig-trotz-impfung-16-tote-wie-kam-corona-in-dieses-heim-75447582.bild.html
• Emsteker Pflegeheim - 5 Tote, 13 Infizierte nach 2. Impftermin https://www.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/oldenburg_ostfriesland/Weitere-Corona-Tests-nach-Todesfaellen-in-Emsteker-Pflegeheim,corona6696.html
• Berlin - nach Impfaktion sterben mindestens 6 von 32 geimpften Senioren. https://www.nordkurier.de/brandenburg/impf-katastrophe-in-berliner-pflegeheim-1742475902.html
• Das war auch schon Thema im Corona-Untersuchungsausschuss. Da hat ein Angestellter über die Vorfälle ausgepackt. https://2020news.de/whistleblower-aus-berliner-altenheim-das-schreckliche-sterben-nach-der-impfung/
• Dessau - 2 Tote nach Impfung in Seniorenheim https://www.mdr.de/sachsen-anhalt/dessau/dessau-rosslau/tote-nach-corona-ausbruch-in-altenheim-trotz-impfung100.html
• In Rödinghausen sind Bewohnerinnen und Bewohner incl. Mitarbeitende eines Seniorenheims mit Corona infiziert. Wenige Tage zuvor waren sie geimpft worden. Noch nie seit Beginn der Corona-Pandemie war jemand in dem Heim positiv getestet worden - jetzt gibt es Fälle: 12 Bewohner sowie 2 Mitarbeiter haben sich angesteckt. Arzt: Erkrankung durch Impfung nicht möglich https://www1.wdr.de/nachrichten/westfalen-lippe/corona-ausbruch-altenheim-roedinghausen-nach-impfung-100.html
• Norwegen - 23 Tote nach Impfung - Zusammenhang mit der Impfung gibt es aber scheinbar keinen https://www.zdf.de/nachrichten/panorama/corona-impfung-sterblichkeit-pei-100.html
• Bei den 13 Toten im Schwäbisch Gmünder Altenheim https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.coronapandemie-in-baden-wuerttemberg-13-tote-nach-corona-ausbruch-in-altenheim-in-schwaebisch-gmuend.808b4a37-fea6-49e0-baef-fe1a61d450d4.html
https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/gesundheit/coronavirus/corona-impftag-in-einem-pflegeheim-es-gibt-so-viele-geruechte-17149230.html
die sich dann auf 18 erhöhten https://www.gmuender-tagespost.de/p/1957680/
Quellen/Links: Behörden verschweigen massenhafte Corona-Impfschäden • www.legitim.ch/post/schockierende-bilder-beh%C3%B6rden-verschweigen-massenhaft-corona-impfsch%C3%A4den
• Warum viele Menschen Monate nach einer Covid-19-Impfung sterben werden: https://corona-transition.org/professor-dolores-cahill-menschen-werden-nach-einer-mrna-impfung-sterben

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau